Fauci به شهادت در پر بار برای ما همه گیر پاسخ

توسط LAURAN NEERGAARD و ریکاردو آلونسو-ZALDIVARواشنگتن (AP) — با کروناویروس موارد افزایش در حدود نیمی از ایالت

توسط ATSHNEWS در 3 تیر 1399

توسط LAURAN NEERGAARD و ریکاردو آلونسو-ZALDIVAR

واشنگتن (AP) — با کروناویروس موارد افزایش در حدود نیمی از ایالت ها و قطب بندی سیاسی در رقابت برای جلب توجه عمومی بهداشت و درمان توصیه های دکتر Anthony Fauci بازگشت به کاپیتول هیل در روز سه شنبه در یک مملو حاضر در کشور همه گیر پاسخ.

دولت را بالا بیماری های عفونی متخصص را قبل از شهادت یک کمیته مجلس به همراه روسای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری سازمان غذا و داروی آمریکا و یک مقام ارشد در وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

پس Fauci گذشته در ظاهر با مشخصات بالا شنوایی بیش از یک ماه پیش در ایالات متحده در حال ظهور است از هفته اقامت در خانه سفارشات و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی. اما آن را در حال انجام در یک راه ناهموار با برخی از کشورها به مراتب کمتر محتاط تر از دیگران است. سه نفر از کشور با فرمانداران جمهوریخواه که در حال صعودی در بازگشایی — آریزونا و فلوریدا و تگزاس در میان کسانی که شاهد افزایش نگران کننده بوده است.

هفته گذشته معاون رئیس جمهور مایک پنس چاپ نظر مقاله در وال استریت ژورنال گفت: تلاشهای دولت باید در تقویت این کشور توانایی مقابله با ویروس و باید "یک علت برای جشن."

پس از آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در تعطیلات آخر هفته خود تجمع در تولسا که او تا به حال خواسته مقامات دولت را به کم کردن سرعت تست به دلیل بیش از حد بسیاری از موارد مثبت در حال چرخش است. بسیاری از تجمع برانگیخت نمی پوشیدن ماسک و برای برخی از این نافرمانی در برابر آنچه آنها را به عنوان دخالت دولت. مقامات کاخ سفید بعد از آن سعی کردم به راه رفتن و برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن نظر در تست نشان می دهد آن را به معنای واقعی کلمه گرفته شده است.

Fauci به تازگی هشدار داد که ایالات متحده هنوز در موج اول این بیماری همه گیر است و در ادامه به اصرار آمریکا برای عمل اجتماعی فاصله. و در اخیر ABC اخبار مصاحبه او گفت: تظاهرات سیاسی مانند تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی هستند "خطرناک" برای همه درگیر. خواسته در صورتی که اعمال می شود به تهمت تظاهرات, او گفت:. Fauci همچنان از به رسمیت شناختن گسترده تست به عنوان بحرانی برای ابتلا به خوشه COVID-19 موارد قبل از آنها به نوبه خود به تمام شیوع بیماری در یک جامعه است.

حدود 2.3 میلیون آمریکایی شده اند بیمار در گیر و برخی از 120,000 فوت کرده اند با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

به عنوان رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی Fauci خواهد پیوست قبل از خانه انرژی و تجارت کمیته توسط CDC مدیر دکتر رابرت Redfield, FDA, رئیس Dr. Stephen هان و سر از خدمات بهداشت عمومی آمریکا, Adm. برت Giroir.

Giroir شنود گذاشته شد توسط کاخ سفید برای نظارت بر گسترش coronavirus تست. اما او بد نامی پس از خلاف کاران شکایت پرچم او را برای تلاش به فشار یک مالاریا مواد مخدر تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن به درمان COVID-19 بدون قطعی شواهد علمی. FDA از آن خارج اضطراری با استفاده از مجوز برای هیدروکسی کلروکین.

"شده اند وجود دارد بسیاری از تاسف اشتباه در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به COVID-19 pandemic" گفت: رئیس کمیته فرانک Pallone D-N. J. "به عنوان جوامع در سراسر کشور سهولت های اجتماعی فاصله راهنمایی و بازگشایی اقتصاد خود را, آن است که بسیار مهم است که هر دو دولت و کنگره باقی می ماند متمرکز شامل گسترش coronavirus و ارائه منابع و پشتیبانی آمریکایی ها باید در این زمان از بحران است."

وجود دارد که هنوز هیچ واکسن برای COVID-19 و وجود دارد هیچ درمان به طور خاص توسعه یافته برای این بیماری اگر چه داروی ضد ویروسی remdesivir نشان داده شده است برای کمک به برخی از بیماران و همچنین به عنوان یک استروئید به نام دگزامتازون و پلاسما از بیمارانی که بهبود یافته اند.

پس Fauci آخرین شهادت در بیمارستان پزشکان تبدیل شده اند بیشتر ماهر در درمان coronavirus بیماران با تکنیک ها و داروها را در اختیار خود. ایالات متحده همچنان به سطح شیب دار تا تست با برخی از 27.5 میلیون آمریکایی یا بیش از 8 درصد از جمعیت مورد آزمایش تا کنون. اما بسیاری از جوامع هنوز به اندازه کافی سلامت کارگران آموزش دیده در تماس با ردیابی این کار از شناسایی افرادی که تا به حال تعامل با یک فرد آلوده. که می تواند آن را مشکل تر برای tamp پایین شیوع بیماری های در حال ظهور.

Fauci همچنان خوشبین است که یک واکسن خواهد داشت و اشاره کرد که بیماران دچار آنتی بادی ها به ویروس — نشانه آن است که سیستم ایمنی بدن انسان است که قادر به نبرد بازگشت. او shies دور از نتایج امیدوار کننده ای در پایان سال به عنوان برگ برنده انجام داده است.

انرژی و تجارت پنل نظارت بر دارو و واکسن در میان دیگر جنبه های ایالات متحده در سیستم مراقبت های بهداشتی. کمیته دموکرات شده اند به شدت انتقادی از دولت. نه همه جمهوری خواهان را به انتظارنشسته بودند تا به دفاع از کاخ سفید است. برخی از توافق اعضای در حال رشد بودند نگران در اوایل سال که دولت انجام نمی دهد به اندازه کافی برای آماده سازی.

آخرین مطالب