اروپا را محدود می کند بازدید کنندگان از ما در میان ویروس تجدید حیات

توسط LORNE طبخ و تامارا سرسبزقاره اروپا در روز سه شنبه بازگشایی شد به بازدید کننده از 14 کشور نه ایالات متحده,

توسط ATSHNEWS در 10 تیر 1399

توسط LORNE طبخ و تامارا سرسبز

قاره اروپا در روز سه شنبه بازگشایی شد به بازدید کننده از 14 کشور نه ایالات متحده, که در آن برخی از کشورهای که تحت فشار قرار دادند سخت ترین و قدیمیترین برای بازگشایی اقتصاد خود را در حال حاضر در حال عقب نشینی به دلیل هشدار دهنده افزایش در تایید عفونت کروناویروس.

اتحادیه اروپا تصمیم یک روز پس از آریزونا دولتی mlb بسته میله ورزشگاه سینما و پارک آب و مقامات جمهوری خواه و دموکرات پایگاه های یکسان موظف به پوشیدن ماسک.

اتحادیه اروپا تمدید آن ممنوعیت بازدید کنندگان نه تنها از آمریکا بلکه از چین و از کشورهایی مانند روسیه و برزیل و هند که در حال دیدن به سرعت در حال افزایش caseloads. بریتانیا کاهش یافته است اتحادیه اروپا در ماه های ژانویه و حفظ قوانین خاص خود را دارد و نیاز به ورود مسافران برای رفتن به 14 روز خود شده است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق ورود بسیاری از اروپایی ها در ماه مارس است.

آمریکا را تشکیل می دهند و سهم بزرگ در اروپا صنعت گردشگری و تابستان است و یک دوره کلیدی. بیش از 15 میلیون آمریکایی در سفر به اروپا هر سال و در حالی که برخی از 10 میلیون اروپایی ها سر در سراسر اقیانوس اطلس.

اخبار بود یک ضربه به درآمد گرسنگی داران امید برای فصل تابستان رونق.

"آمریکایی ها بودند 50 درصد از مشتریان گفت:" پائولا Pellizzari که صاحب یک ماسک و فروشگاه طلا و جواهر در Saint-Louis جزیره در قلب پاریس و سران آن انجمن کسب و کار. "ما نمی تواند جایگزین است که مشتریان با دیگری است."

موزه لوور برنامه ریزی شده است برای بازگشایی 6 جولای. آمریکایی ها استفاده می شود و بزرگترین گروه از بازدید کنندگان به صفحه اصلی از "مونا لیزا."

"زمانی که من پس از بازگشت مستند پنج کسب و کار تا به حال بسته" Pellizzari گفت. "به عنوان روز رفتن و من گوش دادن به صاحبان کسب و کار بدتر می شود."

Sharmaigne Shives آمریکایی که در پاریس زندگی می کند گفت که او امیدوار است او را به هموطنان می تواند به نوبه خود چیزهایی در اطراف به زودی.

"پاریس نیست پاریس هنگامی که وجود ندارد افرادی که واقعا آن را درک و مارول در همه چیز" او گفت:. "من از دست این. من احساس احساسات اشک. این خیلی غم انگیز است در اینجا."

در سراسر کانال انگلیسی, همه چیز نیز به رهبری در جهت معکوس.

بریتانیا reimposed یک مستند در لستر شهر 330,000 مردم که در انتخابات گفت: اختصاص 10 درصد از همه جدید کروناویروس موارد در کشور در هفته گذشته. فروشگاه درهای خود را بسته و مدارس آماده به ارسال کودکان صفحه اصلی.

"من باز فروشگاه من هفته گذشته برای اولین بار دیدم یک لحظه افزایش سفارشات و در حال حاضر من نگران این تغییر را به هیچ دستور" گفت: James غرب اجرا می شود که یک طراحی و چاپ کسب و کار در Thurmaston فقط در خارج لستر.

در ایالات متحده, مکان هایی مانند تگزاس و فلوریدا و کالیفرنیا پس گرد بسته شدن سواحل و بارها در برخی موارد در میان حیات ویروس.

"انتظار ما این است که تعداد ما در هفته آینده خواهد بود و بدتر" Ducey گفت: در آریزونا که در آن هفت بار در 10 روز تعداد موارد جدید در هر روز پیشی گرفته 3,000 خوانده شده را علامت.

همچنین روز شنبه در لس آنجلس اعلام کرد که نزدیک سواحل و ممنوعیت نمایش آتش بازی بیش از چهارم جولای. و نیوجرسی فرماندار گفت: او تعویق انداختن شروع مجدد از داخل سالن ناهار خوری چون مردم شده اند با پوشیدن ماسک یا مطابق با دیگر اجتماعی-دورى قوانین.

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران از سراسر جهان کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن