ستون: Meehan احساس درد

روزنامه ها و رستوران ها و هزاران نفر از کسب و کارهای دیگر در حال حاضر احساس درد همه گیر است, تاثیر بر, محلی, د

توسط ATSHNEWS در 14 اردیبهشت 1399

روزنامه ها و رستوران ها و هزاران نفر از کسب و کارهای دیگر در حال حاضر احساس درد همه گیر است, تاثیر بر, محلی, دولت و اقتصاد ملی.

بازار کار تحلیلگران پیش بینی شده در هفته گذشته است که کارکنان دولت در تمام سطوح به زودی احساس درد همان درد است که بسیاری از بخش خصوصی و کارگران در حال حاضر می دانم که بیش از حد خوب است.

در گوگل, قطع ملاقات با خورشید سردبیران و خبرنگاران در هفته گذشته UMass جمهور مارتی Meehan گفت furloughs شده اند نهاد در دفتر رئيس جمهور است و او ایمنی نیست.

بنابراین ستون انجام برخی از ریاضی خشن به ببینید که چگونه است که تاثیر را Meehan کیف پول.

با توجه به اینکه لوول بومی به دست آورده $682,000 سال گذشته پنجم بالاترین حقوق و دستمزد در کشور, و یا $13,115 یک هفته یا $2,223 دفاع کرد گرفته شد یک روز Meehan کیف پول است در مورد $7,869 فندک با توجه به او گرفته کردند سه روز با بیشتر به آمده است.

در طول 40 دقیقه مصاحبه Meehan نشان داد با شروع سال مالی فقط هفته دور سیستم است که به دنبال در یک $123 میلیون دلار کسری.

Meehan تصمیم به ارائه تعداد دقیق چقدر پول furloughs در حال صرفه جویی در, اما او می گویند آن را در هر نقطه نزدیک به $123 میلیون.

در طول مصاحبه Meehan سابقه سوال در مورد چگونه UMass مقابله طول بیماری همه گیر. (خبرنگار رابرت میلز دارای یک داستان در صفحه 1 از روزنامه امروز.)

در اوایل سال جاری بوستون گلوب منتشر شده یک لیست از 100 بالا حقوق در دولت و تقریبا همه آنها متعلق به UMass کارکنان چند تا از آنها را حق در اینجا در لوول.

در 16 و صدراعظم Jacquie Moloney, $505,207; 17 هاکی مربی هنجار Bazin, $504,750; 39, سرمایه گذاری رئیس جوآن Yestramski, $362,000; 69, معاونت پژوهش و توسعه اقتصادی, Julie Chen, $316,000; و در 94 ارتباطات و رئیس پاتریشیا McCafferty, $299,000.

میهن دفاع تمام UMass حقوق اساسا و گفت که به منظور جذب استعدادهای برتر وجود دارد این است که هیچ انتخاب دیگری اما به پوسته از دیگران بزرگ.

که سخت استدلال را به یکی از چهار ماساچوست کارگران که شغل خود را از دست طول coronavirus shutdown.

شنیده می شود اما دیده نمی شود.

این لوول شورای شهر شده است در جلسه از طریق کنفرانس تلفنی پس از آن برای اولین بار از راه دور نشست در اواخر ماه مارس است.

اما عضو شورا رادنی الیوت معتقد است در آن زمان نمایندگان — و — می توانید نگاه یکدیگر چشم در چشم. او گفت که او احساس می کند زوم یا مشابه پلت شده اند باید در محل قرار داده برای این جلسات بیش از یک ماه پیش.

پس از همه, همه از کسب و کار برای سازمان های غیر انتفاعی به دانش آموزان با استفاده از ویدئو کنفرانس, او گفت:.

"همه با استفاده از زوم" او گفت:.

برای یک لحظه این هفته آن را مانند نگاه این شورا ممکن است پیوستن به این رتبه. این شهرستان توزیع شده iPads ها به شهر نمایندگان و آنها تمرین اتصال در GoToMeeting دیگر نوع از پلت فرم های ویدئویی, دو بار در روز دوشنبه ، الیوت گفت: آن را در دادگاه اجرا می شود.

شهردار John Leahy چپ با یک متفاوت برداشت.

"ما با داشتن بسیاری از مشکلات را با پیشنهادات و انتقادات تا آنجا که من پایان می رود," او گفت:.

Leahy و شهرستان مدیران تصمیم گرفت در برابر استفاده از این پلت فرم های مجازی برای شورای شهر در جلسه این هفته است. او گفت که او امیدوار است برای حرکت به GoToMeeting پلت فرم برای جلسه بعدی.

در حالی که Leahy اذعان جوامع دیگر به روشن تصویری جلسات سریع تر از Lowell, نتایج خود مخلوط شده اند.

"شما می توانید تمام داستان های با زوم جلسه که در آن مردم می توانند هک و انجام کارهای دیوانه," لیهی گفت.

الیوت گفت: در ویدیو کنفرانس های او تا به حال هرگز این موضوع است. شهر کمبریج اما هیچ غریبه ای.

این هفته یک کمبریج جلسه شورای شهر قطع شد آنلاین شرکت کنندگان jeering و فریاد توهین با توجه به کمبریج در روز است. یکی از شرکت کنندگان نیز ارسال شده X-rated به تصویر بعدی به چهره افراد در حال انتظار برای اظهار نظر در مسائل شهری با توجه به انتشار. در این جلسه در 16 دقیقه زنگ تفریح.

همچنین در این هفته یک مدرسه راهنمایی جهت رفت ریل در مدوی. یک "زوم بمب افکن" ارسال شده 15 - 20-کلیپ دوم از کودک انجمن قابل مشاهده در محیط مجازی هم با توجه به WCVB. این حادثه در حال حاضر این موضوع یک پرونده جنایی.

"فقط وجود دارد بسیاری از افراد بیمار" لیهی گفت.

به نظر می رسد مانند دراکات را در سراسر کشور در جستجو برای یک شهر جدید manager نتیجه گیری خواهد شد شنبه شب با انتصاب موقت شهر manager.

رسانه های اجتماعی روشن روز شنبه با وحی که هیئت Selectmen برنامه ای برای دیدار شنبه برای بحث در مورد آن جستجو برای یک شهر جدید manager — و جالب به نظر یک نامزد که نبود تلقی شایسته فینالیست توسط غربالگری کمیته منصوب به بررسی رزومه: موقت شهر مدیر ان خرابکاری.

خرابکاری به تازگی در نامه ای به هیئت مدیره درخواست که او هم با توجه به قرارداد دو ساله برای کار و یا بازگشت به موقعیت سابق خود را به عنوان دستیار شهر مدیر/مدیر امور مالی با این استدلال که او را به پر کردن هر دو نقش را پس از ملاقات در ماه اکتبر.

جستجو برای یک مدیر جدید که تولید چهار فینالیست متوقف شده است از ماه مارس در نور از coronavirus بیماری همه گیر. اما selectmen است برنامه ای برای دیدار هفته آینده برخی از آنلاین نظر سوال که چرا هیئت مدیره نمی توانست انجام مصاحبه با فینالیست انتخاب از طریق یک ویدئو کنفرانس خدمات مانند زوم با توجه به این که چگونه خرابکاری می تواند منصوب شنبه اگر هیئت مدیره مردد به انجام این کار.

او وقت ملاقات نیست یک چیز مطمئن شوید که البته — اما آن را قطعا به نظر می رسد مانند یک احتمال قوی است.

Selectmen آلیسون هیوز و یوسف DiRocco جونیور شده اند نسبتا پرده در جلسات مورد حمایت خود را برای خرابکاری.

پس از یک طومار در حمایت از مدیر موقت شروع به گردش در فوریه DiRocco صحبت کرد تا به دفاع از او از انتقاد. و پس از اعلام چهار فینالیست انتخاب در جستجو هیوز سوال کیفیت غربالگری کمیته میدارد در مقایسه با خرابکاری.

از سوی دیگر Selectman تامی Dristiliaris اشاره کرده و چند بار در مقابل احساسات.

قبل از جستجو و حتی شروع او سوال که چرا هیئت مدیره نبود که نیاز به مدرک کارشناسی ارشد در آن شرح شغل برای موقعیت استدلال که سطح بالاتری از آموزش و پرورش باید مورد نیاز است. در ماه نوامبر او پرسید که آیا خرابکاری است آموزش و پرورش فراتر از مدرک لیسانس. زمانی که هیچ کس تا به حال پاسخ او گفت: "سوال پرسیدم هیچ کس جواب داد. من فکر می کنم که در آن جواب نهفته است. ... چون ان احتمالا در نظر گرفته شود به عنوان شهر manager."

هر چند معاون رئیس تونی Archinski نشده است به عنوان صوتی در مورد خرابکاری در جلسات او می گویند روز شنبه که او قصد ندارد به رای دادن به نفع انتصاب او چرا که او معتقد است که هیئت مدیره باید به دنبال فرایند آن گذاشته ماه پیش.

Archinski به یاد ساکنان خرابکاری نمی شد در میان فینالیست انتخاب شده توسط جستجو کمیته.

این کمیته که نظارت توسط Edward J. کالینز جونیور مرکز مدیریت عمومی انتخاب چهار فینالیست سابق ماساچوست شهردار Kenneth خاکستری گروتون شهر Manager علامت حداد Framingham افسر ارشد عامل تاچر Kezer سوم و Southbridge شهر مدیر رونالد سن آنجلو.

و تا کنون رئیس جسی Forcier گفت: او قصد دارد برای هیئت مدیره به چوب به توافق روند و با ادامه فینالیست مصاحبه زمانی که آن را بی خطر به انجام این کار. اما زمانی که به تازگی پرسید: اگر او می خواهم حمایت خرابکاری پله به نقش او گفت: او می خواهم رزرو نظرات خود را برای باز کردن ، و با فشار از برخی از ساکنان محلی برای حفظ خرابکاری در "گوشه دفتر" خواهد رای خود را تلنگر ؟

صحبت از دراکات پارچه مبلی. کالین گری بود و همه را به شرکت در مجلس نمایندگان آمریکا اول تا کنون مجازی جلسه پنج شنبه در 1 p. m.

خورشید حتی اعزام photo-روزنامه نگار جولیا Malakie به عکس سابقه در ساخت.

همه برای هیچ چیز به عنوان خانه رو گرفتار کردن در یک حزبی داد و بیداد. نتیجه نهایی ؟ هیچ چیز ندا آرام است ،

مگر محترم دادگاه عمومی است و رای گیری و تصویب خود حقوق بدن نمی تواند به نظر می رسد هر چیزی مهم در انجام به موقع و کارآمد.

دولت خانه اخبار سرویس گزارش روز شنبه خانه دموکرات ها و جمهوری خواهان ملاقات برای بیش از پنج ساعت اما قادر پنج شنبه به سازش در اورژانس قوانین و یا تصویب قوانین اجازه کوتاه مدت قرض گرفتن به اطمینان حاصل شود که دولت قادر به تامین خدمات در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

خانه gaveled در ساعت 10 صبح و بیش از پنج ساعت بعد از رد دوم راست, روز جمهوری پیشنهاد که غروب قوانین اجازه می دهد کاربران برای شرکت در جلسات از راه دور پس از بررسی لایحه استقراض. خانه دموکرات می خواهید برای قرار دادن قوانین موقت در محل در سراسر کشور از اورژانس یا برای بقیه سال.

قبلا در این جلسه تشکر. شان Garballey یک آرلینگتون دموکرات اعتراض به تلاش مجلس رهبر اقلیت براد جونز را به قرض گرفتن لایحه پیشنهاد شده توسط رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر و بازگشت به اختلاف قوانین بعد. جمهوری خواه در کنگره دیوید وییرا گفت این بود: "شرم واقعی" این لایحه اجازه داده نمی شد به پیشبرد.

مجلس رابرت herm n. crab امیدوار مجلس خواهد برگزاری اولین جلسه از راه دور در روز پنج شنبه اما در اجرا به مشکل بالا آمدن با قوانین برنامه است که جمهوری خواهان به شما اجازه عبور در طول یک جلسه رسمی که هر یک از اعضای این است که قادر به متوقف کردن هر لایحه یا آوردن یک جلسه به پایان با شک حضور حد نصاب به عنوان جونز انجام داد و روز چهارشنبه دوباره در روز پنج شنبه.

جمهوری خواهان پیشنهاد کرده اند عبور قرض گرفتن لایحه به سنا در یک جلسه رسمی به این قانون برخی از حرکت در حالی که ادامه کار در شرایط داخلی خانه قوانین. آمریکا به نظر می رسد قصد عبور از قوانین ،

در نهایت این لایحه استقراض خواهد شد نیاز به رول تماس آرا در هر شاخه. خانه در حال حاضر راه اندازی به انجام این کار اما رهبران مجلس سنا فکر می کنم آنها خواهد بود قادر به انجام این کار به زودی در حالی که آنها کار بر روی برنامه ای برای از سرگیری جلسات رسمی مدتی در ماه ژوئن.

قرض گرفتن لایحه در نظر گرفته شده است برای حفاظت از دولت و جریان نقدی اما بیکر دولت و وزارت خزانه داری دولت مقامات گفته اند که آیا وجود دارد هر گونه مهلت برای تصویب لایحه و یا عواقب نه عبور از آن.

این آیتم بعدی نیز حسن نیت ارائه میدهد از سرویس خبری: سابق دانمارک سفیر روفوس Gifford شروع می شود شنبه به عنوان معاون مدیر کمپین از جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری است.

Gifford, به گزارش واشنگتن پست خواهد شد با تمرکز بر سرمایه گذاری خارجی و توسعه و ائتلاف ساختمان.

قبل از در حال اجرا برای کنگره در سال 2018 مسابقه برنده توسط لری Trahan, Gifford کار کرده بود به عنوان مشاور رئیس جمهور باراک اوباما و امور مالی صندلی اوباما دوباره انتخابات در سال 2012.

پس از برنده شدن در یک دوره دوم اوباما منصوب Gifford سفیر دانمارک. او پس از بازگشت به ماساچوست برای انتخابات کنگره در 3 کنگره منطقه پنجم قرار دادن در یک شلوغ دموکراتیک اولیه زمینه است. Gifford زد بسیار محترم مبارزات انتخاباتی بود اما گل نشسته توسط carpert-bagger ننگ. او به کنکورد برای اجرای کنگره باقی می ماند و زندگی امروز وجود دارد.

"هرگز بیشتر از کار اخراج شدند تا برای یک کار جدید" Gifford توییتی در روز چهارشنبه.

عضو شورای شهر ویلیام ساماراس نمی کمین شهرستان مدیر آیلین _tenor طی روز سه شنبه شورای شهر نشست.

قبل از اینکه جلسه شروع شد و شهردار سابق گفت: _tenor او به دنبال تعلیق از قوانین برای شنیدن آخرین اخبار از _tenor در این شهر تلاش ها برای مبارزه با COVID-19.

قوانین تعلیق نیست به طور معمول استفاده می شود برای به روز رسانی. اما دیدن این موضوع نبود در این جلسه دستور کار ساماراس احساس مهم بود که به شنیدن از _tenor در این بیماری همه گیر.

هیچ کس اعتراض به ساماراس حرکت و چه در گرفت که 60 دقیقه از بحث مربوط به همه نمایندگان ساماراس گفت.

"من فکر می کنم این شهرستان است که دست زدن به آن را بسیار خوب" ساماراس گفت. "ما از تشکیل نیاز به شنیدن آن است."

دو تن دیگر از نمایندگان رادنی الیوت و Vesna Nuon گرفته اند به Facebook به روز رسانی ساکنان شهر در تعداد موارد و مرگ و میر.

_tenor گفت: در یک متن به نمایندگان جمعه وجود دارد 66 موارد جدید آوردن مجموع به 1,746 دفاع کرد گرفته شد. هیچ اشاره ای به تعداد مرگ و میر. یک ویدیو یوتیوب و شامل _tenor شد ارسال شده در جمعه.

با توجه به الیوت تعداد مرگ و میر افزایش یافته است به 67.

مرحله راه اندازی شد برای چه کسانی خواهد شد که نماینده 37 Middlesex منطقه در اوایل ماه مارس با حزب دموکرات Danillo سنا و جمهوری خواه کتی کلارک برنده مربوطه شرکت کنند ،

دو نامزد مهر شد در رای گیری برای مارس 31 ویژه انتخابات برای تعیین جنیفر بنسون جایگزینی. ساکنان تنظیم شد سر به پای صندوق های رای به صدایشان شنیده شود. البته کلمه کلیدی در اینجا "شد."

با کروناویروس هنوز در هوا بزرگ و مجامع عمومی ترسناکتر از the Babadook ویژه انتخابات منتقل شد 2 ژوئن. به دلیل این نگرانی سنا و کلارک هر دو متوقف شد, هوای آزاد, مکان عمومی, مبارزات حوادث.

با وجود این که هر دو نامزد ابراز نیت خود را هنوز هم به اجرا در مسابقه.

جو شرلوک, سنا را به مدیر کمپین گفت: هفته گذشته که سابق منطقه مدیر بهداشت ، جیمی Eldridge است که هنوز در حال مبارزه.

شرلوک گفت: این کمپین است که هنوز هم رسیدن به رای دهندگان از طریق تماس های تلفنی به جای رفتن درب به درب به دنبال اجتماعی فاصله.

کلارک بازگشت نیست پیام برای نظر.

این هفته ستون آماده شد خبرنگاران مگ مک اینتایر در دراکات الیزابت دابینز در لوول, رابرت میلز در لوول, جان وینکلر در Nashoba ولی دولت خانه اخبار خدمات و سرمایه گذاری ویرایشگر کریستوفر اسکات.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im