منظقه خدمات آمدن به رجینا کتابخانه های عمومی

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله

اگر شما اشتیاق است انتخاب کنید تا به عنوان خوانده شده خوب برای quarantining این منظقه خدمات در حال آمدن است به رجینا کتابخانه های عمومی (RPL).

شروع دوشنبه مشتریان می توانند بازگشت مواد به چهار کتابخانه محل شعبه اگر چه و انتخاب کنید تا مواد نمی شروع تا ژوئن 15.

“جامعه ما شده است ما گفتن آنها نیاز به کتاب های جدید به عنوان خوانده شده و با پروتکل های ایمنی, ما خوشحال به خدمت” شان Quinlan صندلی از RPL هیئت مدیره گفت: در انتشار اخبار صادر پنج شنبه. “مشتریان هم اکنون می توانید راه رفتن و سوار شدن و یا اجرا به این چهار شاخه و کسانی که در مورد آنها بوده ام در انتظار است.”

وجود خواهد داشت چهار مکان که در آن مواد می توان برداشت و برگشت: کتابخانه مرکزی جورج Bothwell شعبه در Southland بازار طلوع شعبه و شروود ایجاد شعبه دارد. خدمات در دسترس خواهد بود از دوشنبه تا شنبه از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر و پنج شنبه از 1 بعد از ظهر تا 5 بعد از ظهر

دستورالعمل در مورد چگونه به بازگشت به کتابخانه مواد موجود در RPL وب سایت: www.reginalibrary.ca. راهنمای منظقه وانت به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>