بر محکوم 'شورش' در بسیار پیش بینی مجلس شهادت

توسط اریک تاکر مری کلر JALONICK و مایکل بالساموواشنگتن (AP) — دادستان کل ویلیام بر دفاع تهاجمی فدرال اجرای قان

توسط ATSHNEWS در 7 مرداد 1399

توسط اریک تاکر مری کلر JALONICK و مایکل بالسامو

واشنگتن (AP) — دادستان کل ویلیام بر دفاع تهاجمی فدرال اجرای قانون در پاسخ به ناآرامی های مدنی در امریکا گفت: در روز سه شنبه "خشونت تظاهر کنندگان و آنارشیست ها ربوده اند تظاهرات مشروع" برانگیخته توسط جورج فلوید مرگ در دست پلیس مینیاپولیس.

بر گفته اعضای کمیته قضایی مجلس در حد پیش بینی انتخابات سال شنیدن خشونت در پورتلند اورگان و دیگر شهرها قطع شده است از فلوید را کشتن که او به نام "وحشتناک" رویداد که باعث لازم ملی فرضی بر رابطه بین سیاه و سفید جامعه و اجرای قانون است.

"تا حد زیادی وجود ندارد و از این صحنه ها از تخریب حتی سطحی تلاش تظاهر به اتصال اقدامات خود را به جورج فلوید مرگ یا هر گونه مشروع تماس برای اصلاحات" Barr گفت: از پورتلند شد.

در این جلسه در علامت بار اول ظاهر قبل از کمیته قضایی مجلس آوردن او را چهره به چهره با یک پانل که رای دادند و در سال گذشته به نگه داشتن او را در تحقیر و برگزاری جلسات در چه دموکرات ها محرمانه است سیاسی از وزارت دادگستری تحت تماشا کرد. می آید در طول یک پر کشش که در آن بر گرفته شده اقدامات تشویق رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما محکوم توسط دموکرات ها و دیگر منتقدان.

باز این جلسه رئیس کمیته جری Nadler گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت "twisted وزارت دادگستری به سایه ای از گذشته خود" در خدمت قدرتمند قبل از متوسط آمریکایی است. او گفت: این کمیته مسئولیت برای محافظت از آمریکایی ها "از این نوع از فساد است."

Nadler گفت: بر حال "غارتی" مغلوب ساختن پیشی جستن بدترین انگیزه.

"تصرف خود را مشخص شده اند مداوم جنگ علیه گروه حرفه ای هسته ای در یک تلاش آشکار برای امن نعمت برای رئیس جمهور" Nadler گفت.

Nadler همچنین excoriated Barr و وزارت دادگستری برای چشم پوشی اصلاحات لازم به ادارات پلیس برای رد سیاه زندگی ماده تظاهرات و جاری شدن سیل در خیابان ها با ماموران فدرال به توقف شد.

خواهان ضربه سخت در دفاع از بر و تهمت به دولت است. بالا خواه در پانل اوهایو در کنگره جیم اردن نشان داد هشت دقیقه که متصل به هم تصاویر از خشونت با معترضان در سراسر کشور, نمایشگاه مأموران اجرای قانون تحت حمله در شیکاگو پرتلند و نیویورک. تصاویر قطع شد از صدها ساعت نژادی و بی عدالتی در فیلم تا حد زیادی از تظاهرات مسالمت آمیز در سراسر کشور.

بار در یک بیانیه آماده دفاع از این گروه در دیگر مجادلات که سایه تصدی خود از جمله دست زدن به او از این تحقیقات به تهمت کمپین روابط روسیه که او با تمسخر اشاره به عنوان "ساختگی " Russiagate' رسوایی است." بر نمی خواند که در بخشی از اظهارات خود در جلسه اتاق بود اما در اظهارات فرستاده شده توسط گروه.

Barr گفت: "بسیاری از دموکرات ها در این کمیته باید تلاش برای بی اعتبار کردن من توسط برآمده تا یک روایت است که من به سادگی رئیس جمهور factotum که disposes از پرونده های جنایی با توجه به دستورالعمل های خود را. قضاوت از نامه دعوت من به این جلسه که به نظر می رسد خود را به دستور کار امروز است."

شهادت تأکید وزارت دادگستری تلاش برای افتراق بین افزایش خشونت در برخی از شهرستانها و فلوید مرگ است که منجر به وزارت امور خارجه اتهامات علیه چهار نفر از افسران و تحت بررسی توسط مقامات فدرال. عظیم اما تظاهرات مسالمتآمیز به دنبال فلوید مرگ است.

دادستان کل سخنرانی خود به کنگره و مردم پرداخت و احترام به اواخر Rep., John Lewis, اذعان به قانونگذاران فلوید مرگ زده وتر در جامعه به دلیل آن تقویت نگرانی مردم سیاه درمان متفاوت توسط پلیس. اما او محکوم آمریکایی که او می گوید باید در پاسخ نامناسب به Floyd مرگ از طریق آنچه او گفته بود شورش و هرج و مرج.

"به عنوان مقامات منتخب دولت فدرال هر عضو این کمیته — صرف نظر از دیدگاه های سیاسی و یا احساسات خود را در مورد تهمت و دولت باید در محکوم کردن خشونت علیه فدرال افسران و تخریب اموال فدرال," Barr گفت. "بنابراین باید دولت و رهبران محلی که باید مسئولیت خود را به نگه دارید جوامع امن است. به تلویحا چشم پوشی تخریب و هرج و مرج است به کنار گذاشتن قانون اساسی از اصول قانون است که باید متحد ما حتی در یک سیاسی تفرقه زمان است."

ناآرامی های مدنی تشدید در پورتلند پس از ماموران فدرال متهم شدند از دستگاه های همزن مردم دور بینام اتومبیل بدون علت احتمالی; مردم بازداشت شدند و بعد از آن منتشر شد. و در واشنگتن دی سی مسالمت آمیز معترضان با خشونت پاک از خیابان توسط ماموران فدرال با استفاده از بمب های دود و فلفل توپ قبل از یک op عکس با مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل یک کلیسا که در آن بار تا به حال به او همراه است.

بر دفاع می کرد در صورت لزوم گسترده استفاده از اجرای قانون قدرت برای مقابله با این وضعیت اما بخش داخلی watchdog باز کرده است تحقیقات به استفاده از زور و تاکتیک های دیگر توسط عوامل در آن شهرستانها.

فراتر از فدرال در واکنش به تظاهرات بر بود و انتظار می رود به طور فشرده در مورد جزئیات خود را از مداخله در پرونده های جنایی ناشی از مشاور ویژه رابرت مولر را در روسیه بررسی است. این جلسه به ارائه بار با یک فروم برای ارائه خود را حساب دقیق ترین تاریخ برای اقدامات خود را در موارد کیفری که به او گفته بودند گرفته در منافع عدالت و بدون فشار سیاسی است.

کسانی که شامل وزارت دادگستری تصمیم به رها کردن دادستان سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, مشاور امنیت ملی, مایکل فلین — یک درخواست در حال حاضر در دادگاه.

بر تحت فشار قرار دادند برای بیشتر ملایم حکم برای یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن متحد راجر سنگ باعث آزمایش کل تیم را به خروج. این تصمیم در مرکز شنوایی قبل از این کمیته در ماه گذشته هنگامی که یکی از دادستان ها ادعا سیاست از وزارت دادگستری رهبری تحت تاثیر قرار داده بود از دست زدن به این حکم است.

Barr گفته است که فلین که التماس گناه به عنوان بخشی از مولر پروب را به دروغ به اف بی آی هرگز نباید متهم شده اند که اصلی صدور حکم توصیه برای سنگ — همچنین متهم در Mueller تحقیقات — بیش از حد بود.

قانونگذاران جمهوری خواه شده اند عمدتا حمایتی از بر عملکرد. حتی در میان ایران با اعضای کمیته هر چند بر چهره فشار برای ارائه نتایج به زودی در یک تحقیق که او در آغاز به ریشه های روسیه شد.

که مشخص نیست که چگونه است که تحقیقات که توسط رهبری آمریکا وکیل جان دورهام کانکتیکات به پایان خواهد رسید. بر گفت او امیدوار است که نتایج تا پایان تابستان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب