مهربانی جامعه نصب سطل های پلاستیکی در تمام بخشها به خوراک حیوانات ولگرد

میسور | No comments

خواستار ساکنان برای قرار دادن زباله های آشپزخانه در سطل برای حیوانات گرسنه

میسور/Mysuru: جامعه هند از مهربانی برای گاوها موجودات و طبیعت (ISKCON) اعتماد در ارتباط با Mysuru شهرستان شرکت (MCC) راه اندازی یک ابتکار عمل برای تغذیه حیوانات ولگرد در MCC محدودیت با قرار دادن دو سطل های پلاستیکی در مکان تعیین شده در همه 65 بخش از شهرستان و درخواست از ساکنان برای قرار دادن آشپزخانه زباله و آب به طور جداگانه در دو سطل برای تغذیه حیوانات گرسنه و فرو نشاندن عطش خود را.

ابتکار راه اندازی شد Apr. 23 در نزدیکی Mysuru منطقه روزنامه نگاران انجمن (MDJA) در Tyagaraja جاده توسط MCC اضافی کمیسر M. N. Shashikumar در حضور ISKCON اعتماد متولی Dr. S. K. Mittal سابق MLA Maruti رائو Pawar Corporators M. V. Ramprasad و B. V. Manjunath و دیگران.

Shashikumar گفت که تغذیه حیوانات ولگرد بود و عمل خوب و افزود که MCC و Corporators خواهد گسترش همکاری خود را به اعتماد است.

Dr. S. K. Mittal است که برنامه Convenor گفت که 15 مکان خواهد بود مشخص شده در هر بخش و دو سطل — یکی برای مواد غذایی و دیگر برای آب خواهد بود قرار داده شده و ساکنان این بخش خواهد بود خواست برای قرار دادن غذا و آب به مخازن.

او در ادامه گفت که اعتماد داوطلبان و MCC کارکنان را نظارت تمیز کردن سطل و نگهداری دیگر علاوه بر حاکی از این است که این ابتکار عمل را نمی توان محدود تنها در طول مستند دوره خواهد بود اما در ادامه بیشتر. ساکنان خواهد بود خواست به تخلیه پسماندهای آشپزخانه است که مناسب برای مصرف توسط حیوانات ولگرد او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>