سنا رستوران کمک لایحه محدود به برو کوکتل

بوستون – هر دو شاخه قوه مقننه باید در حال حاضر به امضا کردن اجازه می دهد ماساچوست رستوران به فروش رفتن کوکتل.س

توسط ATSHNEWS در 20 تیر 1399

بوستون – هر دو شاخه قوه مقننه باید در حال حاضر به امضا کردن اجازه می دهد ماساچوست رستوران به فروش رفتن کوکتل.

سنا در روز جمعه به تصویب لایحه ای است که اجازه می دهد رستوران ها به فروش مخلوط نوشیدنی ها در ظروف در بسته در کنار takeout و تحویل مواد غذایی سفارشات اندازه گیری برخی از نوار و رستوران داران شده اند دفاع به عنوان یک راه برای جذب مشتریان در طول COVID-19 بحران است که صدمه دیده رستوران بخش.

بر خلاف گسترده تر رستوران امداد لایحه به تصویب مجلس به اتفاق آرا پنج هفته پیش که همچنین شامل یک کلاه بر روی شخص ثالث تحویل هزینه ها و چشم پوشی از مجازات و علاقه برای دیر وعده های غذایی پرداخت مالیات — مجلس سنا در لایحه (ع 2812) صحبت می کند تنها به این موضوع از takeout کوکتل.

دو شاخه خواهد نیاز به توافق بر سر رویکردی قبل از آنها می تواند با ارسال یک لایحه به بیکر که گفت: در ماه گذشته که او با حمایت خانه رستوران لایحه. خانه بود در جلسه روز جمعه و در دیدار بعدی در روز دوشنبه.

سناتور. دیانا DiZoglio که حمایت مالی این لایحه در مجلس سنا گفت: این کمک خواهد کرد رستوران های تولید درآمد برای شناور ماندن آنها به عنوان کار "روز و شب برای صعود به برخی از حالت عادی" میان ظرفیت محدود و بهداشت عمومی محدودیت.

"من می دانم که قوه مقننه ندارد می گویند در فرمانداری بازگشایی طرح اما ما یک وظیفه برای انجام هر چیزی که ما می توانیم در طی این فرایند برای کمک به کسانی که در حال مبارزه در جوامع ما و ما mom-and-pop رستوران ها درخواست شده است به ما کمک کند" این متوئن دموکرات گفت.

بیکر محدود رستوران به بایگانی اطلاعات و ارائه خدمات تنها در ماه مارس اجرایی و آنها اجازه داده شد تا به سر منزل ناهار خوری در فاز دوم دولت بازگشایی طرح است. داخل سالن ناهار خوری پاک شد برای از سرگیری بعد از آن در ماه ژوئن در بخش دوم از فاز 2.

در این بخش هنوز با چالش روبرو می شود هر چند با توجه به محدودیت ظرفیت, هزینه های مرتبط با مطابق با جدید بهداشت عمومی چشم انداز و بازگرداندن مشتریان که هنوز نگران انتقال ویروس.

قبلا در این بیماری همه گیر زمانی که محدودیت در خدمات رستوران بودند جدیدتر مجلس نمایندگان و سنا به تصویب یک قانون امضا شده توسط بیکر در مارس 3 — اجازه می دهد موسسات برگزاری مشروب مجوز به فروش آبجو و شراب با takeout یا تحویل مواد غذایی ،

DiZoglio گفت که او در صحبت با صاحبان رستوران در منطقه خود که هنوز نتوانسته اند به صندلی مشتریان با وجود بازگشایی برنامه چرا که آنها اتاق ناهارخوری کوچک است که نمی تسهیل اجتماعی فاصله و فقدان فضای باز است.

به جای در نظر گرفتن رستوران امداد لایحه به تصویب مجلس بر ژوئن 2, مجلس سنا تصویب redrafted نسخه برای رفتن کوکتل قانون که DiZoglio بود در اصل در زمینه ممکن است. این لایحه به تصویب رسید در یک صدا رای مدت کوتاهی پس از آن پدید آمده از سنا راه و روش کمیته جمعه.

رئیس جمهور مجلس سنا کارن Spilka گفت: سرویس خبری ماه گذشته که سناتور شد, گفتگو با صنعت رستوران و به دنبال در خانه بیل.

"ما در حال گرفتن بازخورد ما با هم کشیدن اطلاعات و احتمالا سایر مناطق است که ما ممکن است بخواهید برای اضافه کردن به آن است که به وضوح در رادار ما و ما در حال کار بر روی آن" او گفت: پس از آن.

مجلس نمایندگان و مجلس سنا لوایح متفاوت در برخی از جزئیات در اطراف برای رفتن به کوکتل.

این لایحه در مجلس سنا اجازه می دهد تا برای رفتن به مخلوط نوشیدنی فروش تا پایان وضعیت اضطراری بیکر اعلام شده در مارس 10, در حالی که مجلس مجوز گسترش به هر کدام بعد است — مدت زمان اضطراری و یا Feb. 28 سال 2021. خانه لایحه همچنین اجازه می دهد برای رفتن آبجو و شراب فروش به ادامه طریق بهمن به بعد اگر اضطراری برداشته شده است قبل از آن.

هر دو صورتحساب نیاز به نوشیدنی به فروش می رسد در ظروف در بسته و در همان جهت به عنوان غذا و با یک حد 64 اونس در هر معامله. این لایحه در مجلس سنا بیشتر محدودیت مشتریان به بیش از دو نوشیدنی مخلوط هر غذای اصلی دستور زیر همان 64 اونس کلاه.tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن