هیچ مورد جدید در میانه خانه از اصلاح برای پنجمین هفته

بیلریکا — برای پنجمین هفته متوالی هیچ زندانی در میدلسکس زندان و خانه از اصلاح باید آزمایش مثبت برای COVID-19 ب

توسط ATSHNEWS در 13 تیر 1399

بیلریکا — برای پنجمین هفته متوالی هیچ زندانی در میدلسکس زندان و خانه از اصلاح باید آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به کلانتر پیتر Koutoujian.

چهارده آزمون داده شد که بیش span همه که منجر به منفی موارد با توجه به انتشار اخبار توسط میدلسکس کلانتر ،

ده نفر از کسانی که آزمون داده شد به عنوان "اقدامات پیشگیرانه" با توجه به کلانتر. چهار بودند برای افراد ورود به این تاسیسات که آنها نیز جدا شده با توجه به پروتکل.

از 14 آزمون هفت تجویز شد به زندانیان یا منتشر شده یا منتقل شده به سایر حوزه های قضایی.

یازده میدلسکس کلانتر کارکنان دفتر بهبود از COVID-19 و اهدا پلاسما — یک عمل است که Koutjoujian گفت که او "فوق العاده افتخار می کنیم." نقاهت پلاسما است که در حال مطالعه برای درمان COVID-19. وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان تایید شده برای coronavirus, با توجه به U. s. غذا و داروی آمریکا.

"من به اندازه کافی خوش شانس به طور کامل بهبود از COVID-19 در خود" کریستال Miske برنامه هماهنگ برای دارو کمک درمان و کارگردانی مخدر بازیابی (ماتادور) برنامه گفت: در انتشار اخبار.

"...اگر من توانایی به عقب با اهدای پلاسما به کسانی که ممکن است به عنوان خوش شانس برای بازیابی خود به خود آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال برای من. اگر آن را می تواند نجات دهد تنها یک نفر و یا خرید یک خانواده چند لحظه یا چند روز با خود عزیزان من می خواهم هنوز هم آن را انجام دهد. اگر شما می تواند کمک به شما باید" Miske ادامه داد.

از اواسط ماه مارس تا اوایل آوریل جمعیت در میدلسکس زندان & House اصلاح کاهش نزدیک به 25 درصد. تعداد کسانی که در نظارت الکترونیکی سه برابر شده با توجه به انتشار اخبار. به عنوان یک نتیجه, چهار خوابگاه-سبک واحد بودند به طور موقت بسته شده است.

پروتکل های ایمنی در میان همه گیر شامل جدید روش های غربالگری برای زندانیان جدید, ماسک مورد نیاز و افزایش تمیز کردن امکانات.

"بیش از چهار ماه گذشته کارکنان ما انجام یک کار باور نکردنی مقابله با این بی سابقه ای بهداشت عمومی چالش" Koutoujian گفت: در انتشار اخبار. "در حالی که ما به یک نقطه عطف مهم در تلاش های ما به آدرس COVID-19 ما هوشیار باشند. سلامت و ایمنی ما زندانی جمعیت کارکنان ما و جامعه ما باقی می ماند رئیس اولویت است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن