Mysuru-منبع ما دکتر می شود درخشان 100-ماشین سلام

میسور/Mysuru: این یک لحظه افتخار برای Mysuru به عنوان یک شهر مبتنی بر دکتر, زندگی در ایالات متحده دریافت منحصر به فرد ‘درایو ناموسی” یک قلب گرم شدن ژست برای قدردانی از تلاش های او در مبارزه جهانی با بیماری همه گیر کوروناویروس.

‘درایو افتخار’ انجام شد در مقابل خانه دکتر Uma Madhusudanیک Mysuru مبتنی بر پزشک است که درمان COVID-19 بيمار در ساوت ویندزر بیمارستان در ایالات متحده آمریکا است.

محله محلی در ایالات متحده آمریکا مفتخر و تصویری از رانندگی افتخار’ ویروسی رفته است. در این ویدئو چندین موتر پولیس آتش نشانی کامیون ها و وسایل نقلیه خصوصی دیده می شود که گذشته از طریق خانه خود را با آژیر و honks باد. یک کاروان از حداقل 100 خودرو سوار گذشته دکتر Madhusudan خانه توقف برای چند ثانیه و ضمن تشکر از او.

به عنوان جهانی coronavirus متجاوزین پزشکان در سراسر جهان مورد ستایش قرار داد به عنوان قهرمانان و saviours قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر برای محافظت از دیگران است. دکتر Uma Madhusudan یک batch 1990 فارغ التحصیل از JSS کالج پزشکی تشکیل دهنده دانشکده JSS آکادمی آموزش عالی و تحقیقات Mysuru. دکتر Uma با این نسخهها کار در ساوت ویندزر بیمارستان.

‘درایو افتخار’ تصویری به اشتراک گذاشته شده توسط کارناتاکا پزشکی وزیر آموزش و پرورش دکتر Sudhakar در توییتر. در این ویدئو دکتر Uma ایستاده در چمن او در حالی که یک رشته از وسایل نقلیه عبور او با رانندگان تکان دادن در بوق و تشویق.

“خوشحال برای به اشتراک گذاشتن یک ویدیو از Uma Madhusudhan, Mysuru منشاء دکتر ما در حال افتخار در مقابل خانه او توسط سپاسگزار بیماران” Sudhakar نوشت. “این منظره ای زیبا از اتومبیل های پلیس و وسایل نقلیه و کامیون های آتش نشانی پوشش در قدردانی تکان دادن و بوق به می گویند با تشکر از شما دکتر Uma!”

توییت شده است از آنجایی که رفتن ویروسی و حتی معلمان و دوستان از JSS کالج پزشکی خود را فرستاده اند با سلام و قدردانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید