توسط اندرو SELSKY و آرن RANEN

پرتلند سنگ. (AP) — شهرداران از پورتلند اورگان و پنج دیگر شهرستانها عمده ایالات متحده به دادگاه تجدید نظر دوشنبه به کنگره آن را غیر قانونی برای دولت فدرال برای استقرار نظامی نمایندگی به شهرستانها که نمی خواهند حضور خود را.

“این دولت فاحش استفاده از فدرال اجرا در شهرستانها در اعتراض مقامات محلی هرگز نباید رخ دهد” شهرداران از پورتلند; سیاتل; Chicago; کانزاس سیتی; Albuquerque, New Mexico; و واشنگتن نوشت: رهبران ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان و سنا.

تصویری از اوایل روز شنبه نشان داد که مأموران اجرای قانون در پورتلند پر کردن یک خیابان با گاز اشک آور برای متفرق کردن معترضان و با صدای بلند چندین رونق شنیده می شد.

پورتلند شهردار تد ویلر و کمیسر شهر Jo Ann هاردستی در اواخر روز دوشنبه به نام برای ملاقات با اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ به بحث در مورد یک آتش بس و حذف از افزایش نیروهای فدرال از پورتلند.

اوایل روز دوشنبه یک مقام آمریکایی گفت: افسران نظامی خواهد ماند در پورتلند تا زمانی که حملات در دادگاه فدرال بس که بیشتر افسران ممکن است به زودی به این شهر است.

“آن است که یک راه حل که به فدرال افسران ترک که وجود دارد همچنان به حملات فدرال اموال و پرسنل” آمریکا وکیل بیلی ویلیامز گفت. “ما در حال خروج از ساختمان محافظت نشده به آنها نابود شوند و توسط افراد قصد انجام این کار است.”

محلی و مقامات دولتی گفت: ماموران پلیس فدرال ممنوع است.

این شهر تا به حال تظاهرات شبانه برای دو ماه پس از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او فرستاده می شود ماموران فدرال به پورتلند برای توقف ناآرامی اما دولت و مقامات محلی گفت: آنها در حال ساخت وضعیت بدتر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن استقرار فدرال افسران بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته stoked سیاه زندگی مهم جنبش است. تعداد شبانه معترضان به حال کاهش یافته است شاید کمتر از 100 درست قبل از اعزام کرده است اما در حال حاضر دارای عقاید به هزاران نفر.

در تظاهرات و خشونت رخ داده است که یکشنبه شب به اوایل صبح روز دوشنبه ماموران فدرال بارها و بارها شلیک گاز اشک آور فلش چتری و فلفل توپ معترضان در خارج از دادگاه فدرال در مرکز شهر پورتلند. برخی از معترضان صعود به حال بیش از نرده ها در اطراف دادگاه, در حالی که دیگران به ضرب گلوله آتش بازی در حصار و پیش بینی چراغ در ساختمان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر که فدرال خواص در پورتلند “نمی خواهد آخرین روز” بدون حضور ماموران فدرال.

بسیاری از افراد شرکت کننده در روزانه تظاهرات مسالمت آمیز است. اما برخی از تلاش برای pelt افسران با اشیاء و بارها و بارها سعی کنید به پاره کردن نرده در اطراف دادگاه است.

ویلیامز که دفتر در داخل دادگاه به نام صلح آمیز معترضین جامعه و رهبران کسب و کار و مردم با ایمان برای جلوگیری از خشونت در حالی که آنها وجود دارد و به ترک منطقه مرکز شهر قبل از خشونت شروع می شود. او گفت: ماموران فدرال را ساخته اند 83 بازداشت.

تظاهرات در حمایت از نژادی, justice and police اصلاحات در دیگر شهرستانها در سراسر ایالات متحده نیز خدشه دار با خشونت بیش از آخر هفته. معترضان آتش به اوکلند کالیفرنیا دادگاه; وسایل نقلیه به آتش کشیده شد در ریچموند, ویرجینیا; مسلحانه از معترضان به ضرب گلوله کشته شد در Austin, تگزاس; و دو نفر به ضرب گلوله کشته شدند و زخمی در شفق قطبی پس از یک ماشین سوار را از طریق یک اعتراض.

ایالات متحده مارشال خدمات به انتظارنشسته بودند تا حدود 100 نفر آنها می تواند ارسال به نقاط یا به تقویت نیروهای خود و یا از بین بردن افسران که مشغول به کار برای هفته سخنگوی آژانس درو وید گفت.

کریس کلاین, اصلی, معاون فدرال خدمات حفاظتی گفت: حادثه فرمانده در پورتلند و تیم از وزارت امنیت داخلی و وزارت دادگستری مورد بحث چه نیروی مورد نیاز در هر شب.

کلاین کاهش یافته است به بحث در مورد تعدادی از افسران در حال حاضر در حال حاضر و یا اگر بیشتر خواهد شد ورود.

برخی از معترضان متهم کرده اند ویلر, Portland, شهردار, از نفاق برای صحبت کردن در برابر دولت فدرال به دلیل حضور پلیس پورتلند خود را با استفاده از گاز اشک آور و دیگر شورش-کنترل سلاح در تظاهرات از جمله صلح آمیز هستند.

کلاین گفت: پورتلند پلیس باید بیش از این کار از متفرق کردن معترضان از دادگاه منطقه از فدرال افسران.

“اگر پورتلند اداره پلیس قادر به انجام آنچه آنها به طور معمول انجام آنها خواهد بود قادر به حذف این برای این اختلال و ما را ترک افسران ما در داخل ساختمان می شود و نه قابل مشاهده” Cline گفت.

او گفت: روابط بین فدرال افسران برخی از آنها زندگی می کنند در پورتلند و پلیس شهر خوب بودند.

پورتلند پلیس در پاسخ یکشنبه شب به یک تیراندازی در یک پارک نزدیک به محل تظاهرات. دو نفر بازداشت شدند و بعد از آن منتشر شد, پلیس گفت:. کسی که به ضرب گلوله کشته شد به بیمارستان رفت در یک وسیله نقلیه خصوصی و تحت درمان قرار گرفت به صورت غیر تهدید کننده زندگی زخم.

همچنین اواخر روز شنبه پلیس گفت: کسی که با اشاره یک کیسه در همان پارک که در آن افسران در بر داشت لود تفنگ مجلات و کوکتل مولوتف. تیراندازی بود نه مربوط به آیتم ها, پلیس گفت:.

___

آسوشیتد پرس نویسنده مایک بالسامو کمک به این گزارش از واشنگتن است. Selsky گزارش از Salem Oregon.

___

به دنبال اندرو Selsky در توییتر در https://twitter.com/andrewselsky.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im