جو بایدن روانی یک سوال ارزش پرسیدن

جو بایدن که هیچ جا دیده می شود. از امتناع از برگزاری تجمعات انتخاباتی به ducking, رسانه, مصاحبه, بایدن, کمپین

توسط ATSHNEWS در 9 تیر 1399

جو بایدن که هیچ جا دیده می شود. از امتناع از برگزاری تجمعات انتخاباتی به ducking, رسانه, مصاحبه, بایدن, کمپین آرامترین و حداقل مهم در تاریخ معاصر است.

در سمت روشن معاون سابق رئیس جمهور اجتناب gaffes با ماندن در پشت درهای بسته و دور از چشم روزمره آمریکایی ها. به گفته نیویورک تایمز "آقای بایدن برگزار شد چند رویدادها و در نتیجه مرتکب چند اشتباه." او "تا حد زیادی گیر به اسکریپت" حفاظت از مبارزات انتخاباتی خود از یک "میل شدید برای gaffes."

که کاملا تایید شده از زمان. البته بایدن از پیش همه گیر فعالیت سیاسی تایید کرد که خود را "میل شدید برای gaffes" ترین و خنده دار آن تا کنون بوده است. این یک مرد است که butchered اعلام استقلال, اشتباه همسر و خواهر و قول داد به ضرب و شتم خود را در همان چرخه انتخابات. بایدن را اشتباه حتی یک نام: "اشتباه ماشین" است که بنا به گزارش ها نگرانی دموکرات ها به صورت روزانه.

اما بایدن gaffes بر خلاف هر دیگر. آنها را به عمیق تر و تیره تر حقیقت: بایدن ذهنی نامناسب برای کشور ما بالاترین مقام. آیا او مبتلا به زوال عقل و یا به سادگی از دست دادن دهان خود را با مهارت های سن, مشاهده, a 5-minute کلیپ بایدن به اندازه کافی به درک که این دموکرات نامزد ریاست جمهوری است که راه گذشته خود را نخست (اگر تا کنون وجود داشت).

آیا فقط به حرف من برای آن. سوال بایدن روانی تناسب اندام نیست فقط یک جمهوری خواه صحبت کردن نقطه است. به عنوان جو بوق رسانه خبرنگار تپه به تازگی قرار داده و آن را: "بسیاری از دموکرات ها را به شما بگویم حداقل در بخش خصوصی است که او را به حدت ذهنی که او حتی تا به حال یک زن و شوهر از سال پیش و این است که یک نامزد است که به سادگی نمی خواهد بود قادر به مقاومت در برابر این نوع از کنفرانس های مطبوعاتی که رئیس جمهور فعلی است."

همانا سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری Cory Booker و جولیان کاسترو علنا اظهار نظر در بایدن شناختی توانایی در حالی که مبارزات انتخاباتی.

رسانه ها نیز به نظر می آیند با بایدن روانی کاهش است. در ماه ژوئن 2019, MSNBC را Andrea Mitchell — به عنوان طرفدار حزب دموکرات به عنوان آنها می آیند — تعجب اگر بایدن در کنترل کامل خود را حدت ذهنی.

در اوایل سال جاری, Jacobin تحریریه Meagan روز رفت و حتی بیشتر: "جو بایدن است که همه وجود ذهنی. در حال اجرا برای رئیس جمهور است که فوق العاده خطرناک است." "نمایش روزانه" میزبان Trevor Noah, در میان دیگر به سمت چپ متمایل کمدین بارها با ابراز نگرانی بایدن وضعیت روانی.

در واقع بسیاری از آمریکایی ها در همان صفحه. بر اساس اخیر Zogby تجزیه و تحلیل نظرسنجی 55 درصد از آمریکایی ها بر این باورند که بایدن دچار مراحل اولیه زوال عقل است. این شامل نزدیک به یک سوم از دموکرات ها. درست است: دموکرات ها و جمهوری خواهان پیدا کرده اند اجماع دو حزبی در موضوع بایدن روانی تناسب اندام.

این منصفانه است که بازی برای رئیس جمهور تهمت و همه آمریکایی ها به بحث در مورد آن. چرا که نه ؟

ریاست جمهوری است و کشور ما بالاترین مقام. با آن می آید مسئولیت بزرگ است. فرمانده کل قوا انتظار می رود که مسئولیت رسیدگی به طیف گسترده ای از تکالیف — از سفر برای دیدار با رهبران خارجی و ورود پر مخاطره مذاکرات با کنگره برای پاسخ به سرعت در ارتباطات بحران شرایط.

هیچ کار سنین شما بیشتر است. حالا تصور کنید که بایدن در سه سال — زمانی که او را تبدیل 81 سال است.

اگر هر چیزی, حوادث ماه های اخیر را یادآور شد آمریکایی ها که روانی است و بیشتر ارز با ارزش تر از همیشه. این COVID-19 همه گیر و زندگی ماده تظاهرات نیاز به سریع و تفکر سریع. در بالا از آن کیف بغلی مسائل مانند رشد اقتصادی و توسعه کسب و کار و ایجاد شغل در صدها میلیون از ذهن است.

است که به سادگی بیش از حد جو بایدن ذهن به رسیدگی است. این که آیا شما یک دموکرات یا جمهوری خواه بهترین شرط بندی در نوامبر مغلوب ساختن پیشی جستن. او مرد مناسب برای این کار است.

در حقیقت مغلوب ساختن پیشی جستن است تنها برای این کار است.

چاد Banghart است مدیر اجرایی این کمیته برای دفاع از رئیس جمهور. او نوشت: این برای InsideSources.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب