سابق selectman اعلام نوشتن در مبارزات انتخاباتی در گروتون

گروتون – 21 سال پیتر کانینگهام خدمت در محلی انتخاب هیئت مدیره به نمایندگی از جامعه است. پس از سه سال شکست, امر

توسط ATSHNEWS در 18 اردیبهشت 1399

گروتون – 21 سال پیتر کانینگهام خدمت در محلی انتخاب هیئت مدیره به نمایندگی از جامعه است. پس از سه سال شکست, امریکا به دنبال گام به گام تا دوباره.

جمعه گذشته 71 ساله خود را اعلام کرد نوشتن در نامزدی دوباره به انتخاب هیئت مدیره در شهر انتخابات برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 9. کانینگهام روبرو خواهد شد امتیازهای ربکا کاج و رئیس هیئت مدیره آلیسون Manugian که از نظر هر دو به پایان می رسد در تاریخ 21 مه این سال است.

کانینگهام هیچ غریبه ای به انتخاب هیئت مدیره داشتن قبلا خدمت در هیئت مدیره از سال 1996 تا سال 2017 و رئیس هیئت مدیره سه بار جداگانه.

صحبت کردن از طریق تلفن در دوشنبه کانینگهام گفت که او تصمیم به اجرا در هفته گذشته پس از ذکر است که کاج و Manugian خواهد بود در حال اجرا unopposed.

"نگاهی به مسابقه در سال جاری آن را مایه تاسف است که انتخاب هیئت مدیره موقعیت بود بلامنازع پس از نامزدی دوره به پایان رسید و حتی تمدید," او توضیح داد. "این حس به من برای ورود به مسابقه به عنوان یک نوشتن در."

امریکا معتقد است که تجربه خود را می تواند کمک به انتخاب هیئت مدیره به درستی آماده برای مقابله با مشکلات در افق. این شامل بودجه چالش های ناشی از زمان coronavirus همه گیر و مداوم ارزیابی از فلورانس روشه مدرسه ابتدایی.

"ما به یک ضربه بزرگ در مالیات بر درآمد جانبی و ما در تلاش هستیم که تا" کانینگهام گفت. "مدیریت بودجه رفتن به جلو رفتن است ، آن را به سختی چند سال آینده از این است."

خارج از وقت خود را در انتخاب هیئت مدیره کانینگهام مشغول نگه داشته به عنوان رئیس گروتون منشور کمیته نوشت که این شهر اولین منشور بود که تصویب در شورای شهر در سال 2007. او همچنین خدمت در گروتون-دانستیبل مدرسه منطقه ای کمیته ارشد مرکز ساختمان کمیته و رئیس جمهور Squannacook Greenways, Inc., غیر انتفاعی جمع آوری پول برای توسعه Squannacook رودخانه راه آهن نوین است که اجرا خواهد شد از غرب گروتون به تاونسند. از آنجا که او تصمیم خود را به اجرا برای انتخاب مجدد در سال 2017, او را یک "فعال آبزرور" از انتخاب هیئت مدیره و فکر می کند وجود دارد اتاق را برای بهبود.

"گاهی اوقات من دیده ام انتخاب هیئت مدیره گرفتار در متنی که نبود لازم و یا تولیدی," او توضیح داد. "گاهی اوقات جلسات و انجام بیش از آنها نیاز به دلیل بسیاری از عقب و جلو و یا گاهی اوقات من دیدن اعضای که نمی تواند رضایت به اجماع کلی از هیئت مدیره. به طور معمول بهترین تمرین است که شما را در مورد شما اما اگر در مورد شما نمی به دست آوردن حمایت از دیگر اعضای هیئت مدیره حرکت می کند. گاهی اوقات که اتفاق افتاده است."

کانینگهام زندگی می کردند در گروتون از سال 1979 می یابد و این شهر رشد در طول سال به عنوان قوی ترین آن ویژگی.

"میزان رشد که در شهر های بزرگ است," او گفت:. "من فکر می کنم ما هنوز هم حفظ مقدار زیادی از فضای باز است که مهم است. من فکر می کنم که کیفیت به خصوص در حال حاضر با همه چیز در رفتن و با مردم بودن cooped که ما قطعا بهره مندی از قادر به راه رفتن در اطراف."

Manugian گفت: از طریق ایمیل که او "مطمئن نیستم که چرا" کانینگهام تصمیم به دنبال نوشتن در مبارزات انتخاباتی و فکر آن را کرده اید بهتر است برای او را به استفاده از مدت طولانی از جمع آوری و بازگشت نامزدی مقالات. بدون در نظر گرفتن, او گفت که او می خواهم ببینید که چگونه وقایع بازی کردن.

"پیتر خدمت در این ظرفیت برای مدت زمان طولانی باقی مانده است علاقه مند و تحصیل کرده در مورد شهر دولت" Manugian گفت. "این همیشه خوب است برای شهروندان به انتخاب به عنوان آنها را نمایندگی کند آنها را."

کاج گفت که او "شگفت زده" توسط اخبار کانینگهام انتخاباتی و شگفتی چه او معتقد است که می تواند تغییر مورد زمان انتخاب هیئت مدیره پویا.

"شهر ما, مدیر, علامت حداد و همکار من انتخاب عضو هیئت مدیره جاش Degen شده است که در هیئت مدیره برای سال های بسیاری از هر دو نظر به تازگی است که آنها احساس می کنید که ما در هیئت مدیره فعلی است کار بهتر با هم از هر هیئت مدیره در زمان بسیار طولانی," کاج اضافه شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب