خانه های سالمندان و COVID-19

در ماساچوست 61 درصد از COVID-19 مرگ و میر اتفاق می افتد در خانه های سالمندان (متوسط سن مرگ و میر در هر موقعیتی

توسط ATSHNEWS در 9 مرداد 1399

در ماساچوست 61 درصد از COVID-19 مرگ و میر اتفاق می افتد در خانه های سالمندان (متوسط سن مرگ و میر در هر موقعیتی است 82.) اما در حالی که اقتصاد بود تعطیل و مدارس بسته هیچ به همان اندازه اقدامات سختگیرانه شد و تا کنون گرفته در خانه های سالمندان دیگر از محرومیت از تمام ملاقات است.

چرا وجود دارد و نه آزمایش روزانه کارکنان صرف نظر از علائم. {بعد از این همه بدون علامت هستند موثر پخش همانطور که ما بارها و بارها گفته شده است.) به نظر می رسد که— در حالی که یک درب بسته شده به بازدید کنندگان دیگر رها شده است باز به phalanxes از پاک کننده ها, آشپز, پرستاران دستیاران و پرستاران و پزشکان هیچ سوالات پرسیده شده از نظر تست.

کافی است فقط نزد بعد یک نتیجه منفی ما توصیه می شود; منفی امروز می تواند مثبت فردا. با این حال به نظر نمیرسد حتی به طور منظم هفتگی تست از کارکنان در خانه های سالمندان.

اگر نه مقرون به صرفه نمی تواند فدرال gov اورژانس هزینه صندوق کمک هزینه: روزانه تست پرداخت حقوق و دستمزد در هر قرنطینه با حفظ و نگهداری از بیمار در روز همراه با دستمزد برای هر جایگزین کارکنان ؟

وسواسی شاید— اما 2/3 اکثریت مرگ و میر افترا است که تصور شود. به عنوان واکنش زنجیره ای از عفونت به نظر می رسد برای پایان دادن به با نظم در خانه سالمندان صفر و در سراسر کشور خانه های پرستاری مرگ و میر 40 درصد از تلفات– وسواسی بهتر است از desultory آن گریزان دستورالعمل CDC به نظر می رسد برای فعال کردن.

جوآن پندلتون
اندرور شمالی ،

رسوایی واشنگتن

آنچه اتفاق می افتد در پورتلند در واقع ننگین اما نه به دلیل تحریف تصویر نقاشی شده توسط مقاله نویس خود را (لوری جولای 23, 2020). چه شرم آور است که رئیس جمهور تهمت خطرناک نفوذ به جامعه مدنی برای اهداف سیاسی در انجام این کار شوم شهروندان آمریکایی در خیابان های شهر خود را.

اجازه دهید ما روشن شود آنچه موضوع است. پس از قتل جورج فلوید در واقع وجود داشته است تظاهرات در پورتلند مخل اما قانونی و در برخی موارد از اموال تخریب بیش از حد و نه حقوقی. من نه دفاع و نه rebuking این. اما آنها نگرانی از شهروندان پرتلند و مقامات منتخب خود را. آنچه که واقعا طاقت فرسا است و تفرقه روایت اعلام شده توسط رئیس جمهور تهمت و تخلف از خانه قانون توسط ارسال اين پاسبانان مونتاژ از سازمان های اجرایی.

کاغذ خود را نشان می دهد پرچم آمریکا سوزانده برای نشان دادن riotist شرایط به تصویر کشیده شده در این ستون. آنچه که ما نمی بینیم این است که باطل در حمله به نیروی دریایی جانباز کریستوفر دیوید, bystander, حمله یک ناشناس سپاهی طوفان در لباس نظامی و در حال حاضر در بیمارستان با چند استخوان شکسته. (https://www.youtube.com/watch?v=AzE3RZrnAkk)

مسخره ایده که ماموران فدرال نیاز به نظر می رسد در استتار برای محافظت از خود از آزار و اذیت است که آشکارا پوچ. آنها به نظر می رسد راه آنها را برای تنها یک هدف – برای ارعاب و تهدید پورتلند شهروندان است.

این قطعه به وضوح طراحی شده برای ترساندن خوانندگان تشدید تفرقه و پیشبرد یک حزبی روایت است. برای بخشی از من, من با اعتماد به نفس پورتلند می توانید مدیریت آن کسب و کار خود و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را مدافعان باید در ذهن آنان است.

Jerald راس
شمال چلمزفوردtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن