دراکات شهر جلسه آغاز سهشنبه

دراکات — با اطمینان مالی بلندی رای دهندگان را جمع آوری سهشنبه به مجموعه ای از شهر را هزینه برای سال مالی آینده

توسط ATSHNEWS در 9 تیر 1399

دراکات — با اطمینان مالی بلندی رای دهندگان را جمع آوری سهشنبه به مجموعه ای از شهر را هزینه برای سال مالی آینده آغاز می شود که ژوئیه 1.

شهر جلسه برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه در 7 p. m. در Lester G. Richardson مرکز هنرهای نمایشی در دراکات ، در پرتو این بیماری همه گیر کوروناویروس حد نصاب برای جلسه شده است به کاهش 100 ساکنان و شرکت کنندگان خواهد بود نشسته با فاصله از هم جدا در سالن اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله با توجه به شهر مقامات. همه شرکت کنندگان در سالن مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن یک ماسک و کسانی که نمی خواهید به پوشیدن ماسک را شرکت از یک منطقه جداگانه از مدرسه.

بودجه پیشنهادی برای سال مالی 2021 مجموع $80,274,281 با $79,036,824 مطرح شود از طریق مالیات و سایر منابع مالی عمومی. با توجه به شهر و مدیر ان خرابکاری شهر و مقامات کرد برای کاهش این رقم به 1.8 میلیون دلار در هفته های اخیر در مالی و عدم اطمینان ناشی از بحران بهداشت عمومی. در یک صفحه جدید از Selectmen جلسه گفت: کاهش کاهش های مورد نیاز در سراسر ادارات از جمله حذف برخی از مشاغل پاره وقت.

"بنابراین این مقاله این است که بدیهی است که رفتن به بسیار سیال مقاله. در حال حاضر این تعداد است که ما در حال رفتن به جلو با یک بودجه متعادل. آن را وابسته به COVID-19 صندوق امداد و/یا پول نقد در ماه نوامبر پس از آن تنظیم خواهد شد," Vandal گفت.

شاید بیشتر-پیش بینی و پیشنهاد در حکم ماده 18 که می پرسد رای دهندگان به مناسب قرض گرفتن و یا انتقال $2,806,808 به جای سقف در Englesby مدرسه ابتدایی و $3,536,207 به جای سقف در Brookside مدرسه ابتدایی. پروژه های پذیرفته شده اند به ماساچوست ساختمان مدرسه خودگردان شتاب برنامه تعمیر و در فوریه MSBA تایید $3.2 میلیون دلار کمک مالی دولت برای دراکات برای جبران هزینه های ساخت و ساز.

مدرسه کمیته قرار داده است به جلو دو نفر دیگر حکم مقالات به صندوق نیازهای مختلف در اداره مدرسه. اولین مقاله 14 خواهد بود مناسب $360,000 از شهر های نقدی رایگان برای خرید جدید درسی ریاضی فناوری مدارس, در حالی که ماده 15 حرکت خواهد $200,000 از رایگان نقدی به آموزش و پرورش ویژه تثبیت کننده حساب. به منظور تصویب دومی رای دهندگان را برای اولین بار نیاز به تایید یک مقاله ارجاع شده از ماه ژوئن گذشته شهر جلسه برای ایجاد صندوق.

"تنها نگرانی من این است که جریان نقدی بسته که در آن اقتصاد می رود" Vandal گفت: این پیشنهاد در جلسه اخیر. "من فقط نمی خواهید به استفاده از همه از ما پول نقد است که ما می تواند استفاده از جریان نقدی رفتن به جلو است."

Vandal گفت که در ترکیب با ماده 6 که پیشنهاد می کند برای تخصیص $224,721.56 از رایگان به آدرس کسری در برف و یخ بودجه مالی سال 2020 این مقالات را در شهر رایگان تعادل نقدی به حدود 6 میلیون نفر است.

رای دهندگان را نیز در نظر بگیرید یک مقاله فرستاده شده توسط جامعه حفظ کمیته که مناسب $148,500 برای به دست آوردن 4.95 هکتار زمین در 383 Richardson Road, به حفظ, به عنوان فضای باز. بروس ساحل, رئیس, جامعه, حفظ, کمیته گفت: این طرح واقع شده است در میان یک خوشه از دیگر بسته است که حفظ شده است.

"با خرید این زمین ما همچنان به سیمان بسیار بزرگ منطقه از زمین که کنار گذاشته برای حفاظت از محیط زیست و حفظ" کوت گفت.

کامل حکم روز سه شنبه شورای شهر در دسترس است در شهر در وب سایت dracutma.gov.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن