اتحادیه اروپا و سازمان ملل پرچ $2.1 T بودجه, ویروس, کمک معامله پس از 4 روز

توسط RAF CASERT و ساموئل PETREQUINبروکسل (AP) — خسته سران اتحادیه اروپا در نهایت مسجل بی سابقه 1.82 تریلیون یو

توسط ATSHNEWS در 31 تیر 1399

توسط RAF CASERT و ساموئل PETREQUIN

بروکسل (AP) — خسته سران اتحادیه اروپا در نهایت مسجل بی سابقه 1.82 تریلیون یورو ($2.1 تریلیون دلار) بودجه و coronavirus بازیابی صندوق بامداد سهشنبه به نحوی پیدا کردن وحدت پس از چهار روز و به شب های بسیاری را از مبارزه و کشمکش بر سر پول و قدرت در یکی از طولانی ترین قله همیشه.

برای مقابله با بزرگترین رکود اقتصادی در تاریخ خود گفته مقامات اتحادیه اروپا تا به حال اجماع بر روی یک 750 میلیارد یورو coronavirus صندوق ارسال می شود به عنوان وام و کمک های مالی به کشورهای در سخت ترین ضربه ویروس. که می آید در بالای هفت سال و 1 تریلیون یورو از بودجه اتحادیه اروپا. در ابتدا کمک های مالی شد و به مجموع 500 میلیارد یورو رسید اما این رقم کاهش به 390 میلیارد یورو رسید.

"هرگز قبل از انجام اتحادیه اروپا سرمایه گذاری در آینده مانند این" نخست وزیر بلژیک سوفی Wilmes گفت.

"این یک روز تاریخی برای اروپا گفت:" رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی.

فقط خجالتی بودن طولانی ترین سران اتحادیه اروپا در تاریخ 27 رهبران همه نشسته اند پشت در اتاق اصلی از اروپا مرکز و ضربه آرنج ها و جوک های ساخته شده قبل از دادن بسته به تصویب نهایی است.

"معامله!," نوشت: اجلاس سران میزبان چارلز میشل در توییتر.

این شکستن به روز رسانی اخبار. AP را زودتر داستان زیر است:

خسته سران اتحادیه اروپا شد و در نهایت بسته شدن در بی سابقه 1.82 تریلیون یورو ($2.1 تریلیون دلار) بودجه و coronavirus بازیابی صندوق بامداد سهشنبه پیدا کردن وحدت پس از چهار روز و به شب های بسیاری را از مبارزه و کشمکش بر سر پول و قدرت در یکی از طولانی ترین قله همیشه.

برای مقابله با بزرگترین رکود اقتصادی در تاریخ خود گفته مقامات اتحادیه اروپا تا به حال به خوبی به عنوان یک اجماع در یک 750 میلیارد یورو coronavirus صندوق ارسال می شود به عنوان وام و کمک های مالی به کشورهای در سخت ترین ضربه ویروس. که می آید در بالای هفت سال و 1 تریلیون یورو از بودجه اتحادیه اروپا. در ابتدا کمک های مالی شد و به مجموع 500 میلیارد یورو رسید اما این رقم پایین آورده به 390 میلیارد یورو رسید.

"وجود دارد بسیار متشنج لحظات گفت:" رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی. "اما در محتوا همه چیز باید جلو رفت."

اتحادیه اروپا رسمی نزدیک به مذاکرات گفت که "ما به عنوان خوبی وجود دارد."

یک دیپلمات از بزرگ اتحادیه اروپا در کشور گفت: عمده مسائل شده بود با برخورد اما که برخی از کشورهای عضو به دنبال نهایی کوچک امتیازات در 7 سال بودجه. یک دیپلمات از یکی دیگر از ملت موافقت اما گفت: این مسائل هنوز هم می تواند چند ساعت. همه مقامات صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که مذاکرات ادامه دارد.

"وضعیت فوق العاده ای خواسته های فوق العاده ای از تلاش های" آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: به عنوان رهبران تحت فشار قرار دادند در یکی از بلوک طولانی ترین قله همیشه. آنچه برنامه ریزی شده بود که دو روز نشست برنامه ریزی شده برای پایان دادن به پنج شنبه مجبور شد به دو روز اضافی عمیق ایدئولوژیک تفاوت میان 27 رهبران.

به طور کلی روحیه بالا بود اوایل روز شنبه پس از مذاکرات ضربه پایین سنگ پنج شنبه شب.

نخست وزیر هلند از علت یک گروه از پنج ثروتمند کشورهای شمال — هلند, اتریش, فنلاند, سوئد و دانمارک بود و در آستانه تامین محدودیتی برای هزینه ها و اعمال سخت اصلاحات تضمین در هر طرح نجات برای نیازمندان ملل. آن را نقطه کانونی از ماراتن مذاکرات آغاز شده است که در صبح روز جمعه.

Coronavirus فرستاده اتحادیه اروپا به سقوط و کشتن حدود 135.000 از شهروندان خود و غوطه وری اقتصاد خود را به حدود انقباض از 8.3 درصد در سال جاری. نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز اصرار تصویب یک طرح بلند پروازانه لازم بود به عنوان بحران بهداشت و درمان در ادامه به تهدید قاره است.

بلوک اجرایی پیشنهاد کرده است یک 750 میلیارد یورو coronavirus صندوق تا حدودی بر اساس مشترک استقراض به آن ارسال شود به عنوان وام و کمک های مالی به کشورهای در سخت ترین ضربه ویروس. که می آید در بالای هفت سال و 1 تریلیون یورو از بودجه اتحادیه اروپا که رهبران بوده است haggling over برای ماه ها و حتی قبل از همه گیر.

با پاکسازی و مرکل مذاکره به عنوان نزدیکترین شرکای سنتی قدرتمند فرانسه و آلمان داد نمی تواند به نزاع ملت ها در خط ،

رهبران mulled یک پیشنهاد از پنج ثروتمند شمال کشور است که پیشنهاد یک coronavirus بازیابی صندوق با 350 میلیارد یورو از کمک های مالی و همان مقدار در وام. پنج اتحادیه اروپا سازمان ملل — با نام مستعار "frugals" — که مخالف هر گونه کمک های مالی در حالی که اتحادیه اروپا اجرایی پیشنهاد کرده بود 500 میلیارد یورو رسید.

آخرین سازش پیشنهاد می ایستد در 390 میلیارد یورو کمک های مالی.

همه ملت موافق در اصل آنها نیاز به گروه با هم اما پنج غنی کشور در شمال می خواهید کنترل دقیق بر هزینه های مبارزه جنوبی کشورهای مانند اسپانیا و ایتالیا می گویند کسانی که شرایط باید به حداقل نگه داشته شود. پنج تحت فشار بوده اند برای بازار کار و حقوق بازنشستگی اصلاحات مرتبط به اتحادیه اروپا جزوه و یک "ترمز" را قادر می سازد اتحادیه اروپا سازمان ملل برای نظارت و در صورت لزوم توقف پروژه که در حال پرداخت بازیابی صندوق.

Rutte و دیگران هم می خواستم یک لینک به این جزوه از بودجه اتحادیه اروپا و حکومت قانون — ارتباط با هدف لهستان و مجارستان کشور با جناح راست پوپولیستی دولت که بسیاری در اروپا فکر می کنم در حال لغزش به دور از حکومت دموکراتیک.

این دیپلمات از عمده اتحادیه اروپا در کشور گفت که تا به حال حل و فصل شده است اما هیچ جزئیات در دسترس بودند.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Aritz Parra در مادرید کالین بری در میلان و مایک Corder در لاهه کمک کرده است.

___

دنبال AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreaktinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب