خارج از بررسی MCC رئیس جمهور با تاخیر

لوول — تحویل از مدتها در خارج از ارزیابی و یا 360 نقد و بررسی, از, Middlesex, کالج رئیس جمهور جیمز Mabry شده ا

توسط ATSHNEWS در 2 اردیبهشت 1399

لوول — تحویل از مدتها در خارج از ارزیابی و یا 360 نقد و بررسی, از, Middlesex, کالج رئیس جمهور جیمز Mabry شده است به تعویق افتاد.

هیئت امنا انتظار ارائه گزارش توسط AGB مشاوره این پنج شنبه اما روز دوشنبه رئیس جیمز کمپبل اطلاع امنا' ریاست جمهوری فرعی تغییر دهید. کمپبل گفت: او خطاب به مشاوران در اوایل این ماه و آنها توافق کردند برای به تعویق انداختن ارائه شده است.

"برخی از دلایل بدیهی است که: پرواز در این زمان نامشخص است," او گفت: در طول مدیره اولین جلسه مجازی در زوم. "ما به وضوح در برخورد با تعدادی از مسائل. ما در حال کار بر روی گرفتن سقوط برنامه. ما در حال کار بر روی تکمیل این مدرسه سال و وجود دارد بسیاری از تصمیم گیری های دشوار."

کمپبل گفت: مشاوران بودند انتظار برای پرواز به ماساچوست از خارج از دولت به گزارش یافته از $75,000 ارزیابی است. آوریل 23, ارزیابی برنامه ریزی شده بود توسط هیئت امنا در طول یک جلسه در ماه فوریه است. یک تاریخ جدید هنوز تعیین شده است.

امنا گفت: آنها می خواهم به راه اندازی یک تاریخ برای ارائه حتی اگر مجازی آن.

"من می خواهم فقط به عنوان به خوبی آن را دریافت کند و سپس ما آن را و ما می دانیم که در آن ایستاده ایم" گفت: آنی اوکانر.

متولی جیم Campanini گفت: تکمیل این ارزیابی بود که هدف اصلی از این سال و مشاوره شرکت به نظر می رسد مجهز به ارائه از راه دور.

"من می خواهم به این نتیجه این چیزی که قبل از پایان سال است. ... این بود که هدف عمده از ما به انجام," او گفت:. "مانند دولت چند وظیفه ای ما رو به چند کاره هستند."

کمپبل گفت: او را به صحبت می کنند به مشاوران دوباره به راه اندازی یک برنامه برای این کار ارائه شده است.

"من نمی توانم به شما یک تاریخ به دلیل زیادی بستگی دارد در کشور خود," او گفت:.

امنا لیندا بانک-Santilli شریل هوارد و کاتلین پلات نیز خواست برای ارائه اما در مورد سوال که آیا این نتایج باید منعکس آموزشی چشم انداز در حال حاضر تغییر توسط coronavirus.

"این یک کامل تنظیم مجدد و ما نمی توانیم همچنان به انجام همه چیز و همان انتظارات قبل به این فرایند" پلات گفت.

معمولا امنا' ارزیابی از رئیس جمهور این است که با توجه به دولتی در ماه ژوئن 30. این هیئت همچنین امیدوار است تا مجموعه ای در سال آینده را از اهداف رئیس جمهور از این تاریخ با توجه به Campbell. او گفت امنا مورد بحث داده ها از کمیسر عالی آموزش و پرورش کارلوس سانتیاگو در هفته های آینده به عنوان بخشی از Mabry ارزیابی.

بهار گذشته در آن سالانه ارزیابی هیئت امنا تعیین می شود Mabry ملاقات کرده بود همه از نهادی و دولت موظف به اهداف تعیین شده برای او در 2018-19 سال تحصیلی. این دانشکده اتحادیه رای عدم اعتماد در Mabry و کمپبل.

MCC دانشکده اتحادیه رئیس جمهور جوانا DelMonaco اظهار نظر در تاخیر 360 نقد و بررسی متن چت از زوم جلسه برگزار شد.

"اعضای MCC جامعه نیز خواهد بود بسیار نا امید اگر گزارش ارائه شده نیست/تحویل در یک مد به موقع به طوری که آن می تواند شامل در فینال رهبری, ارزیابی," او نوشت.

هوارد پاسخ داد: همچنین بیش از متن است.

"من موافقت می کنم که ما نیاز به شنیدن از AGB ماه مه. ژوئن خواهد بود بیش از حد دیر شده," او نوشت. "بیایید تاریخ را در کتاب."

در طول فرعی جلسه Mabry همچنین ارائه به روز رسانی از دولت های اخیر تلاش و کار خود را به سمت جلسه امنا اهداف.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب