کمرنگ جلوه دادن ویروس در معرض خطر تهمت بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول

توسط جیل COLVIN و ZEKE میلر

واشنگتن (AP) — در کاخ سفید دستیاران در حال حاضر به طور معمول دست انداختن قوانین داخلی نیاز به ماسک صورت. رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی است دوباره برنامه ریزی توده عرصه تظاهرات. است و او به صرف تعطیلات آخر هفته تابستان در نیوجرسی باشگاه گلف.

سه ماه بعد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متمایل به واقعیت از یک بیماری همه گیر است که با قرار دادن تکه های بزرگ از زندگی در مکث و کشته شدن آمریکایی ها بیشتر از چند عمده جنگ مغلوب ساختن پیشی جستن است به کسب و کار به عنوان معمول — حتی به عنوان coronavirus موارد در شکوفایی در بسیاری از نقاط کشور است.

در حالی که این کشور در حال حاضر ماه برای آماده سازی انبارهای دنده محافظ و فن های یک واکسن هنوز است بسیاری از ماه دور در بهترین حالت و مدل ذکر شده در این پروژه ده ها هزار نفر از مرگ و میر بیشتر در پایان ماه سپتامبر.

در میان تجدید ترس از ویروس تجدید حیات در بازارهای مالی — اغلب برجسته مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نشانه ای از بهبود اقتصادی — دچار بدترین افت از ماه مارس در روز پنج شنبه. بازار باز در حرکت صعودی صبح جمعه.

در کاخ سفید هر چند مقامات کاهش شدت این ویروس افزایش و به دنبال مقصر آن را در عوامل فراتر از برگ برنده قوی فشار برای بازگشایی اقتصاد است که او را در شمارش به کمک به او برنده گشتند.

“من صحبت کرد و به ما و کارشناسان بهداشت و درمان در برخی از ظهر آخرین شب. آنها می گویند وجود ندارد و دوم سنبله. بگذارید تکرار کنم که: هیچ دوم سنبله” لری Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی روز جمعه گفت “فاکس و دوستان”.

او گفت: COVID-19 موارد در حال افزایش تنها در نقاط خاصی از کشور, اما این, در سراسر کشور, نرخ جدید موارد و مرگ و میر را پهن کردن. “هیچ اضطراری وجود دارد,” Kudlow گفت. “وجود دارد هیچ موج دوم. من نمی دانم که در آن است که کار را شروع کردم در وال استریت.”

جراح عمومی جروم Adams تاکید کرد که این کشور دارای یک مثبت تست رای کمتر از 6 درصد داده ها بر روی ویروس نشان می دهد این کشور در حال حرکت در مسیر درست است. هنوز Adams هشدار داد در یک میزگرد با مغلوب ساختن پیشی جستن پنج شنبه در تگزاس که در حالی که این کشور دارای مسطح منحنی در ویروس موارد “این بدان معنی نیست که COVID دور رفته است که از آن هیچ کمتر مسری است که آن را هر کشنده کمتر به آسیب پذیر جوامع است.”

کاخ سفید در اواخر وفق بسیاری از طرح ایمنی آن توصیه می شود مشتاق به پروژه یک حس عادی و حتی آن را به عنوان تکیه قوی تست ظرفیت در دسترس نیست به بقیه ملت. در حال حاضر تهمت که تماشا انسانی و اقتصادی تلفات این ویروس را باد از مبارزات انتخاباتی خود را بادبان می بیند و حتی بیشتر ضرورت در بازگشت به چه چیزهایی بودند — بدون توجه به وضعیت ویروس.

در کاخ سفید coronavirus نیروی کار به طور چشمگیری کوچک پشت آن دید و عملیات خود را. آن را در حال حاضر مطابق با یک یا دو بار در هفته در صورت لزوم به جای هر روز.

مقامات کاخ سفید می گویند که به دلیل واکنش سیستم در حال حاضر شده است در محل قرار داده و یک استراتژی توسعه وجود دارد و دیگر نیاز به یک کل-از-دولت پاسخ. هنوز هم رئیس جمهور دریافت جلسات به طور منظم و معاون رئیس جمهور می شود در جریان چند بار در روز.

در عین حال تهمت گرفته است به صحبت کردن در مورد این بیماری همه گیر در زمان گذشته — “نامرئی دشمن” را فتح — به جای یکی هنوز ravaging یک ملت است که در هفته های اخیر نیز مصرف شده توسط تظاهرات توده زیر جورج فلوید را به قتل توسط پلیس.

در درون کاخ سفید پیچیده و بسیاری از کارکنان شده است ايميل جهت صادر شده در ماه گذشته برای محدود کردن ورود خود را به غرب بال و مشاوره “هر کسی که وارد غرب گرا به پوشیدن ماسک یا پوشش صورت خود را,” مگر اینکه آنها در حال نشستن در میز خود و حداقل 6 فوت (1.8 متر) به دور از همکاران. بخشنامه پس از دو مقامات کاخ سفید — معاون رییس جمهور دبیر مطبوعاتی و ریاست جمهوری در یک نوکر — آزمایش مثبت برای ویروس ارسال وحشت امواج از طریق ساختمان.

هفته بعد اعضای هیات اغلب دیده می شود راه رفتن در اطراف بال غربی بدون ماسک. که شامل در جلسات با رئیس جمهور مانند یک شنبه میزگرد با آمریکایی آفریقایی حامیان. کاخ سفید کارکنان نیز کاهش یافته است به پوشیدن ماسک در نیروی هوایی حتی در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور.

معاون رئیس جمهور مایک پنس برای توییتی — و پس از آن حذف شده — یک عکس از خود نما با کارکنان نشسته اند و با هم در گروههای کمپین ستاد. هیچ کس به نظر می رسد به پوشیدن ماسک. کاخ سفید و کمپین پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

بصری بازگشت به حالت عادی در می آید به عنوان کشور پیشی گرفته 2 میلیون COVID-19 موارد این هفته با نقاط داغ در حال ظهور در میدان نبرد ایالات آریزونا و موارد افزایش تقریبا در نیمی از کشورها با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل. هر چند برخی از کشورهای است که به سرعت نقل مکان کرد به بازگشایی دیده نمی شود افزایش دیگران دیده اند escalations.

در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن است ادامه داد: سفر — حتی به ایالات متحده است که هنوز هم محدودیت — و این هفته اعلام کرد که او خود را از سر امضای کمپین آغاز تظاهرات جمعه آینده در Tulsa, Oklahoma. دولت که در میان اولین برای شروع به شل شدن coronavirus محدودیت نسبتا کم نرخ عفونت است اما دیده می شود موارد در حال افزایش است.

“آنها به انجام یک کار بزرگ با COVID همانطور که می دانید ایالت اوکلاهما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

کمپین مقامات انتخاب محل دانستن کالیفرنیا ، کوین Stitt بالا می برد بدون اعتراض. Stitt های اخیر بازگشایی فاز مکان های بدون محدودیت در اندازه گروه تجمعات. این کمپین امیدوار محل تمام خواهد شد اما تضمین جمعیت زیادی از اوکلاهما یکی از مهمترین و جمهوری متحده در این کشور و تهمت هرگز برگزار شد تجمع وجود دارد به عنوان رئیس جمهور.

هنوز هم این واقعیت نمی تواند به طور کامل نادیده گرفته شده است.

“با کلیک کردن بر روی ثبت نام در زیر, شما در حال تصدیق کرد که ذاتی خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 وجود دارد و در هر محل عمومی که در آن مردم در حال حاضر” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین توصیه می شود کسانی که ثبت نام برای این تجمع است. “با حضور در این تجمع شما و هر مهمان به طور داوطلبانه فرض تمام خطرات مربوط به قرار گرفتن در معرض COVID-19 و موافقت خود را با برگزاری Donald J. Trump برای رئیس جمهور, Inc.” مسئول بیماری یا آسیب.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین برنامه ریزی حوادث در آریزونا و فلوریدا — ایالات که در آن موارد در شکوفایی. در آریزونا و بیمارستان و گفته شده است به آماده شدن برای بدترین حالت به عنوان بستری شدن در بیمارستان باید رسید.

مغلوب ساختن پیشی جستن در این ماه تصمیم گرفت که او دیگر نمی خواهد نگه دارید متحرک رویداد از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه — سخنرانی پذیرش خود را در کارولینای شمالی پس از دولت حاضر به تضمین می کنند که او می تواند پر کردن عرصه به ظرفیت maskless حامیان. آن را در حال نقل مکان به Jacksonville, Florida.

برای کاخ سفید اولویت مجدد اقتصادی در حرکت است.

___

آسوشیتد پرس نویسنده جاناتان Lemire در نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید