جامعه دادخواستها

پیوستن به ‘Muppet Movie’ سازمان دیده بان حزب

تاونسند — The Muppet Movie فیلم تعاملی کیت در دسترس خواهد بود دوشنبه 27 ژوئیه در تاونسند کتابخانه های عمومی, 12 دادلی جاده ها است.

چه تعاملی فیلم ؟ آماده برای سرگرم کننده! کارکنان در تاونسند کتابخانه های عمومی را فراهم خواهد کرد شما را با دستورالعمل ها و غرفه ها و همچنین به عنوان یک کپی از “The Muppet Movie.”

جمع آوری همه با هم به تماشای فیلم و پیوستن به در در سرگرم کننده است. اگر شما در حال حاضر خود این فیلم اجازه دهید آنها را می دانم به طوری که آنها می توانید دی وی دی به فرد بعدی.

برای ثبت نام اینجا و یا برای کسب اطلاعات بیشتر تماس Elise جانسون در 978-597-1714 یا ایمیل ejohnson@cwmars.org.

آیا فقط خواندن — حرکت و شیار

تاونسند — تاریخ Miss جسی از تاونسند کتابخانه های عمومی به عنوان او حرکت می کند و شیار راه خود را از طریق داستان های مورد علاقه خود کتاب.

سوار هر هفته در یک ماجراجویی جدید از رقص و آواز خواندن و جنبش — همه در حالی که با استفاده از تصورات خود را و غرفه های از خود را بسیار خود را storytime کیسه.

کلاس برگزار خواهد شد دوشنبه صبح در ساعت 10 صبح و اجرا خواهد شد در حدود 30 دقیقه است.

هر کیسه شامل شاکر تخم مرغ یک گرز جادویی یک اسباب بازی مخمل خواب دار کوتاه-خرس عروسکی یک beanbag روان شال و هاپ نقطه. این فعالیت برای کودکان سنین 3-6.

برای اطلاعات تماس مولی بنویدس در 978-597-1714 یا mbenevides@cwmars.org.

یادگیری 2 دستور العمل استفاده از مواد غذایی به صورت محلی رشد کرده

ASHBURNHAM — مدرن جنبش از غذا خوردن به صورت محلی رشد فصلی کرایه ریشه های آن عمیق کاشته شده در تاریخی آشپزخانه.

آشپز لیز Barbour, بررسی مدرن سفر بازگشت به مزرعه محلی با بحث در مورد مزایای استفاده از خرید به صورت محلی و غذا خوردن در این فصل است.

لذت بردن از یک نمایش اسلاید, به دنبال یک تظاهرات پخت و پز از دو دستور العمل های فصلی, دوشنبه, Aug. 10 از 6:30 تا 7:30 بعد از ظهر از طریق زوم توسط Stevens یادبود کتابخانه.

برای ثبت نام تماس با کتابخانه در 978-597-1714. پس از ثبت نام به شما یک ایمیل دریافت خواهید کرد که حاوی اطلاعات در مورد پیوستن به وبینار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید