فهم به دنبال دو سال تعطیلات مالیاتی برای روزنامه موسسات

روزنامه ها از دست داده اند Rs. 4,000-5,000 کرور در 2 ماه می گوید هند روزنامه جامعه دهلی نو: در نامه دوم به اطل

توسط ATSHNEWS در 8 اردیبهشت 1399

روزنامه ها از دست داده اند Rs. 4,000-5,000 کرور در 2 ماه می گوید هند روزنامه جامعه

دهلی نو: در نامه دوم به اطلاعات و رادیو و تلویزیون دبیر راوی Mittal, هندی, روزنامه جامعه (INS) رئیس جمهور Shailesh گوپتا از دولت خواست تا بلافاصله اعلام دو سال تعطیلات مالیاتی برای روزنامه موسسات و افزایش رسمی نرخ تبلیغات و هزینه های بودجه در این بخش است.

"رسانه های چاپی در حال حاضر از دست رفته تومان. 4,000-4,500 کرور در دو ماه گذشته با فعالیت های اقتصادی سقوط با توجه به COVID-19. من بدین وسیله از شما می خواهیم که بلافاصله حل و فصل پرداخت نسبت به لوایح برجسته تبلیغات از اداره اطلاع رسانی و ارتباطات (BOC) و همچنین توصیه های مختلف دولت برای انجام این کار" در این نامه اعلام کرد.

آن را ممکن است به یاد می آورد که در اینجا Shailesh Gupta به ضرب گلوله کشته بود یک نامه به راوی Mittal on Apr. 14 اصرار مرکز به اعلام فوری بسته محرک اقتصادی برای صنعت چاپ کشور در میان بحران آن مواجه است با شیوع COVID-19. او خواستار حذف از 5 درصد گمرکی در روزنامه دو سال تعطیلات مالیاتی برای روزنامه موسسات 50 درصد افزایش در تبلیغات نرخ BOC و 100 درصد افزایش در بودجه صرف برای رسانه های چاپی.

"به سختی وجود دارد هر گونه درآمد در آینده از هر تبلیغات و یا گردش خون و روزنامه صنعت است که بدترین آسیب دیده. پس از فعالیت های اقتصادی نزدیک به سقوط است و هیچ احتمال تبلیغات از بخش خصوصی و زیان انتظار می رود که همچنان با همان نرخ بعد از 6-7 ماه (دلالت اضافی از دست دادن تومان. 12-15,000 کرور بعد از 6-7 ماه) مگر اینکه یک محرک قوی است که توسط دولت اجرا در soonest" گوپتا گفت: در نامه دوم.

این در حال حاضر ضرر و زیان وارده به حال "بسیار شدید پیامدهای" برای 30 لاخ کارگران — 9-10 لاخ به طور مستقیم شاغل و 18-20 لاخ غیر مستقیم شاغل, او گفت:. "برای چند هفته گذشته با توجه به تلفات شدید و خفگی از جریان های نقدی روزنامه موسسات در حال پیدا کردن آن بسیار دشوار و حتی پرداخت حقوق به کارکنان و پرداخت به فروشندگان" گوپتا گفت.

نامه ای برجسته است که روزنامه حساب برای 40-60 درصد از کل هزینه و حذف از 5 درصد گمرکی در روزنامه خواهد شد که هیچ تاثیری بر تولید کنندگان داخلی و یا هر گونه " را در هند تلاش به عنوان وجود دارد بدون تولید داخلی بدون روکش لعاب و سبک وزن, مقالات پوشش زیر 70 gsm است.

"تحمیل سفارشی وظیفه در این نمرات نمی ارائه هر گونه حمایت از صنعت داخلی و تنها باری از دوش ناشران" گوپتا گفت:, و اضافه کرد که مصرف کاغذ روزنامه در هند است که حدود 2.5 میلیون تن و هند ظرفیت تولید تنها یک میلیون تن است.

"از این رو بیش از 50 درصد تقاضا می شود لزوما ملاقات از طریق واردات است. بسیاری از بومی روزنامه ظرفیت نوسان در طبیعت است که اجازه می دهد تا تولید کنندگان به تغییر جهت به سمت دیگر کاغذ نمرات بر اساس تقاضا و قیمت" او گفت:.

او گفت: کیفیت کاغذ روزنامه بسیار مهم است به عنوان نسخه به طور کلی بسته در نیمه شب که برگ تنها 3-4 ساعت برای چاپ.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن