لغو coronavirus است و نه فقط دولت کار

زسان | No comments

قبل از قضاوت در دولت عملکرد برخورد با COVID-19 پاسخ به این سوال: شما چگونه است “برو،”

در پی حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11 مردم توصیه شد برای ایجاد یک بقا کوله پشتی خود را برای worksites. در موارد اضطراری شما می خواهم که دسترسی به تغییر لباس, داروها, پول نقد, آب و غذا و دیگر اقلام برای کمک به شما پناهگاه در محل و یا طولانی و غیر منتظره خانه سفر.

آیا شما هنوز هم باید کیسه های خود را? آیا شما تا به حال یکی است ؟ من نمی دانم که بسیاری از کسانی که نگهداری آنها. اگر آنها تا به حال به آنها پول پرداخت شده برای یک ساعت یک مبارک مدتها پیش و تنقلات خورده بودند.

چگونه در مورد واکسن آنفولانزا? آیا شما یک سال گذشته ؟

عکس های آنفولانزا یک شاخص خوب از جمعی ما آمادگی. دو بار در سال در جهان بالا ویروسی کارشناسان جمع آوری را انتخاب کنید سه یا چهار گونه است که عکس را مبارزه در ماه های آینده. در سال 2009 H1N1/آنفولانزای خوکی — ما گذشته همه گیر — شناسایی شد تا پس از عکس ساخته شد. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده است که آنفولانزا در آن همه گیر ایجاد می شود بیش از 61 میلیون عفونت و 12,469 مرگ و میر.

اما حتی اگر H1N1 گنجانده شده بود در شات تنها 41.2 درصد از آمریکایی ها بیش از 6 ماه یک شات برای 2009-2010 فصل آنفولانزا. برای بهبود دسترسی به, دولت, دولت های بعد از آن کاسته مقررات بنابراین داروسازان می تواند عکس های آنفولانزا. به همین دلیل شما می توانید عکس های آنفولانزا در همه جا این روز است.

با این وجود دسترسی آسان تر و کمپین های تبلیغاتی تنها 40 درصد به 60 درصد از آمریکایی ها در حال برآورد بدست عکس برای زمان فصل آنفولانزا.

واکسن آنفولانزا متوقف نخواهد شد COVID-19 اما آنچه که دولت انجام داده است به مبارزه با آنفولانزا و چگونه است پاسخ داد نشان می دهد که چگونه ما باید در انطباق با فرهنگ همه گیر.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام شده در سراسر کشور وضعیت اضطراری سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس. او محدود سفر برای جلوگیری از هجوم افراد آلوده. او تشکیل دانشمندان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و رهبران کسب و کار برای پیدا کردن یک درمان و آسایش بیمار و ایجاد ثبات در اقتصاد است.

در آدرس خود را به ملت و رئیس جمهور به ما یادآوری کرد که “هیچ ملتی است که آماده تر یا بیشتر انعطاف پذیر.” وی قرار دادن سیاست را کنار گذاشته و به “وحدت با هم به عنوان یک ملت و یک خانواده است.”

پول اختصاص داده. اما راه حل این است که خیلی بیشتر از پول است.

مانند آنفولانزا اصلاحات قانونی است و چیزی به تجمع در اطراف. سال گذشته به خصوص در دولت تصویب قوانین جدید برای کاهش کاغذ بازی و افزایش سرعت و کارایی. جدید اورژانس چشم پوشی اجازه بيمارستان به افزایش حجم کار بدون در حال اجرا گرفتار مدیکر و مدیکید قوانین. محدودیت در telehealth گزینه برداشته خواهد شد. به عنوان دکتر Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت گفت: فرصت افزایش می دهد زمانی که ما “حذف محدودیت” برای مبارزه با ویروس.

لازم نیست برای متوقف کردن وجود دارد. قبل از COVID-19 منفجر شد کاخ سفید پیشنهاد اصلاحات به ملی سیاست های زیست محیطی عمل می کنند — قوانین و مقررات تاثیر می گذارد که عمده ساخت و ساز و تصمیمات استفاده از زمین.

این اصلاحات همچنین می تواند کمک به بهبود مراقبت های بهداشتی زیرساخت ها است. در چین که گزارش سود در برابر ویروس دولت گزارش ساخته شده 1000 تخت بیمارستان تنها 10 روز است. برعکس 2016 افتتاح 305-تخت استمفورد بیمارستان در کانکتیکات در زمان 50 سال. برای کیفیت چین تسهیلات احتمالا نمی تواند در رقابت با Stamford — اما آمریکا نیز قادر به پاسخگویی به سرعت تحت NEPA دستور.

همچنین در چین و جوامع متاثر COVID-19 در مستند با برخی از ساکنان به معنای واقعی کلمه مهر و موم شده در خانه های خود بدون توجه به آزادی های مدنی. که نمی خواهد و نمی باید اتفاق می افتد در اینجا. اما هنگامی که با توجه به نحوه شخصا پاسخ به COVID-19 آمریکایی ها به خوبی می توانم در توجه به عبارت دیگر رئیس جمهور جان اف کندی که خواست آمریکایی ها به “بپرسید نه آنچه که کشور خود را می تواند برای شما انجام دهد — بپرسید آنچه شما می توانید انجام دهید برای کشور خود.”

عمل اجتماعی فاصله و خود انزوا. نبرد از طریق کابین تب و نیاز به خودتان را به طور بالقوه در موقعیت های عفونی مانند تجمع جرم. و همسایگی. اگر شما در حال جمع اوری یدکی رول کاغذ توالت برای تاسف در جامعه خود را. بیشتر آگاه ما در مورد جلوگیری از گسترش ویروس سریع تر آن را می تواند شامل شود.

این فرصت خود را به خود را نادیده گرفته برو کیسه یا کمبود واکسن آنفولانزا.

H1N1 هرگز ریشه کن کرد. مردم هنوز هم آن را دریافت کند اما واکسن و آن را تحت کنترل. COVID-19 پژوهش اقدام در سرعت فوق العاده خطرناک با امیدوار کننده منجر می شود. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است و کار با کسب و کار مانند Walgreens و خارج شده در تست و حاوی ویروس است.

و این هم بگذرد.

David W. الماسی است که معاون رئیس جمهور از مرکز ملی تحقیقات سیاست عمومی رایگان-بازار فکر می کنم تانک در واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>