چگونه به حفظ صمیمیت در حالی که اجتماعی فاصله

کالج مگزین | No comments

اجتماعی فاصله می توانید مانند یک دوره تنظیم برای بسیاری از دلایل. برای زوج های که تا به حال برای شرکت در این مطالعه دوره تنظیم آن می تواند به نظر می رسد مانند یک زمان بسیار دشوار عاطفی. این که آیا شما در حال شش فوت دور یا 600 مایل دور, شما ممکن است نیاز به restrategize رابطه خود را.

در اینجا نکاتی از زوج ها که استراتژی هایی که برای حفظ صمیمیت.

استفاده از FaceTime برای تکرار تاریخ

lady and the tramp date GIF
giphy.com

نسل ما است بسیار خوش شانس است که ما می توانیم تجربه این بار با تکنولوژی که در آن ما می تواند صحبت می کنند به مردم چهره به چهره و حتی اگر مایل ایستاده بین ما. الهام گرفتن و استفاده از FaceTime برای شرکت در تبادل نظر و خرما با هم. “ما شده اند به تماشای یک برنامه تلویزیونی در Hulu با هم از طریق FaceTime و شناور در اطراف این ایده از سفارش غذا از رستوران و FaceTiming در حالی که ما می خوریم” جورج واشنگتن دانشگاه ارشد Hallie کخ گفت. برخی از ایده های دیگر عبارتند از: آشپزی, نقاشی, کار کردن و بازی بازی های ویدئویی با هم. فن آوری ما اجازه می دهد برای اتصال تقریبا به عنوان اگر ما در شخص خلاق.

بحث حداقل دو بار در روز

romantic the little mermaid GIF
giphy.com

رفتن از به طور مداوم صحبت کردن و گذراندن وقت با مهم دیگر خود را به انزوا هنگامی که شما در حال مطمئن است زمانی که شما دیگر احساس ترسناک است. غلبه بر این ترس با در نظر گرفتن ابتکار عمل و شروع گفتگو. “بحث ما حداقل دو بار در روز یک بار در صبح حدود 10-20 دقیقه و یک بار در شب برای گفتن شب بخیر برای حدود نیم ساعت به یک ساعت” دانشگاه جورج واشنگتن junior جولی Vo گفت. فراتر از یک ساختار رژیم خود به خودی چت, به احتمال زیاد خواهد جرقه یک لبخند بر روی شریک زندگی خود را در صورت. آن را تبدیل خواهد شد آسان به سقوط کردن لمس در طول این زمان; مبارزه با آن است.

ارسال ایمیل

Blues Clue Mail GIF
giphy.com

این که آیا شما انتخاب می کنید برای نوشتن طولانی حروف قلبی یا پر حیوانات از طریق SendAFriend دریافت یک بسته از یک دیگر قابل توجه این است که یک راه ساده برای یادآوری شما عزیزان است که شما اغلب فکر می کنم در مورد او و یا او را با یک مورد ملموس. احساس رایگان برای دریافت خلاق و تبادل نظر a “دلایل من شما را دوست دارم جار” و یا رنگ یک تصویر معنی دار. صادقانه شما احتمالا زمان برای ایجاد متفکر زمان مصرف هدیه است که نیاز به شکستن بانک.

ارسال عکس به یکدیگر

big time rush television GIF
giphy.com

کوچک یادآوری مهم دیگر خود را ظاهر و یا آنچه مهم دیگر خود را روز به نظر می رسد به راحتی می توانید با قرار دادن یک لبخند بر روی صورت خود. “ما متن و FaceTime فقط بنابراین ما می توانید ببینید چهره با یکدیگر. ما ارسال تصاویر اغلب بیش از حد” آریزونا دولت دوم اولیویا Munson گفت. بدون تماس فیزیکی یادآوری از دیگر ظاهر ضروری تبدیل شده است.

 ارسال چیزی را به دیگر خنده

Despicable Me Lol GIF
giphy.com

به عنوان روز تنها تر متعدد و دنیوی خود را به یاد داری دیگر از دلایل به خنده. “ما به طور تصادفی ارسال هر یک از تصاویر دیگر و یا الگوهای رفتاری است که ما فکر می کنیم را یکی دیگر خنده و لبخند فقط به اجازه دهید هر یک از دیگر می دانم که ما در حال فکر کردن در مورد یکی دیگر از” جورج واشنگتن دانشگاه دانشجوی سال دوم دانا شلدون گفت. داشتن یک خنده را با شما عزیزان بدون شک روشن روز خود را کمی و به فاصله کمتر احساس دلهره آور است.

i love you girlfriend GIF by Netflix Philippines
giphy.com

حقیقت: حتی اگر شما از هم جدا هستند در حال حاضر آن را دفعه بعد که شما هر یک از دیگر ببینید که خیلی بیشتر جادویی. قوی باشید و به یاد داشته باشید که این نیز بگذرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>