اتحادیه اروپا بازگشایی مرزهای خود به 14 سازمان ملل و نه به ما گردشگران

توسط LORNE طبخبروکسل (AP) — اتحادیه اروپا اعلام کرد که آن را به بازگشایی مرزهای خود به مسافران از 14 کشور, اما

توسط ATSHNEWS در 10 تیر 1399

توسط LORNE طبخ

بروکسل (AP) — اتحادیه اروپا اعلام کرد که آن را به بازگشایی مرزهای خود به مسافران از 14 کشور, اما بسیاری از آمریکایی ها شده اند و ورود آنها به مدت حداقل دو هفته دیگر با توجه به افزایش عفونت کروناویروس در آمریکا

مسافران از دیگر کشورهای بزرگ مانند روسیه و برزیل و هند را نیز از دست ندهید.

به عنوان در اروپا اقتصاد حلقه از تاثیر coronavirus جنوبی کشورهای اتحادیه اروپا مانند یونان و ایتالیا و اسپانیا هستند از جان گذشته برای جلب دوباره خورشید محبت بازدید کنندگان و تنفس زندگی را به خود آسیب دیده و گردشگری صنایع.

بیش از 15 میلیون آمریکایی در حال برآورد شده برای سفر به اروپا هر سال و در حالی که برخی از 10 میلیون اروپایی ها سر در سراسر اقیانوس اطلس.

شهروندان از کشورهای زیر خواهد بود مجاز به اتحادیه اروپا با 27 عضو و چهار کشور دیگر در اروپا بدون ویزا شنگن سفر منطقه: الجزایر و استرالیا و کانادا و گرجستان و ژاپن و مونته نگرو, مراکش, نیوزیلند, رواندا, صربستان کره جنوبی و تایلند و تونس و اروگوئه.

اتحادیه اروپا گفت: چین است "موضوع را به تایید متقابل" به معنی آن باید رفع تمام محدودیت بر شهروندان اروپایی وارد چین قبل از آن اجازه خواهد داد که شهروندان چینی در.

کشور در نظر گرفته شده برای لیست امن نیز انتظار می رود برای بلند کردن هر گونه ممنوعیت آنها ممکن است در محل در اروپا مسافران است. لیست به روز می شود هر 14 روز با کشورهای جدید اضافه شده و برخی حتی حذف کردن بسته به اینکه آیا آنها در حال نگه داشتن این بیماری تحت کنترل است.

هنوز هم بسیاری از مردم در داخل و خارج اروپا باقی می ماند و با احتیاط از سفر در coronavirus دوران با توجه به غیر قابل پیش بینی از این بیماری همه گیر و احتمال دوم امواج از عفونت است که می تواند پرواز و رزرو هتل. دهها هزار نفر از مسافران بود از کوره در رفته, هرج و مرج تقلا در ماه مارس به خانه به عنوان همه گیر جاروب در سراسر جهان و مرزهای ناودان.

تعداد تایید coronavirus موارد در ایالات متحده رسید و بیش از هفته گذشته رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز به حالت تعلیق در ورود همه افراد از اروپا ID check-رایگان سفر منطقه در یک فرمان در ماه مارس است.

در مقابل گذشته از قابل توجه شیوع اخیر به یک کشتارگاه در غرب آلمان این ویروس گسترش است و به طور کلی تثبیت سراسر قاره اروپا است.

کشورهای اتحادیه اروپا با عجله سیلی محدودیت های است که می تواند عبور از مرزهای خود را در ماه فوریه به عنوان ویروس در ایتالیا. پس از آن در اواسط ماه مارس اروپا محدود غیر ضروری سفر به 27 کشور عضو اتحادیه اروپا به همراه لیختن اشتاین, ایسلند, نروژ و سوئیس..

شهروندان غیر اتحادیه اروپا که در حال حاضر در اروپا زندگی می کنند را شامل می شوند نیست در ممنوعیت.

اتحادیه اروپا لیست صدق نمی کند, سفر به انگلیس که در سمت چپ اتحادیه اروپا در ماه ژانویه است. بریتانیا در حال حاضر نیاز به تمام تماس های ورودی مسافران — نوار چند مورد استثنا مانند رانندگان کامیون — برای رفتن به یک خودخواسته 14 روز در قرنطینه اگر چه اندازه گیری است که تحت بررسی است و به احتمال زیاد به سهولت در هفته های آینده. نیاز نیز به انگلستان شهروندان است.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب