با وجود کار از خانه مقننه در ادامه پمپاژ قوانین جدید در پاسخ به COVID-19

آن است که هرگز یک نگاه خوب زمانی که کسی می آید و آیا این کار شما قرار است به انجام.این چیزی است که اتفاق افتاد

توسط ATSHNEWS در 9 اردیبهشت 1399

آن است که هرگز یک نگاه خوب زمانی که کسی می آید و آیا این کار شما قرار است به انجام.

این چیزی است که اتفاق افتاده در هفته گذشته زمانی که دادگاه عالی قضایی bailed ماساچوست مقننه پس از مجلس موفق به نشانی نامزد امضا جمع آوری مسائل.

دادگاه مداخله در روند قانونگذاری برای ایجاد یک قانون جدید پس از مجلس موفق به انجام این کار.

آن را به طوری که آن را حکومت در یک دادخواست کاهش 50 درصد تعداد امضاهای یک نامزد های مورد نیاز برای اجرا برای دفتر, تاکید بر مبارزه نامزدها به حال جمع آوری امضا در طول coronavirus همه گیر اجتماعی فاصله عصر.

درخواست شده بود ثبت شده توسط سه نامزد: کوین اوکانر یک جمهوری خواه در حال اجرا برای آمریکا رابی گلدشتاین حزب دموکرات در حال اجرا در برابر U. S تشکر. استفان لینچ از جنوب بوستون و Melisa باوئر اسمیت از Hingham, حزب دموکرات در حال اجرا برای دولت نماینده.

این SJC کاهش تعداد امضاهای مورد نیاز برای دریافت اولیه رای گیری برای مجلس سنای ایالات متحده از 10,000 5,000; نماینده ایالات متحده از 2000 به 1000; فرماندار شورا از 1000 به 500; دولت سنا از 300 به 150; و دولت نماینده از 150 به 75.

قبل از آن انجام قاضی دیوید Lowy پرسید: "چه خبر است در قوه مقننه؟"

پاسخ این بود زیادی نیست حداقل در مورد این موضوع. در حالی که مجلس سنا در تصویب لایحه کاهش 50% برای تمام نامزدها نیاز از 2000 امضا آن را کنار گذاشته و خود را نامزد برای خانه. خانه برای برخی از دلیل غیر قابل توضیح نیست نگاهی به این لایحه.

دادگاه تصمیم گرفت به یک استراحت برای پلیس آمریکا Ed Markey که به چالش کشیده شده در اولیه توسط ایالات متحده هرزه جو Kennedy III. Markey که با تنها 7,000 امضا در دست عقب مانده حداقل 10000 و به خوبی پشت کندی که تا به حال جمع آوری شده 15,000.

که قانونی چشم سیاه و سفید کنار, ماساچوست, قوه مقننه, غالبا, مشت زدن کیف و ساده ترین هدف در اطراف انجام شده است بهتر از حد انتظار طول COVID-19 بحران است.

حزبی مجادله میان گروه های مختلف در قوه مقننه — دموکرات ها در برابر جمهوری خواهان ترقی خواهان آیات محافظه کاران جدید کمتر به چالش کشیدن پیر جمهوری — آمده است به توقف حداقل در حال حاضر.

خیلی از این "بحران رفاقت" است بدون شک مورد آمده چون هر دو مجلس نمایندگان و سنا عامل با حداقل تعداد اعضای حاضر و بقیه کار از راه دور. اعضا نه تنها اجتماعی فاصله آنها از لحاظ سیاسی فاصله به عنوان به خوبی.

در حالی که چالش بیشتر است در این خانه که دارای 160 عضو از آن است که با سنا که دارای 40 عضو هر دو شاخه کار کرده اند به تصویب قانون مهم در برخورد با کروناویروس بیماری همه گیر.

هفته گذشته مثلا هر دو شاخه تصویب قانون امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر, فراهم می کند که حمایت قانونی برای متخصصان مراقبت های بهداشتی و امکانات و سازمان ها در برخورد با COVID-19 ویروس.

در شناخت مشکلات اقتصادی در حال وقوع در طول این مستند هر دو شاخه در هفته گذشته نیز به تصویب یک لایحه که خواستار یک مهلت قانونی برای تمام مراحل اخراج و سلب حق مالکیت برای چهار ماه یا برای طول دولت اضطراری که بیکر اعلام کرده است.

بیکر همچنین اعلام کرد که مجلس تصویب صندوق از 15 میلیون دلار برای مقابله با بحران, تاخیر دولت در تشکیل پرونده مالیاتی تاریخ از 15 آوریل تا 15 ژوئیه کاهش زمان انتظار برای بیمه بیکاری ادعای مجاز رستوران به فروش الکل با مواد غذایی سفارشات و اجازه شهرستانها و شهرهای کوچک برای به تاخیر انداختن انتخابات شهرداری.

در حال حاضر تحت بررسی یک لایحه ظ با تشکر. جیمز Arciero از وستفورد که مطمئن شوید که پاسخ اول که تماس coronavirus محافظت از مشکلات مالی اگر آنها به این ویروس است.

این اولین پاسخ خود را از ناتوانی خود برای انجام وظایف در نظر گرفته شده به عنوان به طور منظم در وظیفه زمان خواهد بود و بر این اساس پرداخت شود.

در حالی که خانه ملت است توقیف و فقط در مورد خالی بسیاری از قانونگذاران کار از خانه هستند فیلدینگ نصب خواستار کمک از نیازمندان و نا امید ترکیبات که هم پناه در محل.

اگر شما نیاز به کمک دارید با یک, بیمارستان, پرستاری در خانه, یک, بیکاری, بررسی اخراج هستند بیکاری بی خانمان و یا گرسنه است محلی خود را هرزه که معمولا می شود و نه خود را سناتور ایالات متحده و یا فرماندار.

"مردم در تماس هستند و خواستار" Arciero پنج-مدت عضو خانه گفت. "من انتخاب کنید تا گوشی در صبح زود و من آن را در اواخر شب. مردم ناراحت هستند و به دنبال کمک کند."

نظرات ایمیل به: luke1825@aol.comtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب