AP اخبار بالا در 8:48 p. m. EDT

واشنگتن (AP) — بازگشایی اقتصاد ایالات متحده پیچیده است برخی از مشکل های علمی سوالات در مورد جدید کروناویروس که

توسط ATSHNEWS در 3 اردیبهشت 1399

واشنگتن (AP) — بازگشایی اقتصاد ایالات متحده پیچیده است برخی از مشکل های علمی سوالات در مورد جدید کروناویروس که فراتر از تدارکات از اینکه به اندازه کافی تست در دسترس هستند. در یک دنیای ایده آل واکسینه کنید و سپس به حالت عادی بازگشت. اما با وجود تلاش های بی سابقه ای هیچ واکسن آماده خواهد شد هر زمان به زودی. "همه ما در حال رفتن به پوشیدن ماسک در حالی که" دکتر راشل Walensky بیماری های عفونی ارشد در بیمارستان عمومی ماساچوست پیش بینی شده در طول یک پادکست با مجله انجمن پزشکی آمریکا. سه ناشناختهها بالا نگران لیست: که مسری است ؟ "واقعا ناشناخته در این کار به طور کامل و شفاف" است بدون علامت گسترش دکتر گفت:

حوادث نمادین مانند ملی ایالات متحده آمریکا در املا زنبور عسل در ماه ژوئن در اسپانیا در حال اجرا از بولز در ماه جولای و آلمان در جشن اکتبر در حال اوراق به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس حتی در میان رشد بی حوصلگی بیش از خاموش شدن ناگهانی که انداخته اند میلیون ها نفر از مردم ، فشار برای بازگشایی کرده و هشدارهای بهداشتی مقامات و سیاستمداران در مورد بحران که توسط سه کشته و بیش از 170,000 نفر در سراسر جهان. کارشناسان می گویند بحران است به دور از بیش و آرامش stay-at-home محدودیت سرعت بیش از حد می تواند به فعال کردن ویروس به افزایش است. در همین حال نزدیک به 500 میلیارد دلار coronavirus بسته کمک های پرواز را از طریق مجلس سنا روز سه شنبه پس از کنگره و کاخ سفید توافق رسیده است برای پر کردن یک کسب و کار کوچک حقوق و دستمزد صندوق و ارائه پول جدید برای بیمارستان ها و آزمایش است.

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد آنچه که او به عنوان یک "تعلیق موقت از مهاجرت به ایالات متحده" در روز سه شنبه اجرایی به منظور جلوگیری از کسانی که به دنبال اقامت دائم کارت سبز اما نه کارگران موقت. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می تواند با قرار دادن 60 روز توقف در صدور کارت سبز در تلاش برای محدود کردن رقابت برای شغل در اقتصاد آمریکا غرق توسط coronavirus. اما او گفت: وجود دارد خواهد بود "برخی معافیت های" موجود در این دستور که کارکنان هنوز تهیه سه شنبه. یک دولت رسمی آشنا با برنامه گفت: منظور اعمال را به خارجی ها به دنبال اشتغال مبتنی بر کارت سبز و بستگان خود از دارندگان کارت سبز هستند که شهروندان.

آتلانتا (AP) — اسپانیا به نام خاموش در حال اجرا از بولز در ماه جولای در ایالات متحده اوراق ملی املا زنبور عسل در ماه ژوئن و آلمان لغو جشن اکتبر پنج ماه دور روشن ساخت که این روز را در تلاش برای ضرب و شتم به کروناویروس و بازگشت به حالت عادی می تواند طولانی و dispiriting روند. در حال رشد در میان بی حوصلگی بیش از خاموش شدن ناگهانی که پرتاب ده ها میلیون نفر از کار کشورهای اروپایی ادامه داد: برای بازگشایی, در مراحل, در حالی که در ایالات متحده یک دولت یکی پس از دیگری — عمدتا آنهایی که به رهبری مقاله — شروع مراحل گرفتن برای بازگشت به کسب و کار. صاحبان کسب و کار در ایالات متحده

واشنگتن (AP) — امریکا تثبیت شکاف سیاسی است در حال حاضر بیش از مسائل مرگ و زندگی است. فرمانداران جمهوریخواه خواست در توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال بدست گرفتن اولین گام به سوی بازگشایی بخش هایی از ایالات خود' اقتصاد در میان coronavirus همه گیر و بدون پیوستن به خود رئیس جمهور دستورالعمل. دموکراتیک فرمانداران تا حد زیادی نگه داشتن سخت ماندن در خانه سفارشات و غیر ضروری کسب و کار بسته شدن در محل مقاومت در جیب کوچک از مغلوب ساختن پیشی جستن-تراز معترضان و فشار افکار عمومی از رئیس جمهور. خطوط گسل آشنا هستند, افشای بسیاری از همان منطقه ای و جمعیتی بخش است که به طور فزاینده ای به تعریف سیاست آمریکا و همچنین تفاوت های آشکار در راه احزاب نمایش نقش دولت در زندگی آمریکایی.

واشنگتن (AP) — $483 میلیارد coronavirus بسته کمک های پرواز را از طریق مجلس سنا روز سه شنبه پس از کنگره و کاخ سفید توافق رسیده است برای پر کردن یک کسب و کار کوچک حقوق و دستمزد صندوق و ارائه پول جدید برای بیمارستان ها و آزمایش است. عبور سریع بود و به اتفاق آرا و به رغم مخالفت جمهوری خواهان محافظه کار. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی را پشتیبانی متعهد به امضای آن به قانون است. در حال حاضر آن را می رود به خانه با رای تنظیم برای سه شنبه. "من مصرانه از مجلس برای تصویب لایحه" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید است. پس از نزدیک به دو هفته از مذاکرات و بن بست کنگره و کاخ سفید درباره توافق روز شنبه در نزدیک به 500 میلیارد دلار بسته — چهارم به واشنگتن گونه به پاسخ دادن به سلامت و بحران اقتصادی است.

تورنتو (AP) — پلیس کانادا روز سه شنبه گفت: آنها اعتقاد وجود دارد که حداقل 22 قربانیان پس از یک فرد مسلح با پوشیدن لباس پلیس به ضرب گلوله افراد در خانه های خود و مجموعه آتش سوزی در داد و بیداد در سراسر جوامع روستایی در نوا اسکوشیا بیش از آخر هفته. Royal Canadian Mounted Police گفت: آنها بازیافت باقی مانده از برخی از خانه ها ویران شده. مقامات ایرانی گفته بود حداقل 18 نفر کشته شدند در ساعت 12-حمله. مقامات گفت: مظنون شناخته 51 ساله گابریل Wortman کشته شد و بعد از آن در روز یکشنبه درگذشت. مقامات نمی ارائه جزئیات بیشتر و یا به یک انگیزه برای قتل.

شیکاگو (AP) — صدها و گاهی اوقات هزاران نفر از پست های پرواز در Facebook گروه های روزانه است. Coronavirus شماره جعلی هستند, برخی از فیلم های رسانه های اجتماعی ادعا می کنند. "اجتماعی فاصله است راه های جدید برای کنترل شما و خانواده خود را و رفتار خود را" یکی دیگر از دیدگاه هشدار می دهد. دیگران می گویند این بیماری همه گیر است پر از شکوفه جعل. سست شبکه Facebook گروه ترغیب تظاهرات stay-در-خانه سفارشات در سراسر کشور باید سریع تبدیل شدن به یک چشمه از اطلاعات غلط تئوری های توطئه و تردید در اطراف coronavirus بیماری همه گیر. راه اندازی در هفته های اخیر توسط نرم افزار-تفنگ حمایت از گروه های محافظه کار و فعالان صفحات مخازن آمریکایی سوء ظن و اضطراب اغلب سوخت مفاهیم شناور توسط تلویزیون شخصیت و یا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود و تقویت شده توسط حساب های رسانه های اجتماعی.

تمپا, فلوریدا. (AP) — چهار بار تمام Pro تنگ پایان راب Gronkowski موافقت کرده است برای تجدید دیدار با تام بردی. عامل برای بازنشسته انگلستان استار تایید کرد و گفت در انتظار تکمیل فیزیکی Gronkowski موافقت کرده که برای Tampa Bay Buccaneers که دستیابی به حقوق خود از میهن پرستان. یک پیشنهاد تجاری است که نیاز به نهایی قبل از این هفته NFL draft را Gronkowski و هفتم-انتخاب دور به خلیج تمپا در ازای یک چهارم-دور انتخاب است. "در انتظار فیزیکی راب موافقت کرده که برای تمپا در این فصل" عامل جلب Rosenhaus گفت. معامله خواهد دوباره 30 ساله Gronkowski با بردی که امضا دو سال 50 میلیون دلار قرارداد با Bucs ماه گذشته.

برکلی, کالیفرنیا. (AP) — Netflix برداشت نزدیک به 16 میلیون جهانی مشترکان در طول سه ماه اول سال کمک سیمان و وضعیت خود را به عنوان یکی از ضروری ترین خدمات در زمان انزوا و یا بحران است. سه ماهه انجامید آغاز stay-at-home سفارشات در ایالات متحده و در سراسر جهان در پاسخ به کروناویروس همه گیر است که ظاهرا رهبری میلیون ها نفر را به چفت بر روی Netflix برای سرگرمی و راحتی که بیشتر به حال در هیچ جا به جز صفحه اصلی. Netflix بیش از دو برابر رشد سه ماهه آن را پیش بینی کرد در ماه ژانویه و قبل از COVID-19 شیوع شروع به تعطیل بسیاری از اقتصادهای بزرگ.

بزرگ گمنام در مورد ویروس پیچیده و برگشت به حالت عادی

آنچه شما باید بدانید که امروز در مورد شیوع ویروس

مغلوب ساختن پیشی جستن میله جدید مهاجرت گرین کارت نمی ویزای موقت

ویروس لغو رویدادهای جهان; نظرات در بازگشایی

تجزیه و تحلیل: همه گیر خرید اینترنتی آهنگ های ملت شکاف سیاسی

در مجلس سنا تصویب $483B ویروس کمک ایران می فرستد و آن را به خانه

پلیس کانادا می گویند 22 قربانیان پس از داد و بیداد در نوا اسکوشیا

ویروس اطلاعات غلط شکوفا در آنلاین اعتراض گروه

عامل: Gronkowski به مراسم با بردی در خلیج تمپا

همه گیر و لرز: Netflix بکشد می افزاید: cool 16M مشترکینtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب