Mandryk: SHA مدل سازی یک زنگ خطری است که جلوگیری از وزارت معارف را کابوس

محتوای مقاله در ادامهما نیاز به درک که چرا ما نیست در هر نقطه نزدیک به بدترین مدل سازی اعداد است که عمدتا به د

توسط ATSHNEWS در 23 فروردین 1399

محتوای مقاله در ادامه

ما نیاز به درک که چرا ما نیست در هر نقطه نزدیک به بدترین مدل سازی اعداد است که عمدتا به دلیل بسیاری از ما را انتخاب کرده اند به رفتار آبرومندانه و به طور کلی احترام به مشاوره علمی و پزشکی حرفه ای.

این است که در مورد آزادیهای فردی و یا شما با داشتن یک "حق به نظر خود من." نظرات خود را بی اهمیت است. این تنها رفتار خود را که مهم در حال حاضر است.

این ممکن است سخت به بلع برای کسانی که در مخالفت با واکسیناسیون یا اصلاح ژنتیکی محصولات کشاورزی. آن را به خصوص سخت به بلع برای کسانی که میرم طولانی را تکذیب کرد علم ساخته دست انسان گرمایش جهانی و در حال حاضر احساس می کنم آن را مناسب برای انکار نیاز شدید COVID-19 اقدامات زیرا آنها نمی مانند آنها ،

وزارت معارف است نه یک تغییر آب و هوا منکر اما او گرفته بر کسانی که هستند. مثل همه بیش از حد بسیاری از سیاستمداران او را تقویت آنها. و در حال حاضر که دولت نیاز به علم به عنوان یک متحد این در حال حاضر ممکن است آنچه را واقعا فراموش نشدنی رویاهای خود را.

ما در واقعی-زمان بحران است. ما نیاز به قرار دادن ایمان ما در بهترین علم موجود — و نه مخالف آن این است که ما فکر می کنیم که حق ما.

این تنها راهی است که همه ما می خواهیم از طریق این کابوس.

Mandryk سیاسی نویس برای رجینا رهبر-پست و ساسکاتون StarPhoenix.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب