روز یادبود پرچم باغ لغو شد; بیمارستان مالی رنج می برند

بوستون (AP) — یک آخر هفته روز یادبود پرچم باغ در بوستون مشترک به افتخار 37,000 اعضای نظامی از ماساچوست که فوت

توسط ATSHNEWS در 23 اردیبهشت 1399

بوستون (AP) — یک آخر هفته روز یادبود پرچم باغ در بوستون مشترک به افتخار 37,000 اعضای نظامی از ماساچوست که فوت کرده اند در خدمت کشور, دوستیابی به جنگ انقلاب لغو شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس سازمان می گویند.

"بعد از بحث و تامل بر بهداشت عمومی راهنمایی برای گردهمایی در این زمان ما تصمیم به لغو زیادی داوطلب پرچم پروژه باغ به عنوان اعتقاد ما بر این است که امن ترین روش عمل در حال حاضر" ماساچوست قهرمانان نظامی صندوق در بیانیه ای گفت.

این سازمان به جای درخواست از ساکنان برای هر جای پرچم خود را در پنجره یا در مقابل چمن و سپس ارسال تصاویر و ویدئوها در رسانه های اجتماعی با هشتگ #HeroesFlagGarden.

___

امور مالی بیمارستان

امور مالی بیمارستان ماساچوست در حال گرفتن یک ضربه سخت در طول بیماری همه گیر.

وضعیت بیمارستان در حال حاضر در حال از دست دادن $1.4 میلیارد دلار درآمد در هر ماه و پیش بینی شده به از دست دادن 5 میلیارد دلار درآمد از طریق ماه جولای به ماساچوست بهداشت و انجمن بيمارستان بوستون گلوب گزارش داد.

این رکود که ناشی از لغو انتخابی و غیر انتقادی عمل جراحی و یک قطره در غیر coronavirus بازدیدکننده داشته است.

"مالی تاثیر COVID-19 است و بر خلاف هر چیزی که ما تا کنون دیده ام" دکتر گفت: Kevin Tabb, مدیر اجرایی بث اسرائیل Lahey, سلامت, دولت دومین بیمارستان شبکه.

او و دیگر بیمارستان رهبران گفت: درآمد خود و بیمار شماره افتاده اند به کمتر از نیمی از آنچه که آنها قبل از این بیماری همه گیر.

حتی اگر بیمارستان ماساچوست دریافت کرده اند حدود 1 میلیارد دلار از دولت فدرال مراقبت در عمل آن را پوشش نمی تمام ضرر و زیان رهبران صنعت گفت.

___

وعده های غذایی برای کارگران بیمارستان

بوستون داروسازی مبتنی Vertex Pharmaceuticals Inc. اعلام کرد که آن را به پوشش هزینه 10000 وعده های غذایی این هفته برای کارکنان مراقبت های بهداشتی مبارزه با این بیماری همه گیر در دو بيمارستان.

این کمک مالی از طریق این شرکت راس بنیاد بخشی از 5 میلیون دلار تعهد حمایت از سازمان های ارائه COVID-19 اضطراری امداد و کمک.

وعده های غذایی خریداری شده از رستوران های محلی را تغذیه و پزشکان و پرستاران و کارکنان مربوط به فراشی امنیت و دیگران در بریگهام و زنان و بیمارستان عمومی ماساچوست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب