John Lewis سوگواری با عنوان “پدر و بنیانگذار’ از ‘بهتر است امریکا’

توسط جف مارتین

آتلانتا (AP) — John Lewis جشن گرفته شد به عنوان یک قهرمان آمریکایی در تشییع جنازه او روز شنبه به عنوان رئیس جمهور سابق باراک اوباما و دیگران به نام مردم به دنبال لوئیس مثال و مبارزه با بی عدالتی است.

سه رئیس جمهور سابق پیوست و در مداحی در آتلانتا Ebenezer کلیسای باپتیست پس از نزدیک به یک هفته از عزاداری است که در زمان حقوق مدنی و نماد از محل تولد خود را در آلاباما به پایتخت کشور از واشنگتن به محل استراحت نهایی خود را در خانه آتلانتا.

لوئیس بود “یک مرد از شادی خالص و نشکن پشتکار” اوباما گفت: در طول یک سخنرانی آتشین است که در آن او hearkened به لوئیس’ میراث و اتصال آن به ادامه مبارزه در برابر کسانی که “خود را انجام می دهند darndest برای دلسرد کردن مردم از رای دادن.”

“او به همان اندازه به عنوان هر کسی که در تاریخ ما به ارمغان آورد و این کشور کمی نزدیک تر به ما بالاترین آرمان” اوباما گفت. “و برخی از روز هنگامی که ما به پایان آن سفر طولانی به سمت آزادی که ما تشکیل یک اتحاد کامل تر این که آیا آن سال از هم اکنون و یا دهه ها و یا حتی اگر آن را طول می کشد یکی دیگر از دو قرن John Lewis خواهد بود بنیانگذار که فولر عادلانه تر بهتر امریکا است.”

رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش گفت: Lewis موعظه انجیل و زندگی آن آرمان “اصرار دارد که نفرت و ترس بود تا پاسخ داده شود با عشق و امید است.” لوئیس درگذشت 17 جولای در سن 80.

مجلس نانسی پلوسی به یاد می آورد که چگونه Lewis’ بدن دراز کشیده بود در دولت در کنگره در اوایل این هفته و دو رنگین کمان ظاهر شد.

“وجود دارد این دو رنگین کمان بیش از تابوت,” او گفت:. “او به ما می گوید” من در خانه در بهشت, من خانه ای در بهشت است.’ ما همیشه می دانستم که او در کنار فرشتگان و در حال حاضر او با آنها است.”

قوس لوئیس’ میراث فعالیت بود و یک بار دیگر به Ebenezer سابق کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور که موعظه لوئیس کشف شده در حالی که اسکن رادیو شماره گیری به عنوان یک 15 ساله پسر بچه در حال رشد در آن تفکیک Alabama.

پادشاه ادامه داد: برای الهام بخشیدن به لوئیس’ حقوق مدنی کار برای بعد از 65 سال به عنوان او مبارزه با تبعیض نژادی در طول گاهی خونین راهپیمایی تازی اتوبوس “آزادی سواری” در سراسر جنوب و بعد از آن در طول مدت زمان تصدی در کنگره ایالات متحده است.

“دریافت خوب مشکل, لازم, مشکل, و کمک به نجات روح از امریکا” لوئیس گفت: خود را اجرا فهم با قانون است. این عبارت را چند بار تکرار شد در طول مراسم تشییع جنازه.

“ما ادامه خواهد داد به خوبی مشکل تا زمانی که شما به ما عطا کند نفس به انجام این کار” یکی از شاه را دختران برگرد. برنیس پادشاه گفت: او به عنوان رهبری جماعت در نماز.

“در اینجا نهفته است درست پاتریوت آمریکایی که در معرض خطر زندگی خود را برای امید و وعده دموکراسی” Ebenezer ارشد کشیش برگرد. Raphael وارناک گفت: جماعت.

خارج Ebenezer صدها نفر جمع شده بودند برای تماشای این سرویس بر روی یک صفحه نمایش بزرگ در خارج از کلیسا است. برخی از سنگ انجیل آهنگ “ما باید غلبه بر.”

زمانی که لوئیس بود 15 او شنیده پادشاه موعظه در WRMA یک ایستگاه رادیویی در مونتگمری آلاباما, او به یاد می آورد در یک مصاحبه جنوبی تاریخ شفاهی برنامه.

“بعد از آن من تو را دیدم او را در بسیاری از موارد در نشویل در حالی که من در مدرسه بین 1958 و ’61 و” لوئیس گفت. “در یک معنا او رهبر است.”

پادشاه بود “کسی که بیش از هر زمان دیگر در ادامه به تاثیر زندگی من است که من ساخته شده که من بود,” لوییس نوشت: در سال 1998 زندگینامه “راه رفتن با باد.”

در تابستان سال 1963 لوئیس بود خطاب به هزاران نفر از مردم در طول ماه مارس در واشنگتن که در آن شاه به او “رویای من” بیان است. او سپس در مورد سیاه و سفید از مردم مورد ضرب و شتم توسط پلیس و زندانی — تم که طنین انداز وضوح در زمان امروز.

“من دوستان فراموش نکنیم که ما درگیر جدی اجتماعی انقلاب” لوئیس گفت: جمعیت عظیمی در واشنگتن بازار.

“به کسانی که باید گفت:” صبور باشید و صبر کنید ” ما مدت طولانی گفت که ما نمی توانیم صبور,” او اضافه شده است. “ما نمی خواهیم آزادی ما به تدریج اما ما می خواهیم به رایگان در حال حاضر! ما خسته هستند. ما خسته از اینکه مورد ضرب و شتم توسط پلیس. ما خسته از دیدن مردم ما در زندان قفل شده دوباره و دوباره.”

در سال 1965 لوئیس بود مورد ضرب و شتم توسط ایالت آلاباما سربازان در شهر سلما در آنچه شناخته شده به عنوان “یکشنبه خونین.”

یکشنبه گذشته خود تابوت انجام شد در سراسر ادموند Pettus پل در سلما. واگن نورد بیش از یک فرش از گلبرگ های گل رز بر روی پل است که دهانه رودخانه آلاباما. در ضلع جنوبی این پل که در آن لوئیس مورد حمله قرار گرفت توسط قانون افسران و اعضای خانواده قرار می گیرد, گل رز قرمز است که حمل بیش از نورد مارک نقطه ای که در آن لوئیس ریخته خود خون و دچار ضربه به سر است.

لوئیس بعدها موفق به دریافت مدال آزادی ملت اولین رئیس جمهور سیاه پوست در سال 2011.

او صرف بیش از سه دهه در کنگره و منطقه خود شامل بسیاری از آتلانتا.

مدت کوتاهی قبل از او درگذشت لوئیس نوشت: مقاله ای برای نیویورک تایمز و خواسته است که آن را در روز منتشر شده از تشییع جنازه او. در قطعه پنج شنبه منتشر شده Lewis به یاد می آورد آموزه های King:

او گفت: “ما همه همدست زمانی که ما تحمل بی عدالتی” لوئیس نوشت. او گفت: “این کافی نیست که به آن می گویند بهتر خواهد شد و توسط. او گفت: هر یک از ما یک تعهد اخلاقی به ایستادن صحبت کردن و صحبت کردن.”

“اگر من ممکن است در اینجا با شما, من از شما می خواهم برای پاسخ به این کمترین تماس از قلب خود را و ایستادن برای آنچه شما واقعا باور” لوئیس اضافه شده است. “در زندگی من انجام داده اند همه من می توانم نشان می دهد که راه صلح از راه عشق و عدم خشونت است که بیشتر راه عالی. در حال حاضر از آن نوبت خود را به اجازه دهید آزادی حلقه.”

رئیس جمهور سابق بیل کلینتون اشاره شده در این مقاله در اظهارات خود گفت: “این خیلی اتصالات در روز خدمات خود او برگ خود را به ما راهپیمایی سفارشات: نگه داشتن در حال حرکت است.”

___

آسوشیتد پرس نویسنده بن Nadler در آتلانتا کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید