تحصیل در خارج از کشور در لندن نبود جادویی

در پایان من دانشجوی سال دوم سال در دانشگاه جورج واشنگتن برگزار شد تحصیل در خارج از کشور عادلانه که در آن دانشگ

توسط ATSHNEWS در 1 اردیبهشت 1399

در پایان من دانشجوی سال دوم سال در دانشگاه جورج واشنگتن برگزار شد تحصیل در خارج از کشور عادلانه که در آن دانشگاه از سراسر جهان آمد به فروش من دانشگاه خود را به عنوان اگر آن را به بهترین کالج های خارج وجود دارد وجود دارد. هر یک در خارج از کشور کالج به من گفت در مورد مناظر توریستی, چگونه استادان خود را بهترین در جهان است و دست من باز چشم نواز جزوات.

در پایان این نمایشگاه من تا به حال یک غول پشته از مقالات و خیال بافی در مورد تحصیل در خارج از کشور.

giphy.com

آن بستگی دارد اما GWU مجموعه چیزهایی که تا به سادگی به طوری که رفتن به خارج از کشور در پاییز بود واقعا آسان است. من مسکن برای بازگشت ترم بهار بود و در حال حاضر راه اندازی, GWU خواهد پوشش بیمه من در خارج از کشور و من خواهد پرداخت مورد همان است که من به طور معمول در هر ترم. این یک رویای وضعیت زمانی که همه چیز را با هم قرار داده شد. دوستان من و من همه اعمال به رویای ما, برنامه و در عرض چند ماه ما رو در. من به لندن رفت و برای ترم پاییز از سال سوم به مطالعه زبان انگلیسی (I am an English عمده پس از آن به نظر می رسید مانند بهترین مکان برای رفتن).

من می خواهم به می گویند روز اول من در خارج از کشور در لندن جادویی بود. من ممکن است به کاوش در این شهر ملاقات افراد جدید و طعم مواد غذایی بزرگ است, اما این چیزی است که اتفاق افتاده است در همه. من تا به حال سرما چند روز قبل از من سمت چپ و فکر کردم من تا به حال بدست بیش از آن زمان من سوار هواپیما. زمانی که من وارد صبح روز بعد در فرودگاه هیترو من قطعا شروع کنم دوباره. همه من می توانم به یاد داشته باشید در مورد مناظر از این ساعت-طولانی بارگذاری سوار شدن به خوابگاه من بود که آن را داغ بود و من در خواب برای بسیاری از آن است. این دانش آموزان در بررسی فوق العاده بود استقبال از زمانی که من وارد شدند. آنها به من کمک کرد من غول چمدان از پله ها بالا و به من نشان داد به اتاق من. راه رفتن در داخل خوابگاه احساس من یک جادوگر جدید در هاگوارتز ورود به اتاق مشترک از یک سری از حرکت پله.

Harry Potter Stair Giph
giphy.com

اما در زمان من در اتاق خوابگاه من تا به حال تب و آبریزش بینی. خوشبختانه من تا به حال بسته بندی شده پزشکی در چمدان من و خوابگاه من در خدمت شام. من کشیده و خودم را به سالن ناهار خوری و ملاقات برخی از افراد منحصر به فرد است اما از آنجا که من بیمار بود من صرف بقیه روز اول من در رختخواب. این بود یک روز جادویی و نه جادویی اتاق خوابگاه. معلوم شد که من در خارج از کشور دانشگاه نیاز به همه دانشجویان بین المللی به حرکت در قبل از بقیه دانشجویان سال اول می رسند. به طوری که من به صحبت با مردم در خوابگاه آنها معرفی خود به عنوان اول از جاهایی مثل آلمان و اسپانیا و نیوزیلند. عالی بود برای دیدار با چنین فرهنگی متنوع مردم بود اما عجیب و غریب به یک تاریخ و reliving اول سال جهت گیری. پس از دانشجوی بین المللی جهت هفته, من تا به حال یک کل هفته دیگر با هیچ کلاس و یا حوادث. من صرف زمان که کاوش در محوطه دانشگاه در محلی رستوران های زنجیره ای و نشست های بین المللی دیگر دانش آموزان در خوابگاه.

Study Abroad
عکس Annalise Nassani

آن نیست تا زمانی که کلاس شروع شده و در اواخر ماه سپتامبر بود که من قادر به اتصال به طبقه فوقانی دانش آموزان است. این زمانی بود که متوجه شدم من در خارج از کشور دانشگاه عمدتا رفت و آمد مدرسه برای upperclassman. این به معنای من نمی تواند مربوط به هر یک از کلاس های دانشجویان سال اول در خوابگاه من صحبت کردن در مورد.

ترم نبود آکادمیک انجام برای من به عنوان من فکر کردم آن خواهد بود اما این بدان معنا نیست که همه چیز وحشتناک بود در دانشگاه من (و یا دانشگاه به عنوان استرالیایی می گویند). من استفاده می شود به بحث مبتنی بر کلاس در GWU اما اکثر my Uni انگلیسی کلاس بودند سخنرانی می کنیم. به طور متوسط من به سختی تا به حال مشق بنابراین من سفر های زیادی به جای. در طول هفته بعد از کلاس به پایان رسید و من را به مکان های توریستی دیدن یک اجرای تئاتر با دوستان و یا کاوش در نقاط مختلف لندن است. سپس در آخر هفته من رفت و در روز سفر به دیگر شهرهای بزرگ و سایت های مانند استون هنج Cliffs of Dover, Winchester, Windsor, Canterbury و حمام. کاوش در لندن و انگلستان بود یک فرهنگی تجربه همهجانبه. من سفر های زیادی در طول زمان کریسمس ، در کل من به هفت کریسمس های مختلف حوادث و بازار از نوامبر تا دسامبر است.

Study Abroad
عکس Annalise Nassani

به طور کلی من جمع زیادی از دانش فرهنگی و با من ملاقات بسیاری از سرد مردم از سراسر جهان است. اما من نمی خواهد تماس تحصیل در خارج از کشور کاملا جادویی, تجربه زندگی در حال تغییر. آن را فقط به عنوان غیر قابل پیش بینی و به چالش کشیدن به عنوان بقیه از زندگی. این بدان معنی نیست که شما نباید بروید; فقط واقع بینانه در مورد آن.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب