جانبازان خدمات صورت بالقوه کاهش در تاینسبرو

تاینسبرو — با شهر رو به یک احتمال کسری بودجه موجب شده توسط coronavirus همه گیر محلی جانبازان سازمان باید نگران

توسط ATSHNEWS در 24 تیر 1399

تاینسبرو — با شهر رو به یک احتمال کسری بودجه موجب شده توسط coronavirus همه گیر محلی جانبازان سازمان باید نگرانی در مورد پتانسیل کاهش به شهر به جانبازان خدمات ،

با توجه به شهر مدیر مت هانسون هیئت Selectmen است و با توجه به تعدادی از اقدامات به آدرس پیش بینی کسری بودجه برای سال مالی 2021 از جمله پتانسیل کاهش جانبازان عامل موقعیت از 40 ساعت در هفته به 35. او گفت: شهر انتظار دارد که به صورت کسری اعم از $467,000 به $1.9 میلیون بسته کاهش در محلی کمک از آمدن به تاینسبرو از دولت است.

"من قطعا می خواهم توجه داشته باشید که ما به دنبال در کاهش بسیاری از ادارات در سراسر شهر. هیچ یک از آن نهایی شده است و این نبوده است نهایی. ما به دنبال در به طور بالقوه برش موقعیت خود را در بزرگراه ها, اداره پلیس, اداره بخش های دیگر ... بسته به جایی که همه چیز زمین با بودجه" هانسون گفت.

در جولای 8 نامه به هیئت Selectmen رهبران تاینسبرو American Legion Post 247, AMVETS است کمکی و فرزندان لژیون آمریکایی خواست هیئت مدیره به هر گونه کاهش به جانبازان خدمات که نظارت بر توزیع فصل 115 مزایای محلی برای جانبازان و مختصات توسعه درون کهنه جامعه است.

این شهر در وب سایت آمده است که این دفتر در خدمت مورد 1,125 جانبازان که در تاینسبرو. هانسون گفت که او انتظار ندارد هر پتانسیل کاهش ساعت به تاثیر خدمات ارائه شده توسط دفتر.

"ما نگران هستند که حذف یا کاهش جانبازان کمک و یا خدمات را یک اثر مضر بر ما سازمان های عضویت و کهنه جامعه بزرگ. ما در سازمان وجود داشته باشد به خدمت جانبازان و پشتیبانی 100% داوطلب تلاش" در این نامه می خواند. "این است که از طریق پشتیبانی تمام وقت از Tyngsborough جانبازان عامل آقای Dery که ما تکیه می کنند برای راهنمایی در بسیاری از کهنه خدمات مسائل و رویدادهای خاص در طول سال."

با توجه به Hanson the veterans' عامل موقعیت که در حال حاضر برگزار شده توسط Chris Dery شده است 30 ساعت در نقاط مختلف در سراسر شهر ، او گفت که او صحبت کرده است با Dery در مورد پتانسیل کاهش ساعت که Dery گفت: او معتقد است که او می تواند تکمیل کار خود را در 34-36 ساعت در هفته است. هانسون همچنین اشاره کرد که جانبازان عوامل در جوامع اطراف آن به طور معمول کمتر از 40 ساعت در هفته از جمله در چلمزفورد و وستفورد که در آن موقعیت است که 37.5 ساعت در هفته و در دراکات که در آن آن است که 35 ساعت در هفته است.

در سفارش به آدرس انتظار می رود کمبود بودجه این شهر نیز برقرار استخدام مسدود و در حال بررسی این گزینه با استفاده از صندوق تثبیت به ساحل تا برخی از شکاف هانسون گفت.

با وجود کاهش برخی از شهر کارکنان از جمله کارگران در سازمان آتش نشانی و اداره مدرسه و مدیریت مدرسه همراه با هانسون و دستیار او شهر, مدیر, جاستین Sultzbach تنظیم می شوند به دریافت افزایش قبلا مذاکره در قراردادهای موجود. هیئت Selectmen می کند توانایی به درخواست اصلاح قراردادهای موجود با توجه به هانسون اما کسانی که بحث را هنوز آغاز نشده است.

برای هم بودن این شهر است که عامل 1/12 بودجه است که اجازه می دهد تا شهرداری به بودجه ماه به ماه و شورای شهر انتظار می رود که رخ می دهد در ماه آگوست یا سپتامبر.

"ما به دنبال در یک بسیار جدی و دشوار بودجه به تعادل در این سال, و بنابراین ما در حال نگاه کردن به همه گزینه ها در سراسر هیئت مدیره" هانسون گفت.

Hillari Wennerstrom فعلی رئیس هیئت Selectmen نمی تواند از نظر پتانسیل کاهش دوشنبه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب