به دنبال بازگشت: Sorenstam قرار دادن در یک نمایش در هادسون

یادداشت سردبیر: این بخشی از یک یکشنبه سری است که اجرا خواهد شد در طول COVID-19 همه گیر است که در آن ما ورزش وزارت طول می کشد نگاهی به برخی از به یاد ماندنی لحظات ورزشی و شخصیت است که ما تحت پوشش در طول سال.

گاهی اوقات به عنوان یک sportswriter شما دست یک تکلیف است که در آن طرح بازی است که برای شما به مصاحبه تمام وقت در افسانه مبهم محل بر یک به ظاهر تصادفی و شما کمی شک و تردید است.

این چیزها لازم نیست همیشه با توجه به طرح.

یک زمان من قرار بود برای مصاحبه NBA بزرگ اسکار رابرتسون در یک ماه جولای بعد از ظهر در لوول پسران و دختران باشگاه. اما ای بزرگ هرگز نشان داد — شدم گرفتار در ترافیک های آینده از فرودگاه (حداقل این بود که بهانه ای). در فرصتی دیگر من قرار بود برای مصاحبه سابق NFL بازیکن و مربی مایک Ditka در یک نوار های ورزشی در جنوب نیوهمپشایر در یک شب جمعه در اواخر ماه سپتامبر. من رو کشیده بالا مدرسه فوتبال انتساب به سفر اما Ditka هرگز وارد شده است.

هشت سال پیش من ساخته شده رانندگی تا گلف و اسکی انبار در هادسون, New Hampshire, که در آن گلف بزرگ عوايد سوم-winningest بازیکن در LPGA تاریخچه و صاحب 10 اصلی قهرمانی برنامه ریزی شده بود برای انجام یک ظاهر ابری و پر باد در اواخر مارس بعد از ظهر جمعه. من به یاد داشته باشید شک که داستان را به ثمر می آیند.

رسیدم در مغازه و در راه می رفت. آن را آرام بود و من نمی بینم Sorenstam. اما من به سرعت مطمئن توسط یک کارمند فروشگاه که او در راه خود را.

مطمئن شوید که به اندازه کافی و 15 دقیقه بعد Sorenstam راه می رفت با یک لبخند بزرگ بر روی صورت خود. سوئد بومی و ساکن فلوریدا به وضوح هیجان زده می شود وجود دارد.

بنابراین هم شد 500 به علاوه طرفداران که نشان داد تا به تماشای سپس 41 ساله انجام یک گلف نمایشگاه در این محدوده بود که رایگان و برای عموم باز کنید. پس از نمایشگاه Sorenstam پاداش طرفداران خود را با امضای امضا.

او وجود دارد برای ترویج تسهیلات جدید Callaway, عملکرد مرکز, داشتن شده است در ارتباط با Callaway محصولات برای مدت زمان طولانی. هنوز هم این احساس نمی مانند یکی از کسانی که سکه ده سفت کسب و کار مانند ظاهر. Sorenstam نشان داد او جذابیت و شخصیت و ارائه روشنگری پرسش و پاسخ بخش با طرفداران.

“این قطعا چیزی است که من می خواستم برای انجام و آن را به خوبی کار می کرد” Sorenstam به من گفت که در این رویداد است.

Sorenstam در حال حاضر بازنشسته شده است برای نزدیک به سه سال در زمان. در عین حال او با شکوه بالندگی عکس به باد قوی با یک نوسان کامل هنوز هم به دنبال مانند بهترین بازیکن در جهان است. هر کس وجود دارد تا به حال از نزدیک مشاهده نشان می دهد.

قبل از این نمایشگاه آغاز شده و حتی جهان گلف Hall of Famer و هشت-زمان تور LPGA بازیکن سال صرف زمان صحبت کردن به یک مجموعه از خبرنگاران. او به طنز و گسترده پاسخ.

او حتی از ارائه من همیشه متناقض آخر هفته گلف باز با برخی در عمق راهنمایی برای اصلاح برخی از سکته مغزی خاموش بازی من. با تشکر از که تابستان سال 2012 هنوز هم ممکن است بهترین من تا کنون ایفا کرده است که مسلما نیست گفت: بسیار.

Sorenstam نمی نا امید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im