این لوول ریسندگی: یک سنت طولانی مدت برای کسب و کار و خانواده

ما باید تعداد زیادی مشترک است. ما حرفه ای جوان رهبران کسب و کار مادام العمر لوول ساکنان و هر یک از آنها افتخار

توسط ATSHNEWS در 8 تیر 1399

ما باید تعداد زیادی مشترک است. ما حرفه ای جوان رهبران کسب و کار مادام العمر لوول ساکنان و هر یک از آنها افتخار مادران دارای سه فرزند جوان. در مجموع ما سازمان های لوول طرح و بیشتر لوول اتاق بازرگانی و نمایندگی بیش از 600 منطقه کسب و کار در سراسر منطقه است. و مثل شما خواننده ما مفتخریم اعضای ریسندگی ملت است.

آلیسون Lamey مدیر اجرایی لوول طرح و لوول توسعه و مالی شرکت به نظر می رسد به جلو به تماشای لوول را پسران در تابستان با سه سن مدرسه پسران.

باز شب در ریسندگی بوده است بخشی از ما تابستان سنت برای بیش از یک دهه. ما صندلی پشت سوم پایه و صبر با شور و هیجان برای اولین زمین. پسران تشویق بازیکنان به عنوان آنها را اجرا کنید برای صفحه اصلی و پایه با دستکش باز امیدوار به گرفتن یک ناپاک توپ. ما گرامی این شبهای تابستان تماشای آینده Red Sox ستاره, ساختمان, دوستی با خانواده ها در صندلی مجاور و ایجاد خاطرات خانواده.

دانیل McFadden, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بیشتر لوول اتاق بازرگانی می برد تجارب بی شماری در لوول ریسندگی بازی برای بیش از نیمی از زندگی خود را.

من مشغول به کار در LeLacheur پارک برنامه های فروش در سال 1998 تابستان قبل از سال دوم در لوول دبیرستان. در سال 2008 من منتظر در خط با من Grammie بود که 78 در آن زمان از آنجا که او می خواست یک Jacoby Ellsbury bobblehead (با بقیه مجموعه).

و امروز من با افتخار لباس بچه ها من در اسپینرها دنده و یادآوری آنها چگونه خوش شانس ما به یک Red Sox-وابسته به تیم در شهر ما! هر بار که من راه رفتن به LeLacheur پارک احساس نوستالژی و لوول غرور شستن بیش از من. از اولین کار من برای رفتن به بازی با پدربزرگ و مادربزرگ من برای تربیت نسل بعدی ریسندگی طرفداران من تاکید نمی تواند به اندازه کافی چه نقش حیاتی این تیم نقش خانواده ها در جامعه ما است.

ریسندگی ملت تشکیل شده است و به شدت وفادار افراد خانواده ها و کسب و کار و سازمان است. فقط به عنوان خانواده های ساخت خاطرات و اوراق قرضه در توپ بازی می کند تا کسب و کار جامعه. شرکت از سراسر منطقه و فراتر از آن) جمع آوری برای شرکت و مشتری گردش در پارک. آنها نیز لذت بردن از ابتکاری حمایت و فرصت های تبلیغاتی است که مقرون به صرفه و راحت و hyper-محلی است.

هنگامی که کسب و کارهای کارکنان و مشتریان خود را برای رسیدن به یک بازی شما می توانید تقریبا تضمین خواهد شد آنها را به عقب با توجه به سرگرم کننده خانواده-فضای دوستانه است که ریسندگی فراهم می کند. از دست دادن لوول ریسندگی خواهد منجر به یک شکاف قابل توجهی در سرگرمی و ساختمان تیم و فرصت های بازاریابی در طول ماه های تابستان برای جامعه کسب و کار ما.

ما بسیار با احترام درخواست Boston Red Sox حق رای دادن برای حفظ لوول ریسندگی در LeLacheur پارک اینجا در قلب آسیاب شهرستان. برای عشق از خانواده محکم گره جوامع و البته از بیس بال.

آلیسون Lamey مدیر اجرایی لوول طرح و لوول توسعه و شرکت مالی و مادام العمر لوول مقیم

دانیل McFadden, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت بیشتر لوول اتاق بازرگانی و مادام العمر لوول مقیمtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب