ظرف پخش نشده Coronavirus در خیلی خوشحال Generics: ADGP

میسور/Mysuru: مدیر کل اضافی از پلیس (ADGP) Parashivamurthy گفته است که آنها با دریافت اطلاعاتی است که در ظرف آمد که از چین به ننجنگودمبتنی بر جايزه Generics (که در آن حداکثر موارد مثبت گزارش شده است) ادامه داد Coronavirus.

او خطاب به رسانه ها در دفتر سرپرست پلیس در Nazarbad دیروز اینجا (May. 15). او گفت که نمونه کانتینر از چین فرستاده شد به یک آزمایشگاه برای تست و آنها تا به حال دریافت اطلاعات است که این ویروس گسترش نیست از ظرف.

این ADGP بیشتر گفت که آن هنوز تایید نشده است که از آن مواد است که فرد از کدام مسیر کارکنان شرکت داروسازی قرارداد Coronavirus. “تحقیقات در حال انجام برای پیدا کردن زمانی که نمایندگان از کشورهای خارجی در بازدید از این شرکت است. اما منبع عفونت هنوز به طور مسلم و قطعی نیست,” او گفت:.

ادامه AGDP گفت که 1,898 افراد بودند که در تماس با افراد مبتلا به کروناویروس تا, تاریخ, تحت, صفحه اصلی قرنطینه که 1,310 افراد آزمایش شده اند و 58 نفر تست مثبت است.

ADGP دکتر Parashivamurthy گفت که از کسانی که تحت درمان 12 نفر بهبود یافته اند و بیش از 500 نفر که هنوز هم تحت قرنطینه در حال آزمایش هستند. “آن را نمی خواهد تعجب اگر 10 نفر از کسانی که 500 نفر تست مثبت است. اما همانطور که در حال حاضر همه در حال خانه قرنطینه و آنها در حال مشاهده,” ADGP اضافه شده است.

بیان کرد که Coronavirus وارد Mysuru از سه نوع مختلف از افراد دبی می توان یافت کارکنان ننجنگود مبتنی بر جايزه شرکت داروسازی و از کسانی که بازگشت به Mysuru پس از شرکت در یک مذهبی در دهلی نو, دکتر Parashivamurthy گفت که دولت های منطقه بلافاصله چرخش به عمل و موفق شد در جلوگیری از جامعه گسترش ویروس.

منطقه قرمز

به عنوان COVID-19 ویروس دیده می شد در 58 نفر در Mysuru منطقه مرکز شامل Mysuru منطقه در “منطقه قرمز’ محدودیت و افزود که تمام جاده ها به ننجنگود از جایی که بیشترین تعداد موارد مثبت دیده می شد مسدود شده است و ساکنان خواسته شده است به ماندن در خانه.

سخت عمل

هر چند مستند در نیروی در Mysuru شهرستان و منطقه عمومی شکایت کرده است که حدود 25 درصد از مردم در حال حرکت در اطراف بی ارزش او گفت و افزود که مردم باید درک خطر است و باید بیشتر مسئول با ماندن در داخل خانه. اگر مردم همچنان به پرسه زدن در اطراف بی ارزش لازم را کسب و کار اجازه داده می شود به کار گیرند تا 2 ساعت خواهد بود مجبور به بستن این ADGP گفت.

اشاره به این که کارگران مهاجر که در حال کار در صنایع مختلف روبرو هستند مشکلات با توجه به مستند AGDP دکتر Parashivamurthy گفت که دولت های منطقه بود ارائه امکانات لازم به آنها.

IGP (جنوب محدوده) Vipul کومار شهرستان کمیسر پلیس دکتر Chandragupta, سرپرست پلیس (SP) C. B. Ryshyanth و دیگران حاضر بودند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید