محبوب هادسون لینک زیر توافق

هادسون, N. H. — Phil Friel خریداری یک خوشه از مزارع و توسعه رویای خود را.آن سال 1960 و او آن را به نام سبز چمن

توسط ATSHNEWS در 22 اردیبهشت 1399

هادسون, N. H. — Phil Friel خریداری یک خوشه از مزارع و توسعه رویای خود را.

آن سال 1960 و او آن را به نام سبز چمنی باشگاه گلف. این دوره شامل نه سوراخ; به زودی نه بیشتر اضافه شد. بعد دوم 18-سوراخ البته باز شد.

Friel پسر دیوید برآورد "میلیون ها نفر" از دور گلف شده اند در علفزار سبز پس از آن.

اما سبز چمنزار را 60 سال اجرا به عنوان محبوب زمین گلف عمومی ممکن است نزدیک شدن به پایان آن است. البته تحت قرارداد به فروش می رسد به Hillwood خواص سرمایه گذاری.

دالاس-بر اساس شرکت برنامه ای برای تبدیل 380 هکتار بسته به سه high-tech توزیع امکانات در مجموع 2.6 میلیون فوت مربع.

"بدیهی است که ما باید کارکنان برای مقابله با" دیوید Friel گفت. "ما تا به حال برخی از آنها با ما برای مدت زمان طولانی. که بخش سخت. اما نگاه این است که یک کسب و کار تصمیم گیری و ما احساس می کنیم آن زمان است. شصت سال است که یک مدت زمان طولانی به خصوص برای یک خانواده کسب و کار."

با توجه به Hillwood, 2,500 مستقیم و غیر مستقیم شغل ایجاد خواهد شد اگر هادسون مرکز لجستیک تصویب می شود.

علفزار سبز باز خواهد شد برای بقیه سال 2020 است. New Hampshire است که مجموعه ای برای باز کردن آن گلف دوشنبه پس از یک تاخیر در شروع فصل با توجه به شیوع کروناویروس. Friel گفت: این امکان وجود دارد اما به احتمال زیاد نه البته باز خواهد شد برای یک زمان کوتاه در سال 2021 اما تنها در صورتی که فروش آن به تاخیر افتد.

سبز چمنی نادر 36-سوراخ نمایید. آن شامل دو دوره 18 سوراخ به دشت و جنگل. این مدت طولانی است که محبوب با گلف بازان در نیوهمپشایر جنوبی و در سراسر ماساچوست مرز. بیشتر بیشتر لوول ساکنان که برداشت یک باشگاه گلف از سال 1960 ایفا کرده اند علفزار سبز در برخی از نقطه.

پس از فیل Friel مرگ در سال 2000 سه پسر فیلیپ سوم, دیوید و تام را متعلق به این دوره است. این Friel گلف امپراتوری یک بار شامل 15 دوره ها; امروز که شماره هشت است. سبز چمنی بود که برای اولین بار یک خانواده متعلق به و آن را به ویژه مهم است به Friels.

"فلسفه ما این است که به نگه داشتن آن لذت بخش و با قیمت مناسب. آن را بسیار اساسی گلف و آن را با قیمت مناسب. این همبرگر و هات داگ و جوانه نور است. که آنچه در آن است که" دیوید Friel گفت.

علفزار سبز اتهامات 38 دلار برای 18 سوراخ در روزهای هفته 46 دلار در تعطیلات آخر هفته. که کمتر از ترین منطقه دوره های عمومی.

تا کنون پس از 15-20 سال پیش هنگامی که وجود دارد یک انفجار از دوره های گلف در انگلستان دیوید Friel گفت: داشتن یک دوره "آن را به عنوان سود آور به عنوان آن استفاده می شود."

اما اقتصاد را ندارد و عامل اصلی در توافق به فروش برساند. سن است. فیلیپ Friel است 71. دیوید است 66. تام Friel است 62.

تصمیم به فروش تلخ و شیرین است.

"آن را در راه است. ما همه کار می کرد وجود دارد. من 8 سال وقتی که من اولین کار تمیز کردن توالت" دیوید Friel گفت. "این یک کسب و کار تصمیم گیری واقعا...."

نمایندگان از Hillwood خواص سرمایه گذاری برنامه ریزی شده برای دیدار با Hudson مقامات مه 27 در طول یک جلسه عمومی در هادسون مرکز جامعه. با توجه به Hillwood پیشنهاد 230 هکتار در هادسون تدارکات مرکز حفظ می شود به عنوان فضای سبز از جمله یک منطقه حائل در امتداد Merrimack رودخانه..

تلاش برای رسیدن به Hudson شهر مدیر استیو Malizia نظر ناموفق بودند.

دیوید Friel گفت: Hillwood مقامات او را در برخورد با جزئیات بسیار و او در انتظار هر گونه موانع به معامله.

این اولین بار نیست سبز چمنی بود که میله میله به فروش می رسد.

سبز چمنی بود تحت قرارداد به فروش می رسد در سال 2006. W/S و توسعه همکاران Chestnut Hill, Mass., تا به حال قصد دارد به نوبه خود نزدیک به 400 هکتار به مجلل, خرده فروشی, فروشگاه, رستوران ها, هتل, سینما و رودخانه پارک.

در آن زمان علفزار سبز برنامه ریزی شده بود را باز باقی می ماند از طریق پایان فصل 2007 اما رکود اقتصادی پایان دادن به این توافق است.

دیوید Friel گفت: پدر او یک چهره افسانه ای که در سال 2000 عاشق گلف صنعت بسیار در طول روز خود را جوانتر که او را خرید به عنوان بسیاری از دروس به عنوان او می تواند در صورتی مجاز است.

تصمیم به فروش علفزار سبز در حال حاضر دریافت کرده اند که پدر خود را برکت بودند او هنوز زنده David Friel گفت.

"پدر من می شده اند در مورد کسب و کار برای اولین بار," او گفت:. "ما همه در هیئت مدیره است."

علفزار سبز واقع شده است و در پایان از استیل جاده ها است. فقط آغاز راه است Friel گلف جاده ها است. این سایت از یک محدوده رانندگی و گلف و اسکی انبار. دیوید Friel که صاحب ملک با همسر خود گفت: کسانی که بخشی از فروش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب