آسیا سهام مخلوط eyeing اقتصاد بازگشایی مرکزی بانک

توسط یوری KAGEYAMAتوکیو (AP) — سهام آسیا مخلوط سه شنبه به دولت اینچ نسبت به اجازه دادن به کسب و کار بازگشایی و

توسط ATSHNEWS در 9 اردیبهشت 1399

توسط یوری KAGEYAMA

توکیو (AP) — سهام آسیا مخلوط سه شنبه به دولت اینچ نسبت به اجازه دادن به کسب و کار بازگشایی و بانک مرکزی به ارائه پول نقد به اقتصاد.

ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن از دست داده و زودتر دستاوردهای فرو بردن 0.4% به 19,706.19. کره جنوبی Kospi ایستاده بود تقریبا بدون تغییر ومیگوید پایین کمتر از 0.1% به 1,921.39. استرالیا S&P/ASX 200 به دست آورد 0.2% به 5,329.50. هانگ سنگ در هنگ کنگ 0.2% 24,329.34 در حالی که شانگهای کامپوزیت کاهش یافت و تقریبا 0.2% به 2,811.09.

نگرانی باقی می ماند در مورد موج تازه از coronavirus موارد در مکان هایی مانند چین و کره جنوبی که در آن آنها تا به حال کاهش یافته است به عنوان یک نتیجه اجتماعی فاصله تست و دشوار تلاش های پزشکی کارگران است.

دولت ژاپن هشدار داده است در مقابل سفر در آینده طلایی هفته تعطیلات که شروع این آخر هفته و گسترش به هفته اول مارس بزرگترین تعطیلات برای ملت پس از تعطیلات سال نو.

هیچ مستند در ژاپن اما دولت با اعلام وضعیت اضطراری درخواست که مردم در خانه بمانند. که طول می کشد از طریق هفته طلایی اما ممکن است تمدید شود.

از رم به رم, ایتالیا, شرکت های در حال تماشای به عنوان سیاستمداران جزئیات طرح به سهولت در محدودیت بودند که به معنای کند کردن بیماری همه گیر کوروناویروس بلکه پاک کسب و کار و شغل. زنجیره های خرده فروشی کروز دریایی با خطوط و کسب و کارهای دیگر که سود لولا در مردم پله در خارج از خانه های خود شروع به پریدن کرد به برخی از دوشنبه بزرگترین دستاوردهای. S&P 500 صعود 1.5%.

در این هفته است chockablock بالقوه بازار در حال حرکت حوادث از جمله جلسات برای چند تا از بزرگترین بانک های مرکزی. نزدیک به یک سوم از شرکت ها در شاخص S&P 500 نیز برنامه ریزی شده به گزارش چگونه سود آنها در سه ماه اول سال 2020 و از همه مهمتر شاید صحبت کردن در مورد چگونه آنها را در آینده شرایط تکان دادن ،

با بانک مرکزی و دولت امیدوار کننده مقدار قریب به اتفاق از کمک برای بازار برخی از سرمایه گذاران با تمرکز بر روی پتانسیل بازگشت رشد به عنوان شیوع سطوح در برخی از مناطق.

S&P 500 رز 41.74 امتیاز به 2,878.48. شاخص Dow Jones Industrial Average 1.5% به 24,133.78 و شاخص نزدک 1.1% 8,730.16.

"ما در رکود این بهبودی طولانی از اینجا گفت:" جو Seydl capital markets اقتصاددان در J. P. Morgan بانک های خصوصی است. اما فاصله بین این دو نقطه "شروع به نگاه کمی بهتر از چند هفته پیش به دلیل آن به نظر می رسد مانند ما گذشته بدتر از آن."

روز دوشنبه دستاوردهای گسترده بود و شتاب هر چند روز. در سر بسته بودند و برخی از سهام سخت ترین و اولین برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بانک ها و دیگر شرکت های مالی افزایش 3.6 درصد افزایش در میان 11 بخش است که شاخص S&P 500. آنها سقوط کرده بود قبل از آن در نگرانی در مورد امواج از خانواده ها و کسب و کار defaulting در وام های خود را.

در ایالات متحده, بازگشایی برخی از کسب و کار در گرجستان و کشورهای دیگر همراه با کاهش بستری شدن در بیمارستان در سخت ترین ضربه ایالت نیویورک کمک کرد احیای مالی سهام. بنابراین افزایش سود اوراق قرضه که به معنی بزرگتر سود برای ساخت وام. در این بخش هنوز 26.9 درصد در سال.

زنجیره های خرده فروشی و املاک و مستغلات سرمایه گذاری تراست که خود مراکز خرید نیز بهبود برخی زودتر ضرر و زیان به سرمایه گذاران نگاه به سمت آینده ای که در آن مردم به بازدید از فروشگاه های دوباره. حتی مربوط به سفر سهام آن کاهش یافت و قبل از بقیه بازار در coronavirus نگرانی در مورد شیوع قوی بودند.

سهام شرکت های کوچکتر که نسبتا فرار وارد شده بزرگتر داشت. راسل 2000 کوچک-کلاه سهام 4 درصد.

در ایالات متحده حدود 150 شرکت در S&P 500 در حال برنامه ریزی برای گزارش درآمد این هفته است. که شامل پنج بزرگ از Amazon, Apple, Facebook, Microsoft و Google پدر و مادر الفبا که با هم تشکیل می دهند در حدود یک پنجم از شاخص.

عملکرد 10 ساله خزانه داری افزایش یافت به 0.65% از 0.59% اواخر جمعه. آن را هنوز هم به خوبی در زیر 1.90% سطح آن نزدیک شد در شروع سال ، بازده تمایل به رها کردن زمانی که سرمایه گذاران در حال تنزیل رتبه و انتظارات خود را برای اقتصاد و تورم است.

در بازارهای انرژی معیار خام ایالات متحده کاهش یافته است $1.94 دلار 10.84 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن کاهش یافت $4.16 یا 24.6% به $12.78 هر بشکه دوشنبه. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد کاهش یافت و 76 سنت افزایش به $19.23 در هر بشکه رسید.

قیمت شده اند نوسانی شدید تقاضا برای انرژی فرو می ریزد و مخازن ذخیره سازی نزدیک به شکوه کردن.

"وجود دارد یک oversupply ما مانده است با توجه به این فوق العاده تیز کاهش در مصرف" گفت: Richard سوان سرمقاله مدیر برای آمریکا بازار نفت در S&P جهانی Platts.

دلار رشد شاخص تا 107.29 ین ژاپن از 107.29 ین. یورو رشد شاخص را به پایین $1.0827 از $1.0829.

___

AP کسب و کار نویسندگان استن چو Damian J. Troise و الکس Veiga کمک کرده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن