بازیکنان محلی می گویند NHEC هل دادن به عقب نجومی درست بود تماس

در طول چند هفته گذشته بوده است وجود دارد تعدادی از دانشگاهی همایش که به لغو فصل پاییز با توجه به COVID-19 بیما

توسط ATSHNEWS در 9 مرداد 1399

در طول چند هفته گذشته بوده است وجود دارد تعدادی از دانشگاهی همایش که به لغو فصل پاییز با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

صبح روز سه شنبه دیگر به لیست اضافه شد به عنوان کاپیتان جدید انگلستان هاکی کنفرانس اعلام کرد که تعطیل کردن یک بخش از این سال فصل در هر دو مردان و زنان, سمت, حداقل تا ژانویه. 1, 2021.

با فصل تحت فشار قرار دادند به حداقل روز سال نو آن را در حال حاضر اثر تعدادی از محلی اسکیت باز.

"شروع فصل گرفتن را به عقب رانده است که قطعا ناامید کننده به شنیدن در مورد گفت:" ماساچوست ساکن کالاهان جانسون خواهد بود که وارد سال سوم خود را به عنوان یک مهاجم در کالج اسکیدمور تیم. "مهم ترین چیز برای همه درگیر است که سلامت و ایمنی خود را. من مطمئن هستم که تصمیم گیری ساخته شده توسط این لیگ نمی شد به آرامی گرفته شده و ساخته شده با بهترین بهره را از همه درگیر"

جانسون که بالغ بر 74 امتیاز به عنوان توهین آمیز نیروی در Tilton آکادمی قبل از حضور در Skidmore چهار گل در دو فصل. از او پرسیده شد که چگونه فشار تغییرات روزمره خود را به آماده شدن برای این فصل آینده.

"بله آن مشکل است این تابستان با ورزشگاه بسته, بنابراین من تا به حال به تغییر تابستان من هنگ آموزش," او گفت:. "ما هنوز دقیقا مطمئن شوید که چه سقوط برنامه در حال رفتن به مانند ما تیم هاکی. برای مثال تعدادی از بازیکنان مجاز روی یخ در رختکن و وزن اتاق."

یکی دیگر از بیلریکا ساکن مایک Eagan عضو بابسون تیم. او ارائه افکار خود را در تصمیم گیری های دشوار.

"این سختی بوده است چند هفته شنیدن تمام سقوط های ورزشی در بابسون در حال لغو ترک تیم هاکی و بقیه جامعه ورزشی در بابسون بدانم چه اتفاقی خواهد افتاد با زمستان و بهار فصل," او گفت:. "همانطور که برای NEHC اعلام آن وجود ندارد بازی لیگ تا پس از Jan. 1 آسان نیست برای شنیدن. ما مربی جیمی برنج نشانی از یک کار بزرگ در نگه داشتن همه ما در حلقه که در آن ما تا به حال بارگیری در این هفته زوم تماس به ما اطلاعات بیشتر را به عنوان او آن را می شنود. این کمک می کند تا با داشتن 27 برادران/هم تیمی های رفتن را از طریق این با من. اما آن را قطعا آسان نیست شنوایی مذاکرات از کوتاه شدن برنامه ها و هل دادن به عقب شروع تاریخ."

صرف نظر از این بخش آن را بسیار دشوار است برای ایجاد دانشگاهی هاکی تیم مهم نیست داشتن موفقیت است. Eagan و دیگران ساخته اند که پرش به این سطح نخبگان تنها به آن دور گرفته شده است.

"هر بازیکن هاکی که باعث می شود آن را به دانشگاهی در سطح قرار می دهد و در ساعت های بی شماری از کار برای رسیدن به جایی که آنها در, و آن را دشوار است برای همه ما به رفتن را از طریق این" او گفت:. "این سخت است برای حفظ انگیزه در تابستان و پاییز آموزش از آنجا که همه ما می دانیم هاکی خواهد بود, در نهایت, و من می دانم خودم و هم تیمی های آماده خواهد شد هنگامی که زمان می آید.

"این جهان با آن مواجه است برخی از موانع دیوانه و هنگامی که آن پایین می آید به آن, همه, سلامت مهم است. ما از این طریق دریافت کنید و NEHC هاکی خواهد بود امیدوارم قبل از اینکه ما آن را می دانم."

دیگر محلی بازیکن نهفته این است چلمزفورد پیتر Ciccarelli (Southern Maine).

در زنان, سمت, Tewksbury ساکن جولیا Masotta تا به حال باور نکردنی دانشجوی سال اول فصل در نورویچ در پایان با 11 گل و 22 پاس گل. او کمک کرد تا این تیم در پایان 21-4-2 در فصل به طور منظم قبل از انداختن سوففلک (9-2) و امهرست (3-1) در دو دور پلی آف. این دانشجویان بودند و سپس قرار را در Plattsburg دولت با برنده شدن تاریخ در NCAA Division 3 منجمد چهار مسابقات اما این بازی لغو شد با این بیماری همه گیر.

"من فکر می کنم این تصمیم به هدف برای یک Jan. 1 شروع مناسب تماس بگیرید در پایان روز"گفت: Masotta. "در حالی که آن را بسیار ناامید کننده اخبار ایمنی است که به طور کلی نگرانی و اولویت به عنوان آن را باید. آنها همچنین نشده لغو شد فصل و در عین حال بدیهی است که ما بسیار خوش شانس است. اما با راه ما فصل به پایان رسید در سال گذشته, من می دانم که خودم را همراه با هر یک از هم تیمی های من و مربیگری کارکنان در حال رفتن به انجام هر چیزی و همه چیز را در قدرت خود را به عنوان آماده شده و آماده برای Jan. 1."

بیلریکا است سامانتا Lawler (Castleton), Tewksbury را کسیدی Gruning (Suffolk) و لوول ساکن کالین McAnespie (Salem State) نیز تحت تاثیر این اخبار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب