صاف کردن مواد غذایی: که در آن Reginans می توانید ساسکاچوان-منابع غذایی ملزومات در طول همه گیر

لیدر اسپات | No comments


محتوای مقاله

اگر شما احساس تا به مرور فروشگاه مواد غذایی ترکیب اولیه یا مبهوت در مدت زمان طولانی انتظار برای سفارشات آنلاین شما تنها نیستید.

خوشبختانه وجود دارد تن از گزینه های مناسب در خارج وجود دارد اگر شما می خواهم به منبع مواد غذایی خود را به صورت محلی. بسیاری از این کسب و کار باید به سرعت چرخد و به آغوش خرید در آنلاین جهانی و در عصر کنونی ما از فاصله فیزیکی خود و انزوا. این بدان معناست که شما می توانید فروشگاه از راحتی از خانه خود را با منظقه وانت و گزینه های تحویل.

While in-person farmers' markets are on hold this spring, there are still plenty of ways to buy Saskatchewan grown, raised and made food thanks to the province's thriving local food system. (Jenn Sharp, Supplied photo) (for Flat Out Food feature)
در حالی که در فرد بازارهای کشاورزان’ در برگزاری این بهار هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای خرید ساسکاچوان رشد مطرح و ساخته شده مواد غذایی با تشکر از این استان پر رونق مواد غذایی محلی سیستم. Jenn شارپ/عرضه عکس

مطمئن باشید این محلی صاحبان کسب و کار کوچک در حال گرفتن بیشترین اقدامات برای اطمینان از ایمنی برای کارکنان و مشتریان است.

هرگز ترس, Saskatchewan کشاورزان و کسب و کارهای کوچک خود را به عقب! و ما از شما سپاسگزارم برای تغذیه ما.

بدن سوخت آلی

روز هفته شهرستان تحویل رایگان برای سفارشات بیش از $25 و سوخت بدن است و همچنین ارائه به Estevan, Weyburn, ملکه’Appelle, استوتون و Radville. بازدید از فروشگاه آنلاین خود را که ویژگی های بزرگ ارزش آلی تولید مخازن بر اساس آنچه در فصل و در فروش, همراه با فله آشپزخانه آیتم ها, غذاهای محلی, گوشت, گیاهی و keto مواد غذایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>