به دنبال در لوول تأکید بر اهمیت سرشماری سال 2020

زسان | No comments

توسط Cheryl Clyburn کرافورد

$61.4 میلیون.

که چقدر فدرال کمک لوول دریافت به عنوان یک نتیجه از این سرشماری با توجه به MassCounts ائتلافی از سازمان های حمایتی. حدود 38 میلیون – بیش از نیمی از این مبلغ به مراکز بهداشتی و درمانی که در بیشتر نیاز به کمک از همیشه. حدود 3000 coronavirus موارد به تازگی تایید شده است در Middlesex County, و این تعداد تنها به افزایش در هفته های آینده. هنگامی که آن را ندارد, مراکز بهداشتی و درمانی نیاز هر صد آنها می توانید به منظور مراقبت برای هر کسی که نیاز به درمان.

اما لوول – مثل بقیه ماساچوست – در معرض خطر است از دست رفته در این حد مورد نیاز بودجه فدرال آن است که اگر undercounted در سرشماری سال 2020.

همانطور که در آوریل 7, لاول در سرعت به undercounted. حدود 45.7 درصد از مردم سراسر آمریکا در پاسخ به آمار و ماساچوست خوشبختانه در حال حاضر جلوتر از آن با 47.1 درصد پاسخ دهی. اما لوول عقب مانده است و تنها 40 درصد از افراد پاسخ تا کنون.

هنوز قسمت های خاصی از شهر هستند و حتی بالاتر خطر undercounted و در نتیجه از دست رفته بر روی این کاملا ضروری است بودجه. در هکتار محله به عنوان مثال دیده می شود معمولی خود پاسخ دهی در حدود 30 درصد است. منطقه مرکز شهر گزارش شده مشابه خود-نرخ پاسخ در حالی که پشت محله مرکزی تایید کرده است و حتی کاهش نرخ حدود 29 درصد است.

در حالی که درست است اینها تنها خود نرخ پاسخ و این مناطق مسلما محسوب می شود که یک سرشماری یادداشت برداری می زند در درب خود را حدود 83 درصد از لوول جمعیت زندگی می کند در چه تلقی “سخت به تعداد” مناطق. هشتاد و سه درصد بیش از 90000 نفر است. در این مناطق بسیار دشوار است برای تکمیل آمار تعداد محدود کردن آن به طور کلی دقت و تاثیر.

وجود دارد تعدادی از دلایل که چرا این مورد است. برای مثال ممکن است نسبت به این شهر قریب به اتفاق جمعیت مهاجر. مهاجران در نظر گرفته سخت به تعداد زیرا می توان آنها را با احتیاط از به اشتراک گذاری اطلاعات با دولت یا چون فارسی نیست زبان اصلی خود را. این چالش به ویژه آشکار برای لوول که بسیار زیاد مهاجر جامعه شامل اسپانیایی اهل کامبوج و آفریقایی. در بخش هایی از پشت محله مرکزی برای مثال مهاجران را تشکیل می دهند بیش از 80 ٪ از جمعیت.

علاوه بر این کم درآمد افراد کمتر احتمال دارد به محسوب می شود. به عنوان بسیاری از لوول جمعیت در حال تلاش برای گرفتن مالی به ویژه در نور از همه است که اتفاق افتاده است به تازگی ساخت اجاره و قرار دادن مواد غذایی بر روی میز در حال مصرف بیشتر انرژی از همیشه. سرشماری در ضمن سقوط به پایین در اولویت های خود را. با اکثر کسانی که در اطراف این شهر هکتار محله در فقر زندگی می کنند به عنوان مثال این خطر است که همه بیش از حد در حال حاضر در لوول.

در حالی که همه لوول ساکنان رنج می برند اگر شهر نتواند در بودجه فدرال خاص جوامع در معرض خطر هستند به رنج می برند بیش از دیگران است. فراتر از مراکز بهداشتی و درمانی دقیق سرشماری تعداد تضمین سرمایه گذاری برای برنامه های مانند Medicare Part B این برنامه بیمه سالمت کودکان (تراشه) بخش 8 کوپن مسکن و برنامه ناهار مدرسه ملی. همه این برنامه ها بشدت مورد نیاز در حال حاضر به عنوان آنها اطمینان حاصل شود افراد واجد شرایط برای دریافت, بهداشت و درمان و مسکن و کمک های غذایی. با کروناویروس شیوع بسیار زیاد باعث اضطراب و عدم اطمینان این برنامه ها باید از آن محافظت شود.

گرفتن 2020 آمار تعداد مناسب یکی از راه های که ما می توانیم انجام این کار است. در طول چند سال گذشته MassVOTE در کنار ما MassCounts ائتلاف شرکای مبارزه کرده اند برای اطمینان از حداکثر رساندن ما 2020 آمار تعداد. در حالی که ما قبلا متمرکز بر فرد حمایت و سازماندهی ما بدیهی است که تا به حال برای تنظیم استراتژی ما. ما در جلسه با دولت قانونی دفاتر عملا تشویق آنها را به قرض دادن صدای خود را به این گفتگو. ما همچنین همکاری با دیگر سازمان های حمایتی و رهبران جامعه ما برای کمک به گسترش این کلمه در سرشماری در سطح توده مردم. در نهایت ما در حال استفاده از ابزار دیجیتال برای به حداکثر رساندن توجه در سرشماری اعم از رسانه های اجتماعی مانند توییتر به رسانه های محلی مانند خورشید است.

اگر شما در میانهی شب خود را به اتمام سرشماری در عین حال شما می توانید به صورت آنلاین در my2020census.gov با تلفن در (844) 330-2020 و یا از طریق پست. اگر شما بگویید که خانواده و دوستان خود را به انجام این کار بیش از حد.

با هم ما می توانیم و باید 2020 آمار تعداد مناسب. لوول تأکید بر اهمیت این تلاش است. ما امیدواریم که شما به ما بپیوندید.

Cheryl Clyburn کرافورد است مدیر اجرایی در MassVOTE. MassVOTE غیر انتفاعی و غیر حزبی حمایت سازمان اختصاص داده شده به رای گیری حقوق رای دهندگان آموزش و پرورش, و عدالت اجتماعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>