John Lewis کمک به پیروزی در حقوق مدنی جنگ; چرا ما همچنان به مبارزه با آن ؟

حقوق مدنی آیکون تشکر. John Lewis, یک دستیار به مارتین لوتر کینگ جونیور, درگذشت, هفته گذشته است.در سال 1965 لوئ

توسط ATSHNEWS در 6 مرداد 1399

حقوق مدنی آیکون تشکر. John Lewis, یک دستیار به مارتین لوتر کینگ جونیور, درگذشت, هفته گذشته است.

در سال 1965 لوئیس دچار جمجمه شکسته هنگامی که او به رهبری 600 مدنی حقوق کارگران در یک تظاهرات مسالمت آمیز که به خشونت تبدیل شد به عنوان لوئیس و معترضان مورد حمله قرار گرفتند توسط پلیس در ادموند Pettus پل در سلما علا.

ده سال قبل از آن رزا پارک معروف به چالش Jim Crow تفکیک قوانین با امتناع از دادن صندلی خود در مقابل بخش از یک اتوبوس در مونتگمری علا. دیوان عالی کشور یک سال قبل از آن به اتفاق آرا زده "جدا اما برابر" قوانین مدرسه. کنگره تصویب حقوق مدنی قانون از سال 1964 قانون حق رای سال 1965 و عادلانه قانون مسکن از سال 1968. پادشاه تولد است که در حال حاضر یک روز تعطیل ملی.

امروز وجود دارد بسیاری از مقامات منتخب در می سی سی پی (دولت که در آن حقوق مدنی کارگران بودند به طرز وحشیانه ای به قتل رسیده در سال 1964) از هر دولت دیگر در امریکا است. حدود 12 درصد از مجلس نمایندگان این است که سیاه و سفید, نزدیک به درصد از سیاه پوستان در امریکا است.

شده اند وجود دارد سیاه و سفید مدیران عامل شرکت های فورچون 500, از جمله مک دونالد, مریل لینچ و امریکن اکسپرس. رای دهندگان منتخب سیاه و سفید می گذاریم. یک مرد سیاه و سفید انتخاب شد فرماندار ویرجینیا یکی از کشورهای کنفدراسیون. ما تا به حال back-to-back سیاه به طور کلی وکیل و back-to-back, سیاه, وزرای امور خارجه. تقریبا در هر شهر عمده آمریکا است و یا تا به حال یک شهردار از جمله شهر نیویورک و لس آنجلس و شیکاگو که در حال حاضر شهردار است سیاه, گی, زن.

در سال 1964 شاه گفت که این کشور به ساخت چنین نژادی و پیشرفت — "تغییرات" پادشاه گفت: "که من تعجب." پادشاه پیش بینی بر اساس پیشرفت سریع ما "ما ممکن است قادر به گرفتن یک سیاه پوست رئیس جمهور در کمتر از 40 سال است." در سال 2008 امریکا انتخاب باراک اوباما ،

اوباما یک درصد بالاتر از سفید رای از آیا جان کری چهار سال پیش از آن. و با وجود گرفتن انتخاب با 52 درصد آرا رئیس جمهور منتخب اوباما راه می رفت به اتاق در ژانویه سال 2009 با حدود 70 درصد تصویب امتیاز. چرا ؟ رای دهندگان حتی کسانی که رای نداده اند برای اوباما فکر می کردند که استخدام این نامزد انتخابات ریاست جمهوری آنها را در "60 دقیقه."

پرسیده شده توسط خبرنگار استیو Kroft که آیا او مسابقه می تواند او را به از دست دادن اوباما هنوز پیشتاز برای نامزدی گفت: "هیچ." او گفت که اگر او نتواند به پیروزی "از آن خواهد شد به دلیل عوامل دیگر مانند" عدم نمایش "مردم آمریکا یک چشم انداز که در آن کشور نیاز به رفتن که می توانید آنها را در آغوش."

این است که خود پدر بزرگ امریکا است.

آنچه امروز عدالت اجتماعی رزمندگان شکایت کمی برای انجام با "حقوق برابر" و بیشتر به نابرابر نتایج. در سال 1991, اورلاندو, Patterson, سیاه هاروارد استاد جامعه شناسی نوشت: "جامعه شناختی حقایق هستند که آمریکا در حالی که هنوز ناقص در آن روابط ... است که در حال حاضر حداقل نژادپرست سفید-اکثریت جامعه در جهان; بهتری ثبت قانونی حفاظت از اقلیت ها از هر جامعه سفید یا سیاه و سفید ارائه می دهد فرصت های بیشتر برای تعداد بیشتری از افراد دیگر جامعه از جمله تمام کسانی که از آفریقا است."

وجود یک بحران در جامعه سیاه و آن unconscionably نرخ بالای ترک تحصیل در بسیاری از ما شهری دبيرستان. بالتیمور در سال 2017 به حال 13 دبیرستان های دولتی که در آن 0 درصد از کودکان و نوجوانان می تواند انجام ریاضی در سطح کلاس و دیگری نیم دوجین که در آن تنها 1% می تواند انجام این کار است.

سفید که در 1990s تدریس در دانشگاه شیکاگو به تازگی به من گفت غم انگیز اما همه بیش از حد معمول داستان. در یک مرز, کتابفروشی, من و استاد, دوست, دیدم یک پسر حدود 10 سال نشستن و خواندن یک کتاب. دوست من نمی یاد کتاب کرد و آن را جدی کتاب نه یک کتاب کودکان و یا یک کتاب عکس.

اما یکی دیگر از سیاه و سفید, بچه, حدود همان سن به او راه می رفت و گفت: "چرا شما خواندن است ؟ شما در حال تلاش به سفید است." خواننده بی درنگ بسته کتاب آن را قرار داده و شروع به راه رفتن دور. دوست من, اما با عجله به آنها و گفت: "صبر کنید. خواندن را متوقف کند. خواندن مهم است که برای موفق شدن در زندگی است. شما باید به عنوان خوانده شده و به عنوان اغلب به عنوان شما می توانید اگر شما می خواهید به موفقیت." سیاه و سفید بچه که بود مهم در مورد خواندن تبدیل به دوست خود و "من به شما گفت که آن را به شما سفید است." بچه که خواندن شده بود راننده سرشونو تکون دادن در توافق با دوستان خود و ادامه راه رفتن دور.

که در آن سیاه و سفید است زندگی هر زمانی که شما به آنها نیاز دارید ؟ یکی نمی تواند پین این نژاد پرستی. این سیاه خرابکاری.

دوباره حقوق برابر و مساوی نتیجه دو چیز متفاوت هستند. و ما باید حقیقت را اظهار نکردن پیشرفت شگفت آور از سیاه پوستان پس از آزادی از بردگی هنگامی که بسیاری از سیاه پوستان می تواند نه خواندن و نه نوشتن. اقتصاددان والتر ویلیامز گفت: "آمریکایی های سیاه و سفید در آمده اند بیشتر فاصله بیش از برخی از بالاترین موانع در یک دوره کوتاه از زمان از هر گروه نژادی."

Thomas Sowell در پاسخ به بیانیه ای که سیاه پوستان نیست "گرفتار" با سفید پوستان اشاره کرد: "خوب سفیده نشده هنوز ایستاده بود."

Larry Elder یک نویسنده پرفروش و سراسر کشور همزمان رادیو میزبان بحث نشان می دهد. برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد Larry Elder بازدید www.LarryElder.com. برای خواندن ویژگی ها توسط دیگر سازندگان سندیکای نویسندگان و کاریکاتوریست بازدید سازندگان سندیکای سایت در www.creators.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن