بایدن به ارمغان می آورد مغلوب ساختن پیشی جستن-سبک خرید 'آمریکا' پیام به پنسیلوانیا

در نظر گرفتن یک صفحه از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن راهکار سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن معرفی خود را به

توسط ATSHNEWS در 22 تیر 1399

در نظر گرفتن یک صفحه از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن راهکار سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن معرفی خود را به "خرید" در برنامه سخنرانی خود در خارج از یک فلز با این نسخهها کار کارخانه در نزدیکی زادگاه خود از اسکرانتون پنسیلوانیا.

بایدن پیشنهاد پژواک پوپولیستی تم بسیاری بر این باورند کمک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی طبقه کارگر رای دهندگان در ایالات پنسیلوانیا و میشیگان و ویسکانسین.

بایدن خواستار a $400 میلیارد به چهار سال افزایش در دولت خرید از آمریکا مبتنی بر کالا و خدمات به علاوه 300 میلیارد دلار در تحقیق و توسعه در فناوری آمریکا نگرانی. بسته کامل است که به نام "ساخت امریکا است."

"ما باید پاداش کار به همان اندازه به ما پاداش ثروت و در حال حاضر ما فقط پاداش بیش از حد ثروت می شود." "آن زمان شرکت های بزرگ امریکا پرداخت سهم عادلانه خود را از مالیات" اضافه کرد که او قرار بود به منظور بالا بردن نرخ مالیات بر شرکت ها از 21 به 28%: "به ارائه صدها میلیارد دلار برای سرمایه گذاری در رشد این کشور است.

"امروز من انتشار یک طرح... چگونه برای ایجاد میلیون ها خوب پرداخت اتحادیه مشاغل, ساختمان, محصولات و فن آوری است که ما باید در حال حاضر و ما در آینده نیاز به," او گفت:. "و این شروع می شود با یک ایده اولیه: زمانی که دولت فدرال صرف پول مالیات دهندگان آنها باید استفاده از آن را به خرید محصولات آمریکایی و حمایت از مشاغل در آمریکا — من طرح تشدید قوانین برای اینکه این یک واقعیت است."

بایدن را "خرید" پیشنهاد پژواک مغلوب ساختن پیشی جستن "امریکا برای اولین بار" برنامه ریزی برای اقتصاد این کشور به جز آن را "افزایش مالیات بر شرکت های آمریکایی به میان بالاترین در جهان" با توجه به اقتصاددان استفان مور یکی از بنیانگذاران کمیته به از بند باز کردن رفاه و عضو رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نیروی کار به بازگشایی اقتصاد است.

"تقریبا همه چیز را در (بایدن) و طرح آن را بسیار کمتر احتمال دارد که مردم را به خرید در آمریکا" مور گفت InsideSources. "مهم نیست که آنچه که او خواستار آن اگر افزایش شرکت های بزرگ ایالات متحده نرخ مالیات بر آنچه شما می خواهید برای انجام شده است قرار داده و شرکت های آمریکایی در یک نقطه ضعف رقابتی و شما در حال رفتن برای دیدن بیشتر کالا و خدمات تولید شده در خارج از کشور.

"که فقط حساب ساده است که شما در واقع با قرار دادن مالیات بالاتر بر روی چیزهایی که ساخته شده در امریکا چگونه است که رفتن به تشویق مردم به همه چیز را در امریکا ؟ این مزخرف" مور گفت.

"من معتقدم که اگر این طرح اجرا شد تمام دستاوردهای اقتصادی از مغلوب ساختن پیشی جستن عصر خواهد پاک شود و ما می تواند محوری و به دومین رکود بزرگ است که صدمه دیده فقیر و اقلیت های بیشتر."

معاون سابق رئیس جمهور خود پرده برداری اقتصادی جدید در دستور کار, در حالی که مبارزه در دونمر پنسیلوانیا.

"معاون رئیس جمهور بایدن واقعا معتقد است که این هیچ وقت فقط به ساخت و برگشت به راه چیزهایی که قبل از اینکه با اقتصاد را همان پیر ضعف ساختاری و نابرابری هنوز هم در محل" ارشد بایدن کمپین رسمی گفت: در یک تماس را فشار دهید با خبرنگاران روز چهارشنبه. "این او معتقد است که لحظه ای را تصور کنید و ایجاد یک اقتصاد آمریکا برای خانواده های ما و نسل های بعدی."

در هفته های آینده بایدن وضع خواهد شد اضافی ابتکارات که هر دو ارائه آنچه در مبارزات انتخاباتی خود خواستار افزایش مورد نیاز برای اقتصاد در حالی که همچنین پرداختن به چالش های دیگر — به طور خاص تغییر آب و هوا و همه گیر.

بایدن ارائه خواهد شد جزئیات جدید هفته آینده در چه کمپین خواستار یک "انرژی پاک و زیرساخت های طرح" به دنبال یک طرح ایجاد یک قرن 21 مراقبت و آموزش نیروی کار است.

پنسیلوانیا تهمت پیروزی سخنگوی Melissa Reed گفت: ساکنان نیوکاسل "نمی فریب خورده" توسط بایدن.

"جو بایدن بوده است خوشهچین کار خود قصد بازگشت به سال 1987 و پس از آن جای تعجب نیست برای دیدن که بایدن در تلاش است به سرقت جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن 'خرید' پیام و همچنین سازمان ملل متحد' 'ساخت بهتر "شعار" نی گفت InsideSources.

"ساکنان نیوکاسل نیست فریب خورده و آنها را فراموش نخواهد کرد بایدن پنج دهه حمایت از کار-قتل معاملات تجاری است که حمل میلیون ها شغل های آمریکا به چین و مکزیک است. در همین حال رئیس جمهور تهمت همچنان به رهبری آمریکا باز گشت."

مشعر Reisner است تدوین سیاست برای InsideSources.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب