Velozo بسکتبال حرفه ای خود ادامه خواهد داد در ایرلند

در طول سال اول فصل بسکتبال کالج امیلی Velozo آموخته که چهار سال استارتر و همه کنفرانس بازیکن در دبیرستان نمی ک

توسط ATSHNEWS در 25 تیر 1399

در طول سال اول فصل بسکتبال کالج امیلی Velozo آموخته که چهار سال استارتر و همه کنفرانس بازیکن در دبیرستان نمی کند به طور خودکار ترجمه فوری ستارگی در سطح بعدی.

او امیدوار است برای چیزهای بزرگ حق دور در Framingham State University اما 5-پا-5 گارد از توکسبری به نظر می رسد فقط در 14 بازی و به طور متوسط 1.2 امتیاز در فقط 8.4 دقیقه در هر بازی در فصل 2016-17 برای قوچ. این یک مشکل تنظیم اما Velozo اجازه نمی دهد که کمبود زمان پخش و تولید او را نا امید و یا آسیب به اعتماد به نفس او.

او با استفاده از آن به عنوان سوخت.

Velozo همواره آمار وزن اتاق به قوی تر و افزود کارآمد بلوز به یک بازی تهاجمی است که به شدت متکی شدن به سبد خرید. او آغاز شده و نه بازی به عنوان یک دانشجوی سال دوم و به طور متوسط 24.2 دقیقه در هر بازی. او تمام موضوعات آغاز 54 ترکیب بازی به عنوان یک کاربر و ارشد و پیچیده او FSU حرفه ای در سبک زمستان سال گذشته توسط به طور متوسط 17.5 امتیاز 3.9 ریباند و 2.9 کمک می کند در حالی که تیراندازی 48.1 درصد از کف و 44 درصد از 3 نقطه محدوده.

Velozo را به زندگی می کنند رویای که همه کالج بسکتبال بازیکنان فکر می کنم -- این فرصت را به نگه داشتن بازی. او از رفتن به Donegal ایرلند در اواخر ماه اوت خواهد شد و بازی به صورت لترکننی موسسه فن آوری (LyIT) در حالی که او کارشناسی ارشد خود را در رشته محاسبات و تجزیه و تحلیل داده ها.

"من بسیار هیجان زده گفت:" Velozo که دوست پسر سابق Framingham State basketball player, لذت یک تجربه مشابه در ایرلند در سال گذشته است.

Velozo دوم-گلزن برجسته و بلند بالا-محدوده تیرانداز در یک قوچ تیم ملی که موفق به کسب MASCAC قهرمانی و پیشرفته به مسابقات NCAA قبل از اتمام 22-6 فصل گذشته. او به نام همه MASCAC تیم اول.

سابق خورشید همه ستاره که به ثمر رساند نزدیک به 900 حرفه امتیاز در توکسبری بالا آن همه اوج و چهار سال از تعهد به بهتر خودش را به عنوان یک بازیکن.

"من تقریبا کل بازی تقریبا در هر بازی در دبیرستان که اکثر بازیکنان که در بازی در کالج معمولا انجام دهد. بنابراین من قطعا به آن استفاده می شود" گفت: Velozo. "زمانی که من به دانشگاه این نیست که من انتظار می رود به بازی تا آنجا که من فقط انتظار نداشتم که به بازی به عنوان کمی به عنوان من. اما در آن دنبال من فقط تبدیل شده بود 18 و من در بازی با 21 و 22-ساله, پس از آن نوع مانند " خوب چه انتظاری دارید؟' بنابراین من فقط در زمان چه من تماشا upperclassmen انجام دهد و متوجه شدم اگر من می خواستم به بازی من سال دوم من نیاز به آن را به سطح بعدی."

Framigham دولت سر مربی والتر ششم تا به حال یک صندلی ردیف جلو برای Velozo را بهبود مستمر است.

"او یکی از بهترین بچه ها همیشه به مربی گفت:" ششم. "بهترین چیز در مورد امیلی پس از سال اول خود را, او می دانست که او تا به حال برای دریافت بهتر است اگر او می خواست به بازی. آنچه مردم درک نمی کنند این است که ما نمی توانیم بچه ها را بهتر از ما آنها را هدایت و با فشار آنها را کنید و سعی کنید بهترین های ما برای کمک به آنها. اما اگر شما می خواهید به خوبی شما را مجبور به قرار دادن زمان در زمانی که هیچ کس به دنبال. او قرار است این کار در زمانی که مردم نبودند به دنبال تمام تابستان طولانی است.

"او به ثمر رساند 22 امتیاز در طول کل سال اول, و او هنوز هم در رفت و به نمره بیش از 1000 در زندگی حرفه ای اش به طور متوسط بیش از 17 و همه کنفرانس در سال آخر خود را. من تا به حال هرگز یک بچه را بهبود بخشد تا آنجا که او بود و بخاطر آن بود که او می دانست که او تا به حال برای دریافت بهتر است."

این فصل بسکتبال در ایرلند به طور معمول آغاز می شود در ماه اکتبر اما Velozo گفت: انگار پچ پچ در مورد آن شروع در ماه نوامبر این سال به عنوان COVID-19 pandemic همچنان ادامه دارد. به آن نقطه Velozo گفت که او احساس عصبی در مورد رفتن به خارج از کشور در ماه آینده. در گزارش بی بی سی روز شنبه گذشته ایرلند تایید کرده بود بیش از 25 ، 000 coronavirus موارد 1,746 دفاع کرد گرفته شد و ویروس های مربوط به مرگ و میر در این بیماری همه گیر از اعداد است که به مراتب بیشتر تحت کنترل از کسانی که در ایالات متحده, که در آن موارد در ادامه به افزایش در بسیاری از کشورهای.

"من خیلی راحت با آن است. من نمی توانم تصور کنید که چگونه بسیاری از مردم در حال رفتن به پرواز به ایرلند در پایان ماه اوت, بنابراین من مطمئن هستم که هواپیما نمی تواند بیش از حد شلوغ," او گفت:. "من احساس می کنم مثل من راحت تر وجود دارد از من خواهد بود در اینجا فقط به دلیل تعداد جمعیت — همه چیز بیشتر فاصله."

Velozo که همچنین فوتبال در توکسبری, میخواندم در آموزش و پرورش ابتدایی در فرامینگهام دولت است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن