ریسندگی هستند گرامی شریک برای سازمان های غیر انتفاعی

به عنوان ساکنان محلی طرفداران بیس بال و رهبران غیر انتفاعی ما می دانیم که لوول ریسندگی را سرگرم کننده, بازدید کنندگان و روحیه تیم به هر فصل در LeLacheur پارک. به عنوان رهبران غیر انتفاعی ما می دانیم که اسپینرها رفتن به خفاش در طول سال برای ما و کل جامعه است.

این ریسندگی صاحبان مدیریت و بازیکنان باید تمام تفاوت ساخته شده است از طریق سازمان های غیر انتفاعی و مشارکت. این ریسندگی میزبان سالانه درایوهای مواد غذایی در همکاری با Hannaford سوپر مارکت ها که طرفداران را nonperishable مواد غذایی کمک های مالی برای تغذیه همسایگان ما نیاز به از طریق دره Merrimack بانک مواد غذایی. آنها شریک با لوول جامعه مرکز بهداشت برای اطمینان خانواده های دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

از طریق مثال تیم الهام بخش سخاوت و برای جامعه. این ریسندگی باید با هماهنگی بیشتر لوول جامعه بنیاد برای پیوستن به محلی هیئت مدیره و دیگر تلاش های جامعه است که حمایت از این منطقه غیر انتفاعی و مدارس. آنها همچنین میزبانی متعدد جامعه حوادث.

شاید مهمتر از صدها لوول کودکان و جوانان دیدار LeLacheur پارک هر یک از تابستان است. این ریسندگی را بیس بال مقرون به صرفه برای خانواده ها در سراسر طیف اجتماعی و اقتصادی از جمله کسانی که نمی تواند پرداخت هزینه برای ورزش حرفه ای بلیط و حمل و نقل به بوستون برای بازی.

این ریسندگی ارائه مادام العمر خاطرات با اهدای بلیط به جوانان خدمت سازمان های غیر انتفاعی از جمله پسران و دختران باشگاه بیشتر لوول و دختران, Inc., مطمئن شوید که همه بچه های ما باید یک فرصت برای دیدن این تیم در خانه. و هر اهدا صندلی همراه با ballgame میان وعده به طوری که هر بچه در ورزشگاه لذت بردن از تجربه کامل چه از طریق خانواده خود و یا از طریق ریسندگی’ همکاری با ما سازمان های غیر انتفاعی. گرفتن دختران و پسران ما به اولین بازی بیس بال است که یک تجربه همه ما جوانان و کارکنان گنج. این باعث می شود خاطرات باور نکردنی برای کودکان, معرفی آنها به یکی از آمریکا و سرگرمی های مورد علاقه و آن را ایجاد کند و به اهمیت شیوه زندگی سالم و فعال.

دسترسی به تفریح و سرگرمی مسائل. ما همچنین می دانیم که آرمان مهم است. این ریسندگی الهام بخش جوانان در ورزش و در زندگی است. بازیکنان که سخت کار کرده اند برای رسیدن به لیگ و که مجموعه مناظر خود را در Red Sox جرقه جاه طلبی های خود ما جوانان است. به همراه تیم عملیات به طور مستقیم کمک به افراد جوان را به اولین گام به سوی مشاغل خود را. این ریسندگی امتیازی می ایستد جعبه و زمینه تیم ارائه معنی دار اولین شغل برای بسیاری از جامعه است.

از دوران کودکی سرگرم کننده برای بزرگسالان جوان تجربه کاری به مادام العمر بیس بال fandom های ریسندگی بافته شده به تار و پود جامعه ما است. ما نمی توانیم دیدن ریسندگی حضور به عنوان یک کسب و کار تصمیم گیری به تنهایی این تیم بخشی از شهر لاول مشترک هویت و ما متصل به حتی بزرگتر Red Sox ملت است.

همه بیشتر لوول ساکنان و به خصوص فرزندان و جوانان خوش شانس به این ریسندگی ارائه سرگرمی و غنی سازی و یک چشم انداز برای آینده درست در مشترک ما حیاط خلوت. COVID-19 آورده است در مورد تغییر قابل توجهی در رویدادهای زندگی و برنامه ریزی برای همه ما است. ما امیدواریم که که ما خود را “پسران تابستان” ما از نهایی بازگشت به حالت عادی.

جو Hungler, پسران & دختران باشگاه بیشتر لوول
تریسی Reilly Ingersoll, دختران, Inc
جی Linnehan بیشتر لوول جامعه بنیاد
سوزان غرب Levine, لوول جامعه مرکز بهداشت
امی Pessia, Merrimack, دره غذا Bank

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو