می توانید به ما اعتماد قطبی رسانه ای در عصر coronavirus?

امریکا یک یار جدید و 79 ساله به بیماری های عفونی ، مثل او قرار داده شده است در مواد غذایی و کالا, و درخواست او

توسط ATSHNEWS در 1 اردیبهشت 1399

امریکا یک یار جدید و 79 ساله به بیماری های عفونی ، مثل او قرار داده شده است در مواد غذایی و کالا, و درخواست او را به سکسی ترین مرد زنده است.

Dr. Anthony Fauci به سرعت تبدیل به دو حزبی منبع آمریکایی ها اعتماد, برای اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

چرا ؟

چرا که او مظهر دو ارزش دیگر برگزار شده توسط رسانه های جریان اصلی — اعتبار و اعتماد.

هر چند رتبه بالا هستند و آنلاین کلیک افزایش 50 ٪ در ماه مارس آمریکایی ها تردید از رسانه های خبری. اخیر گالوپ نظرسنجی نشان می دهد که 55 درصد از آمریکایی ها ایران از راه رسانه ها به کار گرفته اند coronavirus پوشش — که بالاتر مخالفت امتیاز از کنگره است که می گوید زیادی.

و پاسخ به coronavirus همه گیر نشان می دهد بی اعتمادی خود را.

آمریکایی ها بودند آهسته به اتخاذ اجتماعی فاصله و کار-از-صفحه اصلی توصیه ها تا حدودی به عنوان یک نتیجه از یک sensationalized را فشار دهید. برای سال, رسانه های محلی تلاش کرده اند به آب رتبه بندی اذیت کردن بخش برای 11 p. m., اخبار, مانند: "X محصول ممکن است کشتن فرزند خود را!" که جنجال آفرینی تیتر را افشا و خنثی چند روز بعد.

اما همچنین در نظر گرفتن داستان بالا در سال گذشته و نیم — #MeToo, Covington, بچه, روسی تبانی و استیضاح. پوشش هر دو پر شور و حزبی.

اگر شما نمی خواهم تهمت سپس شما وحشت زده برت Kavanaugh است دیوان عدالت; CNN حل و فصل با نیک Sandman; رابرت مولر گزارش را پیدا تبانی با روسیه و تهمت است که هنوز رئیس جمهور است.

اگر شما مانند مغلوب ساختن پیشی جستن شما بر این باورند که رسانه های جریان اصلی است برای به دست آوردن تهمت و هر کسی که در ارتباط با او و از آن شده است یک شکار ساحره پس از یک روز.

که هر خبر بزرگ ارائه شده است به عنوان مو-در-آتش/"ما هرگز بهبود"/شوک و ترس عمومی از دست می دهد توانایی برای تشخیص آنچه در واقع مهم است. و این که در آن مکان آغاز شده و با کروناویروس پوشش.

معلوم coronavirus در واقع مهم و در زندگی در حال تغییر راه. اما این واقعیت است که تا به حال به pieced با هم توسط مردم از شور و حزبی را فشار دهید.

وارد کاخ سفید روزانه جلسات مطبوعاتی با کروناویروس نیروی کار به عنوان یک خوش آمدید, امداد رسانی به کسانی که می خواهند به قطع از طریق سر و صدا. آن را یک فرصت برای آمریکایی ها برای شنیدن مستقیم از مردم مسئول و یک فرصت برای فشار به فشار به عقب پرسش دشوار و تهمت و دولت پاسخگو باشد.

به عبارت دیگر برخی از خوب قدیمی از مد افتاده روزنامه نگاری.

و در عین حال حتی این را تبدیل به sensationalized و حزبی با تشکر از رسانه ها در آن حضور داشتند. مورد در نقطه است سی ان ان جیم آکوستا که به طور معمول چهره خاموش در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن هر زمان او را به نام ،

قانون اساسی پروفسور جاناتان Turley توییتی در طول روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی: "جیم آکوستا را وقفه دکتر (دبورا) Birx یک مثال از اینکه چگونه سی ان ان اکو-مدل روزنامه نگاری است که از بین بردن این رسانه اعتبار. هر سوال از Acosta تلاش برای امتیاز به جای استخراج اطلاعات است. این یک فشار همه گیر است که در ادامه به خشم بدون امداد."

برخی از شبکه های کابلی نیز تصمیم به هوا تمامیت جلسات مطبوعاتی.

هر دو MSNBC و سی ان ان را برش دور در نقاط مختلف و CNN تنها پخش جلسات که Fauci یا Birx در حال صحبت کردن برای جلوگیری از دادن نسبت ناروا دسترسی به مخاطبان خود است. دفاع از خود است که برنده تبدیل پوشش به یک تظاهرات سیاسی از انواع و بنابراین سزاوار نیست اعتبار.

وجود دارد معتبر است انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن و دست زدن به بیماری همه گیر کوروناویروس اما آن را در خدمت به سازمان دیده بان او و سپس روزنامه نگاران که او را به چالش.

در زمانی که مردم از ترس برای سلامت خود و سلامت خود و خانواده خود را رایگان در مطبوعات ما مدیون این ارتباط خالی از احساس و تعصب.

در طول بحران های گذشته, رسانه ها باید باب روز پایین لفاظی و گزارش حقایق اما hyper-قطبی محیط زیست است که این رشد در چند سال گذشته تنها باعث بیشتر تنش به عنوان ما در تلاش برای رسیدگی به یک بیماری همه گیر.

این که چرا دکتر Fauci ما است منبع دقیق گزارش و امید است. چرا که فقط به عنوان COVID-19 نمی مراقبت در مورد آنها به شما رای دادند نه امریکا ،

بورلی Hallberg یک عضو ارشد در مستقل زنان فروم و رئیس جمهور از رسانه های منطقه ، او نوشت: این برای InsideSources.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن