رهبران باید از تماس آنها بدم میاید هنگامی که آنها آن را ببینید

اگر یکی از سازنده سرویس 2020 به ارمغان آورده است به آمریکایی ها این است که بیش از حد متمرکز بر توجه به نژاد و

توسط ATSHNEWS در 31 تیر 1399

اگر یکی از سازنده سرویس 2020 به ارمغان آورده است به آمریکایی ها این است که بیش از حد متمرکز بر توجه به نژاد و نفرت در زندگی روزمره است. به ارمغان آورد به جلو است مشاجره است که وقت آن است که به سختی مکالمات که ما را ناراحت کننده عنوان ما ریشه کن کردن تبعیض و تعصب در میان ما.

در واقع حضور مجسمه های ادبیات و حتی ما تاسیس تاریخی روایت به عنوان یک کشور در حال کاونتی در دادگاه افکار عمومی. بدون در نظر گرفتن که در آن یکی می افتد در این مسائل ما می توانیم همه توافق دارند که گفتمان روشنگر است و آموزشی و سالم است.

که روح ما باید از تماس سمی ایدئولوژی که در آن وجود دارد و بیشتر شور و شوق هنگامی که آن را ساکن در داخل و اطراف بسیار قدرتمند است. در این راستا ما به شدت نگران نزدیکی برجسته بسیاری از مقامات منتخب لذت بردن از با مونیکا توپ-اعطای بنیانگذار خشونت در بوستون سازمان است. کانن-کمک مالی شده است به شدت برجسته در بوستون رسانه ها از جمله در WGBH NBC-10 در بوستون و نوشتن منتشر شده در صفحات بوستون گلوب.

در روزهای اخیر تکان دهنده در رسانه های اجتماعی پست های کانن-گرنت شده کشف که در آن او در سوگ عجیب و غریب نژادی و جنسی از نظر سیاسی مخالف کنگره Ayanna Pressley.

"این heffer در حال اجرا در برابر Ayanna Pressley," او می گوید. او می رود و سپس به آدرس Rayla Campbell — یک زن مخالف Pressley به عنوان یک جمهوری خواه در نوشتن در مبارزات انتخاباتی — به طور مستقیم. کلمات او — بیش از حد زشت و ناپسند به چاپ متهم کمپبل از درگیر شدن در عمل جنسی با مردان فرصت طلب ، بعلاوه توپ-گرانت می گوید کمپبل در حال رفتن به "خود را به خطر اندازد ملانین" با درگیر شدن در مسابقه-اختلاط می گوید او را به نشستن در پشت کلاس درس و به طور مستقیم با او تماس می n-word.

او با اشاره به ملانین نشان می دهد که کانن-اعطای یک طرفدار Afrocentric "ملانین نظریه" فرم نژادی شبه علم به تازگی تبلیغ توسط تلویزیون ستاره نیک کانن و زندگی ماده تورنتو بنیانگذاران یسرا Khogali. ایده کلی این است که ملانین را فراهم می کند افراد تیره پوست با مجموعهای از ویژگی های مثبت مانند قدرت بیشتر هوش شفقت و حتی قدرت های مافوق طبیعی. مردم سفید توضیح داده شده به استفاده از توپ را به کلمات به عنوان "وحشی" و "حیوانات" و یا به عنوان Khogali توصیف آنها "مغلوب نقص ژنتیکی" که به راحتی می تواند "از بین برود."

که کانن-اعطای حمایت برخی فرم از این نژادپرست و از نظر علمی بی پایه و اساس ایدئولوژی نگران کننده است.

در یکی دیگر از سخنرانی دراز وشدیداللحن او اعلام کرد: "اف تی پی" — مخفف "[EXPLETIVE] پلیس است."

بسیاری از مطالب گرفته شده توسط وب سایت TB اخبار روزانه در حال توهین آمیز و سمی و سیاستمداران آن که مرتبط با او از جمله Ayanna Pressley, یوسف, P Kennedy III, الیزابت وارن, Rachael رولینز و مارتی والش به نام چند باید محکوم آنها.

به همین ترتیب راجر سنگ دیرین واشنگتن, DC, provocateur و سیاسی عمل که به تازگی به زندان تبدیل توسط دیرین خود را متحد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی در رادیو شنیده امواج رادیو و تلویزیون با استفاده از کلمات نژادپرستانه.

در مصاحبه با ماه کلی در ایستگاه های رادیویی KFI سنگ گفت: — احتمالا تفکر سیاه و سفید میزبان رادیو نمی تواند او را بشنوند — "من نمی توانم باور من این استدلال با این نگرو."

به کلی اعتبار او آرامش خود را نگه داشته و فشرده سنگ در این اظهارات که او را تکذیب کرد و گفت.

سنگ کلمات زشت و ناپسند و منطقی فرض است که او در نظر گرفته میزبان رادیو کمتر به سادگی با توجه به رنگ پوست خود را. آن است که وقت را بر رئیس جمهور تهمت برای رسیدگی به وضعیت و رد نظرات.

انتخاب رهبران باید مسئولیت را به نمایندگی از تمام ترکیبات. زمانی که نفرت و بلاغت است spewed توسط افراد برجسته در مجاورت آنها باید آن را محکوم. آن ممکن است دشوار و آنها را ناراحت کننده اما از آن است که مسئولیت خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن