آخرین: پنتاگون می گوید ارتش reservist می میرد COVID-19

توسط آسوشیتد پرسآخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است.

توسط ATSHNEWS در 7 خرداد 1399

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— پنتاگون می گوید ارتش reservist می میرد COVID-19.

— کالیفرنیا می دهد خوب برای سالن مو در بسیاری از مناطق به بازگشایی شده است.

— سلامت کارگران اختلاف روسیه coronavirus مرگ و میر 101 پزشکان.

— رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو می گوید از آن زمان به راهاندازی شهر نیویورک را نام برد.

___

واشنگتن — پنتاگون می گوید ارتش reservist از ویسکانسین مرده است از COVID-19.

نام ارتش reservist و جزئیات دیگر نمی شد بلافاصله منتشر شد.

او سومین عضو ارتش ایالات متحده به مرگ, ویروس, و برای اولین بار پس از مرگ در اواسط ماه آوریل از یک عضو خدمه این ناو یو اس اس تئودور روزولت ناو هواپیمابر.

مقامات گفت: reservist بود و نه در وظیفه فعال و درگیر در coronavirus مرتبط با کار نظامی.

نیوجرسی گارد ملی ارتش سرباز در اواخر ماه مارس بود که اولین عضو نظامی به مرگ از COVID-19. در همه 6,118 اعضای نظامی آلوده شده اند coronavirus که 3,460 بهبود با توجه به پنتاگون.

___

رالی, N. C. — کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر دولت حاضر به دادن به تهمت اولتیماتوم برای اطمینان در مورد تمام ظرفیت کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه.

کوپر دموکراتیک دولت در پاسخ نامه ای خواستار کتبی طرح ایمنی از سازمان دهندگان این رویداد قرار است در ماه اوت در شارلوت. حتی محلی مقامات جمهوری خواه توجه داشته باشید که تهمت نمی توان به طور یک جانبه حرکت این رویداد برنامه ریزی شده برای شروع در 90 روز پس از دو سال برنامه ریزی است.

دولت بهداشت و خدمات انسانی وزیر مندی کوهن نامه می پرسد جمهوری خواه کنوانسیون سازمان به صورت کتبی COVID-19 ایمنی طرح توجیهی "در اسرع وقت" اشاره کرد که کوهن و کوپر مورد بحث و بررسی سناریوهای مختلف با مقامات عربستان از طریق تلفن جمعه گذشته است.

کوپر گفت: بحث با RNC سازمان ادامه دارد.

___

RICHMOND, Va. — رژیم صهیونیستی. رالف نرتهم سفارش که ویرجینیایی ماسک می پوشند در حالی که در فضاهای داخلی گفت: اندازه گیری مورد نیاز است برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

نرتهم گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که او را سفارش ماسک توان شروع جمعه داخل تمام فروشگاه های خرده فروشی در حالی که با استفاده از حمل و نقل عمومی و در هر محیط داخلی مکان های که در آن مردم جمع.

نرتهم می پیوندد فرمانداران در چند کشورهای دیگر از جمله کشور همسایه مریلند که صادر مشابه مورد نیاز است.

___

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom می گوید: آرایشگاه و سالن مو می تواند بازگشایی بلافاصله در شهرستانهای استان که پاک شده است را به حرکت سریع تر در بلند کردن اجسام coronavirus محدودیت.

فرماندار اعلام سهشنبه بخشی از یک آرامش در حال انجام سفارشات در نظر گرفته شده برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19. دولت را هدایت می گوید مشتریان و کارگران در آرایشگاه و سالن باید پوشیدن پوشش صورت در طول مو-برش و دیگر-تماس با ما خدمات.

چهل و هفت کالیفرنیا 58 شهرستان اعطا شده است واریانس به دستور دولت است که اجازه می دهد آنها را به حرکت سریع تر در بازگشایی. لس آنجلس و سان فرانسیسکو منطقه خلیج شهرستانهای هستند و در میان آنها نیست.

___

SANTIAGO, شیلی — شیلی مقامات می گویند که بخش های مراقبت ويژه در کشور بیمارستان ها تقریبا در ظرفیت میان سیل coronavirus بیماران و برخی از پزشکان گزارش آنها را غم انگیز انتخاب بیش از آن بیمار باید در دسترس تخت.

مقامات بهداشت گفت: 95 درصد از این کشور 2,400 ICU تخت اشغال شده حتی پس از دو برابر شدن ظرفیت از سطوح در ماه مارس است. آنها اعلام کرد قصد دارد برای اضافه کردن 400 مهم تر مراقبت های تخت در روزهای آینده.

این کشور از 18 میلیون نفر تا سوم بیشترین coronavirus موارد در منطقه پس از برزیل و پرو است. به طور متوسط 4000 عفونت های جدید در حال گزارش روزانه است. حدود 15 درصد از موارد نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

___

قاهره — U. N. مواد غذایی آژانس هشدار داده است که کمک های بشردوستانه در پروژه جنگ زده یمن هستند "رسیدن به یک نقطه شکستن" در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این برنامه جهانی غذا روز سه شنبه گفت که به آن نیاز دارد $870 میلیون دلار برای ارائه به شدت مورد نیاز کمک به میلیون ها نفر از یمنی بیش از شش ماه. کمک کنندگان بین المللی تا به حال کاهش بودجه در اوایل سال جاری در پاسخ به انسداد توسط شورشیان ترک عمده کمبود.

درخواست تجدید نظر می آید که ایران ویران سلامت سیستم مبارزات حاوی ویروس است. اگر چه در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت گزارش کرده است فقط 249 عفونت و 49 مرگ و میر تعداد زیادی از مردم در حال مرگ با COVID-19 علائم به طور چشمگیری مشخصی در سراسر کشور نشان می دهد یک مقدار بزرگتر شیوع.

برنامه جهانی غذا می گوید که انتظار دارد coronavirus به فشار "بسیاری از کودکان در یمن به سوء تغذیه حاد."

___

مسکو — یک مقام بهداشتی گفت: 101 پزشکان فوت کرده اند از coronavirus با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط مقامات منطقه ای است.

مراقبت های بهداشتی کارگران سوال رسمی تلفات و بر این باورند که رقم واقعی بسیار بالاتر است. آنلاین لیست پزشکان که درگذشت گردآوری شده توسط همکاران خود دارای بیش از 300 نام.

روسیه در رتبه سوم در جهان پس از ایالات متحده و برزیل با بیش از 360,000 عفونت از جمله 3,807 مرگ و میر.

این کشور نسبتا کم نرخ مرگ و میر را افزایش می دهد شک و تردید در میان کارشناسان در روسیه و در غرب رسم سوء ظن است که مقامات می تواند دستکاری آمار و تحت گزارش ویروس های مربوط به مرگ و میر به دلایل سیاسی.

مقامات روسی با عصبانیت رد اتهامات و استدلال می کنند که کاهش مرگ و میر نشان دهنده اثربخشی اقدامات انجام شده برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

___

دودوما تانزانیا تانزانیا امور خارجی وزارت خارجه احضار سفیر ایالات متحده ابراز نارضایتی بیش از سفارت اظهارات نشان می دهد که تانزانیا دولت مخفی واقعی تعداد ویروس موارد است.

شرق کشور آفریقایی نشده خود را به روز تعداد موارد پس از پایان مارس و رئیس جمهور جان Magufuli ادعا کرده است این ویروس بوده است را شکست داد و از طریق نماز. موارد منجمد شده در بیش از 500 برای هفته ها.

سفارت ایالات متحده در دو بیانیه در این ماه گفت: بیمارستان در مرکز تجاری از دارالسلام پر از COVID-19 بيمار.

تانزانیا بیانیه می گوید اقدام سفیر آمریکا Imni پترسون ملاقات با امور خارجی صدراعظم Wilbert Ibuge که ابراز تانزانیا ناامیدی و گفت: دولت حاضر است برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد COVID-19 عفونت به عنوان طولانی به عنوان آن درخواست شده است از طریق کانال های رسمی.

در حالی که کشورهای آفریقایی را مورد ستایش بوده برای همه گیر پاسخ تانزانیا بوده است ،

___

بروکسل — کمک کنندگان بین المللی در روز سه شنبه متعهد شدند که بیش از 2.5 میلیارد یورو (معادل 2.7 میلیارد دلار) در حمایت از پناهندگان و مهاجران از ونزوئلا به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس عمیق تر خود را در مخمصه.

ونزوئلا است که گریبانگیر توسط یک تعمیق سیاسی و بحران اقتصادی رئیس جمهور نیکولاس مادورو. پناهندگان سازمان گفته اند که تعداد زیادی از مردم در حال فرار از کشور می تواند به 6.5 میلیون نفر تا پایان سال 2020 است. اکثر اقامت در امریکا لاتین و کارائیب است.

پول کمک خواهد کرد که پناهندگان و مهاجران به ادغام و تقویت جوامع میزبان و همچنین مبارزه با ویروس. امداد و کمک های اولیه با تمرکز بر سلامت و حفاظت از آب و غذا و آموزش و پرورش را نیز تامین می شود.

کمیساریای پناهندگان سازمان ملل فیلیپو Grandi می گوید آن را "بسیار مهم" است که چنین مبالغ مطرح شد در این coronavirus بار برای یک بحران است که او می گوید به تازگی فراموش شده است.

در این دیدار که به میزبانی اتحادیه اروپا و اسپانیا و درگیر در حدود 50 سازمان ملل متحد و موسسات مالی.

___

BURLINGTON, Vt. — ورمونت در حال آماده سازی برای بستن برخی از خروش سایت که راه اندازی شد در مورد COVID-19 عفونت ضعف دولت بيمارستانهای.

WCAX-تلویزیون گزارش می دهد که پاپ آپ سایت های مانند این یکی در اسپارتان عرصه در Rutland بودند طراحی شده برای غیر COVID بیماران در مورد بیمارستان شد, هولناک با بیمارانی که آیا باید coronavirus. این Rutland سایت است که می تواند رسیدگی به 150 بيمار شد و هرگز استفاده می شود.

خدمات انسانی وزیر مایک اسمیت می گوید: این سایت در Rutland, St. Albans و Barre خواهد بود که برای اولین بار به نزدیک است.

اگر شرایط تغییر سایت می تواند بازگشایی شد.

___

BATON ROUGE, La. — بیش از 1800 دانش آموزان در حال زندگی در دانشگاه های سراسر, لوئیزیانا, حتی اگر آنها شده ایم کلاس های آنلاین و تشویق شده اند به بازگشت به خانه به دلیل COVID-19 pandemic, مدافع, گزارش, s.

این دانش آموزان شامل 650 در دانشگاه ایالتی لوئیزیانا, 310 در لوئیزیانا فناوری 50-60 در دانشگاه Tulane شش در Grambling دولت و چهار در شمال غربی وزارت امور خارجه و آنها را به طیف گسترده ای از دلایل باقی مانده است.

دلایل ارائه شده از محدوده بودن از یک ایالت یا کشور است که تبدیل به یک COVID-19 کانون به اجتناب از خانه به دلیل سوء استفاده و یا مواد مخدر زده, خانواده, مقامات می گویند.

___

نیویورک — رژیم صهیونیستی. اندرو کومو می گوید از آن زمان به تمرکز بر راهاندازی شهر نیویورک رو به زوال اقتصاد پس از هفته ها کاهش مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان.

بعد از زنگ زدن باز بورس دموکراتیک فرماندار گذاشته یک طرح است که شامل تسریع پروژه های زیربنایی و مقابله با انتقال جدید کروناویروس در سخت ترین ضربه محله.

اواسط دره هادسون از جمله شهر های شمالی حومه در روز سه شنبه شد آخرین منطقه از ایالت نیویورک به آرامی شروع تدریجی فعالیت های اقتصادی. لانگ آیلند شد به دنبال چهار شنبه که ترک شهر نیویورک به عنوان تنها منطقه در انتظار آغاز بازگشایی.

ایالت بستری نرخ در ادامه به کاهش حدود 200 مورد جدید در روز. کومو گزارش یک روز در مجموع 73 مرگ و میر پایین ترین رقم از مارس و پایین از قله نزدیک به 800.

___

استانبول — ترکیه مرگ و میر از COVID-19 رسیده است 4,397 با 28 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته با توجه به وزیر بهداشت.

Fahrettin Koca توییتی شنبه 948 جدید عفونت آوردن تعداد کل موارد به 158,762.

بیش از 121,500 مردم بهبود یافته اند و افرادی که نیاز به مراقبت های ویژه در ادامه روند رو به پایین با توجه به وزارت بهداشت آمار.

ترکیه رتبه نهم در شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز برای تعداد موارد اما کارشناسان بر این باورند که میزان عفونت در سطح جهان می تواند بسیار بالاتر گزارش شده است. این کشور در رتبه 14 در تعداد مرگ و میر.

ترکیه 83 میلیون نفر از شهروندان در حال نهایی بعد از چهار روز در سراسر کشور مستند. رئیس جمهور رجب طیب اردوغان گفت که او امیدوار است این محدودیت به ماندن در خانه خواهد بود که آخرین دور. او انتظار اعلام سیاست های جدید و کاهش اقدامات علیه COVID-19 اواخر این هفته.

این کشور تصمیم گرفتند برای آخر هفته و تعطیلات مستندات در شهرهای بزرگ برای نزدیک به دو ماه و نگه داشته است افراد بالای 65 سال و زیر 20 در خانه.

___

رم — ایتالیایی تنور Andrea Bocelli نشان داده است که او را بهبود پس از زده با COVID-19 و اهدا پلاسما برای تحقیق در مورد کوروناویروس درمان است.

Bocelli بازدید از یک بیمارستان سهشنبه در توسکانی شهر پیزا به کمک مالی.

برخی از coronavirus بیماران دریافت پلاسما از بیماران سابق به عنوان بخشی از درمان خود را برای افزایش بازیابی. خواننده به خبرنگاران گفت: در خارج از بیمارستان است که او رنج می برد تنها علائم خفیف پس از مثبت سواب آزمون در تاریخ 10 مارس.

Bocelli گفت که او در می یابد آن را سخت به متابولیسم" این مفهوم است که یک ویروس می تواند "را به تمام جهان ... به زانو درآورد."

در عید پاک یکشنبه در آوریل Bocelli سنگ, انفرادی در میلان خالی کلیسای جامع Duomo در طول مستند در ایتالیا که در آن COVID-19 شیوع آغاز شد و در اروپا است.

___

فیلادلفیا — ده ها تن از افرادی که در خواب بوده اند در این شهر فرودگاه در طول COVID-19 بیماری همه گیر در حال آزمایش به سرعت قبل از اینکه گرفته شده برای پناهگاه بی خانمان, مقامات روز سه شنبه گفت.

این فرودگاه در حال اجرا از گزینه های دیگر برای دست زدن به جمعیت سخنگوی فلورانس براون گفت.

در اوج این اردوگاه بیش از 150 نفر در خواب در چمدان ادعا مناطق اطراف ترمینال یک که در بخش خدمت پروازهای بین المللی شده است و از حدود دو ماه.

مشکلات نصب شده به دلیل رسیدگی به شکایات کارگران و کمتر دسترسی به مواد غذایی کارکنان تمیز کردن و شستشوی لوازم.

بخش هایی از منطقه ادعا چمدان خواهد شد قرار داده و در استفاده از حدود ژوئن 4, مقامات گفت.

___

رم — کولوسئوم را شروع به دریافت بازدید کننده دوباره پس از سه ماه تعطیلی در طول COVID-19 مهار اقدامات است.

برای کاهش خطر ابتلا به امکان سرایت در ایتالیا یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری, گردشگران باید پوشیدن ماسک محافظ و باید خود را به درجه حرارت گرفته شده قبل از ورود به عرصه باستان که دوباره باز می شود به گردشگری در تاریخ 1 ژوئن.

ورودی بار خواهد بود مبهوت به تضعیف تراکم و بلیط باید خریداری آنلاین. کاهش-قیمت بلیط در دسترس خواهد بود و برای بعد از ظهر بازدید کنندگان در تلاش برای تشویق رومیان به بازدید از این بنای تاریخی در پایان روز کاری خود به خصوص در حالی که ایتالیا در انتظار برای گردشگری از خارج از کشور به سر.

بلیط به کولوسئوم نیز اجازه ورود به روم فروم و کامی تپه. اما گردشگران به این دو سایت دیگر قادر خواهد بود به سرگردان را از طریق آلاینده ویرانه های باستانی. در عوض آنها باید به دنبال مسیرهای ثابت.

___

لندن — وزیر بهداشت مت Hancock گزارش شده است که بریتانیا به طور کلی تعداد مرگ و میر مربوط به کروناویروس جدید در کمترین میزان در شش هفته.

مقامات همچنین گفت که برای اولین بار از مارس 18 وجود دارد از جمله مرگ و میر ثبت شده در ایرلند شمالی در روز دوشنبه ،

رسمی انگلستان آمار و ارقام نشان می دهد افزایش 134 مرگ و میر ثبت شده با مثبت coronavirus تست آوردن کشور از مجموع تلفات به 37,048 در روز سه شنبه. این رقم افزایش می یابد به 45,231 که با در نظر گرفتن موارد مشکوک و تمام مرگ و میر که در آن Covid-19 ذکر شده در گواهی فوت است.

جان نیوتن ملی Covid-19 تست هماهنگ کننده اضافه شده است که تعدادی از coronavirus بستری شدن در بیمارستان در انگلستان بود به 471 کمترین تعداد ثبت شده است.

___

سازمان ملل متحد — دو عمده کودکان سازمان می گویند تعداد کودکان فقیر و کشورهای با درآمد متوسط زندگی می کنند زیر خط فقر می تواند به افزایش 86 میلیون 672 میلیون تا پایان سال 2020 به عنوان یک نتیجه از اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 بیماری همه گیر.

یونیسف و نجات کودکان بشردوستانه و حقوق سازمان گفت: در یک تجزیه و تحلیل سه شنبه منتشر شد که نزدیک به دو سوم از تمام کودکان در فقر زندگی می کنند در کشورهای جنوب صحرای آفریقا و جنوب آسیا است. اما آنها گفت: کشورهای در سراسر اروپا و آسیای مرکزی می دهد که 44 درصد افزایش در سراسر منطقه در حالی که امریکا لاتین و کارائیب می دهد که 22 درصد افزایش از coronavirus تاثیر است.

مدیر اجرایی یونیسف هنریتا جلو و گفت: بی سابقه اقتصادی و اجتماعی بحران از COVID-19 "تهدید به رول از پیشرفت در کاهش فقر و مرخصی محروم از خدمات ضروری است."

برای کاهش تاثیر این بیماری همه گیر نجات کودکان و یونیسف به نام برای سریع و در مقیاس بزرگ توسعه سیستم های حفاظت اجتماعی و آرایه ای از برنامه های از جمله نقل و انتقالات, تغذیه در مدرسه و کودک مزایای برای رسیدگی فوری نیاز مالی.

___

مادرید — اسپانیا وزارت بهداشت گزارش شده است افزایش اندکی در آن ملی مرگ و میر از این کروناویروس جدید به 27,117 به عنوان آن را تغییر ترتیب موارد محسوب می شود.

مقامات گفت: 35 مرگ و میر رخ داده است بیش از هفت روز گذشته هر چند تقریبا 250 دیگر مرگ و میر اضافه شد به کل.

روز دوشنبه وزارت بهداشت در کاهش مرگ و میر با تقریبا 2000 پس از الک را از طریق و تصحیح داده ها و بررسی ادامه دارد.

تعداد کل موارد یافت و با 236,259 با 194 تشخیص داده شده قبلی 24 ساعت و 3,222 بیش از هفت روز گذشته.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن