کلانتر هشدار COVID-19-مربوط به کلاهبرداری

لوول – میدلسکس کلانتر پیتر Koutoujian هشدار ساکنان به برحذر بودن از COVID-19-مربوط به کلاهبرداری از جمله فروش

توسط ATSHNEWS در 26 تیر 1399

لوول – میدلسکس کلانتر پیتر Koutoujian هشدار ساکنان به برحذر بودن از COVID-19-مربوط به کلاهبرداری از جمله فروش جعلی کیت های آزمایش و واکسن.

"این مهم است برای همه شهروندان برای آگاهی از این نوع تقلب" Koutoujian گفت: در انتشار اخبار. "جنایتکاران که انجام این کلاهبرداری هدف ساکنان در تمام سنین و اقتصادی پس زمینه."

FDA هنوز تایید هر گونه واکسن یا مواد مخدر برای جلوگیری و یا درمان COVID-19.

"چند بیماری یا شرایط می تواند به درمان پس از مشکوک از هر درمانی ادعا به عنوان یک "تعمیر سریع" " این هشدار FDA در وب سایت خود را.

در علاوه بر این به فروش جعلی کیت های آزمایش و یا مشاوره در اثبات نشده درمان IRS گزارش کرده است کلاهبرداری مربوط الکترونیکی تاثیر پرداخت با توجه به انتشار اخبار. و اف بی آی گزارش شده یک چشم انداز مثبت در استفاده از سرقت هویت به فایل جعلی مدعیان بیکاری.

تماس گیرنده را نیز مطرح شده که اجرای قانون تهدید به "بازداشت برای چنین چیزهایی به عنوان عدم انجام وظیفه هیئت منصفه عدم پرداخت مالیات و یا امنیت اجتماعی مربوط به تقلب و تلاش برای هر دو عصاره پول یا اطلاعات شخصی آنها که بعدا می توانید استفاده کنید برای ارتکاب دیگر جرایم" Koutoujian اعلام کرد.

Koutoujian خواستار قربانیان سرقت هویت به مخاطب اجرای قانون, دولت, بیکاری, سازمان IRS دفاتر اعتباری و کارفرمای خود را به بخش منابع انسانی.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی تشویق اعضای جامعه باید با احتیاط از غیر منتظره تماس و یا درخواست اطلاعات شخصی مانند شماره امنیت اجتماعی. HHS همچنین هشدار باز کردن لینک از افراد ناشناخته.

برای اطلاعات بیشتر hhs.gov و یا اشاره به این HHS تصویری.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب