با استناد به تعصب نژادی سان فرانسیسکو به پایان خواهد رسید عکس لیوان انتشار

توسط اولگا R. رودریگزسان فرانسیسکو (AP) — سان فرانسیسکو پلیس متوقف خواهد شد انتشار عکس لیوان از افرادی که دستگ

توسط ATSHNEWS در 12 تیر 1399

توسط اولگا R. رودریگز

سان فرانسیسکو (AP) — سان فرانسیسکو پلیس متوقف خواهد شد انتشار عکس لیوان از افرادی که دستگیر شده اند مگر اینکه آنها یک تهدید عمومی به عنوان بخشی از یک تلاش برای جلوگیری از تداوم کلیشه های نژادی این شهر رئیس پلیس چهارشنبه اعلام کرد.

سان فرانسیسکو رئیس پلیس بیل اسکات و خارج کارشناسان پلیس گفت: آنها بر این باورند که بخش خواهد بود که برای اولین بار در کشور به انجام این کار بر اساس نگرانی در مورد تعصب نژادی.

رزرو عکس های گرفته شده توسط پلیس هنگامی که یک فرد دستگیر شده به جرم اغلب ساخته شده یا نه فرد تحت تعقیب به اتهام جرم و جنایت است. که می تواند تضعیف برائت و کمک به تداوم کلیشه ،

"این فقط یک گام کوچک اما ما امیدواریم این خواهد بود چیزی است که دیگران ممکن است در نظر بگیرند و همچنین" اسکات گفت.

شهرهای بزرگ مانند لس آنجلس و نیویورک در حال حاضر سیاست در برابر انتشار عکس رزرو اما استثنا. مثلا اداره پلیس نیویورک این کشور بزرگترین انتشار اطلاعات در دستگیری ندارد اما قرار نیست خارج عکس لیوان مگر اینکه محققان بر این باورند که بی درنگ بیشتر شاهدان به جلو آمده و یا کمک در پیدا کردن یک مظنون. گرجستان و نیویورک متوقف شد انتشار عکس رزرو در تلاش برای محدود کردن وب سایت هایی که شارژ کردن مردم به حذف تصویر خود را و رزرو اطلاعات است.

جک Glaser یک سیاست عمومی استاد در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی که تحقیقات نژادی كليشه اي و کار که اسکات مشورت گفت: داده ها نشان می دهد سیاه و افرادی که دستگیر می شوند بیشتر احتمال دارد که موارد خود را اخراج توسط دادستان.

"که ممکن است فقط بخشی از همان مسئله ای است که پلیس متوقف خواهد شد و جست و سیاه پوستان در یک آستانه پایین تر از سوء ظن در وهله اول و پس از آنها بازداشت هستند بیشتر احتمال دارد به بی اساس" Glaser گفت.

اما عکس لیوان زندگی می کنند.

وب سایت های متعددی ارسال عکس لیوان صرف نظر از اینکه کسی محکوم به جرم و سپس به اتهام هزینه برای کسانی که می خواهند عکس خود را حذف. این پدیده باعث کالیفرنیا دادستان به اتهام یکی از بزرگترین اپراتورهای با اخاذی تطهیر پول و سرقت هویت.

اسکات گفت که کمک به آمریکایی ها ساخت ناعادلانه بين مردم رنگ و جرم و جنایت. اتخاذ سیاست جدید بخشی از تلاش برای جلوگیری از گسترش کلیشه های منفی از اقلیت چیزی است که اسکات که سیاه و سفید است, گفت که او تجربه کرده است که در یکسان نیست.

"شما راه رفتن به یک فروشگاه و شما به دنبال در اطراف و امنیتی است که به دنبال در شما به طرز مشکوکی کاملا. من تجربه کرده ام که" اسکات گفت.

در سان فرانسیسکو تنها استثنا خواهد بود اگر جرم مشکوک و تهدید و یا اگر افسران نیاز به کمک از محل مشکوک و یا خطر در فرد اسکات گفت. تحت سیاست, انتشار عکس ها و یا اطلاعات در مورد یک فرد است که دستگیر شده نیز نیاز به تایید از اداره پلیس خبر روابط عمومی تیم.

یوجین o'donnell سابق NYPD افسر و استاد در جان جی, کالج عدالت کیفری گفت: نه هر بخش که دارای یک سیاست در برابر انتشار عکس لیوان می دهد و یک دلیل. اداره پلیس سان فرانسیسکو اولین بار است که او آگاه است به آن می گویند که اجرای این سیاست برای جلوگیری از تعصب نژادی, او گفت:.

او گفت: جلوگیری از انتشار جرم مظنون' عکس لیوان در تلویزیون نشان می دهد و در جای دیگر باید بخشی از هر معنی دار عدالت و اصلاحات در کشور است.

"برای یک جامعه دموکراتیک ما بسیار cavalier در مورد حقوق مردم و اصل برائت," o'donnell گفت. "ما مردم را به آزادی دور و خراب کردن مردم شهرت قبل از اینکه کسی تا به حال ساخته شده تصمیم به اینکه آیا یا نه این فرد مرتکب جرم."

نینا Salarno رئيس جمهور از انجمن حمایت از قربانیان جرم و جنایت ایالات کالیفرنیا ستایش اسکات تلاش برای رسیدگی به تعصب نژادی اما ابراز نگرانی در مورد چگونه اداره خواهد شد و تصمیم بگیرید که کدام عکس به انتشار. او گفت: انتشار عکس رزرو می تواند کمک به قربانیان جرم و جنایت رو به جلو آمده.

"تنها نگرانی برای قربانیان کنار آن این است که چگونه آنها آمریكا و کسانی که تصمیم گیری است که آنهایی که باید منتشر شود،" Salarno پرسید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب