نژادی اریب پلیس است که یک آماری سراب

بسیاری از محافظه کاران را محکوم و نیروی بیش از حد که منجر به کشته شدن جورج فلوید اما رد این تصور که چنین سوء استفاده بازتاب گسترده تر مشکل از تعصب نژادی.

“من فکر نمی کنم که اجرای قانون سیستم سیستمیک نژادپرستانه می گوید:” دادستان کل ویلیام Barr که رئیس استدلال می کند که جنایات چند “سیب خراب” توجیه نیست “دروغ شوی ده ها میلیون نفر از شایسته آمریکایی ها به عنوان نژادپرست است.”

نمایشگاه به اندازه کافی. اما این یک اشتباه جدی به اخراج استارک به طور گسترده ای مستند نابرابری نژادی در پلیس به عنوان یک آماری سراب با مفاهیم برابری در قانون است.

گاهی اوقات کسانی که نابرابری در نتیجه از مسابقه خنثی سیاست. زمانی که پلیس تمرکز منابع خود را در جرم و جنایت محله های کم درآمد برای مثال آنها ممکن است اعمال نامتناسب باری از دوش مردم آنها در حال تلاش برای کمک به.

شهر نیویورک “توقف سوال و frisk” برنامه که در اوج خود در سال 2011 درگیر حدود 700,000 برخورد بین پلیس و عبور و مرور قرار بود برای دریافت اسلحه در کوچه و خیابان و جلوگیری از جرم و جنایت خشونت آمیز. اما نه بار از 10 آن متوقف می شود نه عملکرد دستگیری و یا حتی یک احضاریه اگر چه هر یک از آنها ظاهرا بر اساس “سوء ظن معقول” از فعالیت های جنایی.

نیم توقف شامل پت-فراز ظاهرا بر اساس سوء ظن معقول است که فرد مسلح شد. هنوز جستجوهای تقریبا هرگز کشف اسلحه و به ندرت یافت می شود سلاح از هر نوع.

زمانی که نه از 10 نفر در معرض چنین درمان گاهی بارها و بارها اتفاق می افتد به سیاه و سفید و یا اسپانیایی که الگوی نگران کننده است, بدون در نظر گرفتن سیاست را قصد. به همین ترتیب زمانی که سیاه پوستان تقریبا چهار بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان سفید پوستان به بازداشت برای در اختیار داشتن ماری جوانا حتی اگر آنها فقط کمی بیشتر احتمال دارد به مصرف کنندگان حشیش و یا زمانی که یک غیر منطقی حقوقی تمایز بین دودی و snorted به اشکال کوکائین — تمایز در ابتدا با حمایت سیاستمداران آمریکایی آفریقایی — معنی سیاه متهمان دریافت قابل ملاحظه ای طولانی تر از جملات سفید متهمان در اصل همان جرم.

دیگر تفاوت سخت تر هستند را توضیح دهد. در میان افرادی که گزارش پلیس برخورد در یک نظرسنجی در سراسر کشور توسط اداره دادگستری, آمار, سیاه پوستان بودند 2.5 بار به احتمال زیاد به عنوان سفید پوستان که به گزارش این افسران به حال استفاده یا تهدید به استفاده از زور است.

یک مطالعه پس از دیگری پیدا کرده است که رانندگان بسیار بیشتر از سفید رانندگان به جستجو و طی روال ترافیک متوقف می شود و کسانی که جستجوهای کمتر احتمال دارد به کشف کالای قاچاق است. نشان می دهد که تعصب نژادی آگاهانه یا نه نقش مهمی در تصمیم گیری که مشکوک به نظر می رسد.

در یک سال 2016 سخنرانی, Tim Scott, تنها, سیاه جمهوری خواه در سنای آمریکا توضیح داد که چه مانند تفاوت در عمل به این معنی اشاره کرد که او تا به حال شده است توسط پلیس متوقف هفت بار در یک سال. “اکثریت قریب به اتفاق از زمان” او گفت: “من کشیده شد بیش از برای چیزی بیش از رانندگی یک ماشین جدید در اشتباه محله و یا به دلایل دیگر فقط به عنوان بی اهمیت.”

اسکات حتی شده هم نمیزنند توسط کاپیتول هیل افسران پلیس که فکر می کردم او به نظر می رسید از محل وجود پین شناسایی او به عنوان سناتور. او توضیح داد که یک کارمند سابق بود که خیلی خسته بودن اشتباه یک دزد ماشین با سی پلیس که او معامله در کرایسلر 300 برای کمتر آشکار است ،

در زمان بازنشستگی از نیروی دریایی ایالات متحده پس از 20 سال کار نظامی تئودور جانسون به یاد می آورد در ملی نقد و بررسی مقاله, او تا به حال کشیده شده است بیش از 40 بار از جمله یک مناسبت در کالج هنگامی که او به صرف یک شب در زندان به دلیل گواهینامه رانندگی خود را به تازگی تمام شده است. پلیس او را متوقف کرد چرا که آنها فرض سیگار برگ خود را بسته بندی شده بود با ماری جوانا.

“تصور کنید که نا امیدی تحریک حس از دست دادن کرامت همراه است که هر یک از آن متوقف می شود” اسکات گفت. “من نمی دانم که بسیاری از مردان آفریقایی-آمریکایی که بسیار شبیه به یک داستان برای گفتن.”

که داستان را فراهم می کند بسیار مهم زمینه را برای خشم برانگیخته شده توسط Floyd مرگ است. یکی نیاز نیست بر این باورند که هر پلیس است bigot یا این که جامعه آمریکا است irredeemably نژادپرستانه به رسمیت شناختن است که مشکل فراتر از چند “سیب بد.”

یعقوب Sullum یک سردبیر ارشد در دلیل مجله. او در توییتر دنبال: @JacobSullum. برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد یعقوب Sullum و خواندن ویژگی های دیگر سازندگان سندیکای نویسندگان و کاریکاتوریست بازدید سازندگان سندیکای صفحه وب در www.creators.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de