میسوری مامور متهم قابل توجه با SUV شارژ

توسط جیم سالتراوفالن, Mo. (AP) — سفید حومه سنت لوئیس کارآگاه پلیس که دستگیر شد در فیلم ظاهرا هدف قرار دادن یک

توسط ATSHNEWS در 28 خرداد 1399

توسط جیم سالتر

اوفالن, Mo. (AP) — سفید حومه سنت لوئیس کارآگاه پلیس که دستگیر شد در فیلم ظاهرا هدف قرار دادن یک مظنون با یک SUV پلیس و سپس لگد زدن و مشت زدن مرد به اتهام چهارشنبه با دو فقره حمله مسلحانه اقدام جنایی.

ویژه دادستان Tim لمار اعلام کرد اتهامات علیه فلریسنت کارآگاه Joshua Smith, 31, که اخراج شد ژوئن 10. خشونت آمیز دستگیری 2 ژوئن آمد در میان در سراسر کشور تظاهرات و ناآرامی برانگیخته توسط پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

"این شرایط مانند این است که خوب پلیس نفرت دلیل آن باعث می شود همه نگاه بد" لمار گفت: در یک کنفرانس خبری.

حدود یک سوم از فلریسنت را 51,000 ساکنان سیاه و سفید هستند. سنت لوئیس حومه است که فقط در شمال فرگوسن که مایکل براون را از مرگ در دست یک افسر پلیس در سال 2014 بود یک کاتالیزور برای زندگی مهم جنبش است. سنت لوئیس منطقه شده است این سایت از ده ها تن از تظاهرات پس از فلوید را مارس 25 مرگ است.

دستگیری اتفاق افتاد یک روز پس از چهار خیابان به ضرب گلوله کشته شدند و یک بازنشسته لوئیس پلیس کاپیتان بود به ضرب گلوله در طول یک خشونت آمیز شب در شهر. فلریسنت رئیس پلیس تیموتی Fagan گفته اسمیت در انجام وظیفه به دلیل نا آرامی های مدنی در این منطقه است.

افسران بودند به دنبال یک وسیله نقلیه اشغال توسط سه مرد به دلیل آن بوده است دیده می شود در نزدیکی زودتر عکس-اخراج حادثه فلریسنت شهردار Tim Lowery گفت. پیگیری به پایان رسید در خیابان های مسکونی در نزدیکی Dellwood.

چه اتفاقی افتاد بعد دستگیر شد توسط یک رزیدنت مفت دوربین و آنلاین پست توسط رسانه های خروجی واقعی STL اخبار به زودی پس از آن.

وکلای مدافع 20 ساله که زده بود منتشر دوم تصویری سه شنبه از یکی دیگر از خانه های امنیتی دوربین نزدیک تر و با زاویه های مختلف. این نشان می دهد که یک خودرو کاهش در یک مجتمع مسکونی در خیابان. دو مرد در صندلی جلو پرش از هنوز هم نورد ماشین قبل از اینکه یک مرد سوم, پرش از صندلی عقب.

بینام و نشان پلیس SUV به نظر می رسد از پشت ماشین و درایو در سراسر بخشی از چمن جلو, قابل توجه سوم مرد و او را با ضربه زدن بر روی جلوی خانه او به عنوان با صدای بلند گریه کرد. یک افسر خارج از SUV و به نظر می رسد به لگد زدن و ضربه زدن به انسان در روی زمین به عنوان مرد yells از "OK! OK! OK!" و بارها و بارها می گوید: "من اصلا هیچ چیز نیست."

"هنگامی که شما با دیدن این ویدئو دوم آن را روشن است که او عمدا زد به او و با استفاده از این وسیله نقلیه به عنوان یک سلاح" مرد وکیل Jerryl T. کریسمس گفت. "این مشکل و دشوار است برای گوش دادن به صوتی به دلیل راه او جیغ و hollering."

یکی از حمله به اتهامات علیه اسمیت یک جنایت دیگر بزه. مسلح جنایی اکشن اتهام جنایت واصل شد چون افسر با استفاده از وسیله نقلیه به عنوان یک سلاح لمار گفت: آن را "از 4000 پوند موشک است."

طیف وسیعی از مجازات برای جنایات است 10 تا 30 سال در زندان لمار گفت. گروههای مسلح اقدام جنایی خدمت باید حداقل سه سال در زندان است.

اسمیت وکیل اسکات روزنبلوم گفت: آنچه اتفاق افتاده یک حادثه بود. او بلافاصله پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر چهارشنبه.

اسمیت گزارش پلیس مرد گفت: darted در مقابل او و او سعی در منحرف به دست او لمار گفت.

"شواهد ویدیو فقط ثابت می کند که آشکارا نادرست" لمار گفت.

Fagan مرد گفت: تحت درمان قرار گرفت و در بیمارستان برای یک آسیب مچ پا, اما, کریسمس گفت: صدمات به مراتب بدتر است. او گفت: این مرد پا شد "خرد" و نیاز به جراحی های متعدد.

"او دچار آسیب های روانی" کریسمس گفت.

Fagan گفت: پلیس به دنبال شهرداری اتهامات در برابر هر سه مرد به جرم در اختیار داشتن مواد مخدر متعلقات و مقاومت در برابر بازداشت. بدون سلاح بودند در مردان و یا در ماشین خود را.

در علاوه بر این به لمار را بررسی افسر آمریکا وکیل جف جنسن گفت: دفتر حقوق مدنی بخش در وزارت دادگستری و اف بی آی نیز در حال بررسی این مورد به تعیین اگر فدرال پاسخ موجه است.

دستگیری منجر به چندین تظاهرات مسالمت آمیز در خارج از مقر پلیس در فلریسنت از جمله "مردن" که در آن شرکت کنندگان وضع رو به پایین را با دست خود پشت سر خود را. دهها تن از معترضان نیز صبح دوشنبه در خارج لمار را خواستار محاکمه اسمیت.

Fagan آن را به نام "یک روز غم انگیز برای فلریسنت اداره پلیس اما یک روز مهم برای جامعه است." او گفت: او می خواست جامعه را به می دانم که افسران که شکستن قانون پاسخگو خواهد بود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب