مداخله زود هنگام منابع در دسترس هستند

زسان | No comments

ما می خواهیم جامعه را به می دانم که تام آن سالیوان مرکز برنامه مداخله است که در ادامه به ارجاع و ارائه خدمات به کودکان و خانواده ها در زیر شهر: ماساچوست, دانستیبل, تاینسبرو, Chelmsford, Lowell وستفورد, دراکات و توکسبری.

در طول COVID-19 اضطراری در حالی که در صفحه اصلی خدمات شده اند به حالت تعلیق در این برنامه کارکنان اختصاص داده شده به ادامه کار با خانواده ها با استفاده از پزشکی از راه دور روش.

مداخله زود هنگام یک برنامه برای کودکان از تولد تا سه که تأخیر رشد یا در معرض خطر هستند از یک تاخیر رشد و نمو. اگر شما نگران در مورد کودک شما زیر سه دریغ نکنید برای تماس و ایجاد یک ارجاع. تام آن سالیوان کارکنان مرکز تشکیل شده است بسیار با تجربه بالینی حرفه ای که می تواند حمایت از کودک و خانواده است.

تمام خدمات مداخله به هنگام ارائه بدون هیچ هزینه به خانواده است. شما نمی نیاز به ارجاع از پزشک متخصص اطفال. اگر سوالی دارید و یا می خواهید برای ایجاد یک ارجاع شما می توانید تماس بگیرید این برنامه به طور مستقیم در 978-453-8331 یا مراجعه آنلاین در thomchild.org/referrals/.

پاملا ولف مدیر برنامه تهم آن سالیوان مرکز
Maura Buglione مدیر توسعه تهم کودک و خانواده خدمات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>