Rep., John Lewis, به یاد میراث "خوب مشکل'

آسوشیتد پرسآتلانتا (AP) — Congressman John Lewis, یک حقوق مدنی و نماد و گذشته از شش مدنی به رهبری کشیش مارتین

توسط ATSHNEWS در 28 تیر 1399

آسوشیتد پرس

آتلانتا (AP) — Congressman John Lewis, یک حقوق مدنی و نماد و گذشته از شش مدنی به رهبری کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور درگذشت جمعه در سن 80. او در حال یاد کنگره همکاران حقوق مدنی رهبران و روسای جمهور پیشین به عنوان یک "تیتان" از مبارزه علیه تبعیض نژادی.

رئیس جمهور سابق باراک اوباما

"با توجه به تاثیر زیادی در تاریخ این کشور همیشه زده کسانی که ملاقات جان خود را از نجابت و فروتنی. متولد به معنی در قلب Jim Crow, جنوب, او می دانست که او فقط یک خط طولانی از قهرمانان در مبارزه برای عدالت نژادی. در اوایل او را در آغوش اصول مقاومت بدون خشونت و نافرمانی مدنی به عنوان وسیله را در مورد تغییر واقعی در این کشور درک است که چنین تاکتیک های قدرت نه تنها به تغییر قوانین و اما برای تغییر قلب و ذهن نیز هست."

___

مجلس نانسی پلوسی

"جان لوییس بود titan جنبش حقوق مدنی که نیکویی و ایمان و شجاعت تبدیل ملت ما – از تعیین که با او ملاقات تبعیض در ناهار شمارنده و آزادی سواری به شجاعت او نشان داد به عنوان یک مرد جوان رو به پایین خشونت و مرگ در ادموند Pettus پل اخلاقی و رهبری او را به کنگره برای بیش از 30 سال است. "

___

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل

"من هرگز فراموش پیوستن به دست با جان به عنوان اعضای کنگره خواند ما باید غلبه در سال 2008 مراسم تجلیل دوست خود دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور از آن نمی توانست بیشتر شده است فروتنی به در نظر گرفتن آنچه که او رنج می برد و قربانی پس این واژه ها می تواند آواز در آن محل است."

___

رئیس جمهور سابق بیل کلینتون و وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون

"از یک مزرعه کوچک در آلاباما به زندگی-خطر خدمات در جنبش حقوق مدنی به سه دهه در کنگره او همیشه 'راه رفتن با باد' سازی توسط یک قطب نمای اخلاقی که به او گفت زمانی که به خوبی مشکل و زمانی که به درمان مشکل آب. همیشه درست به کلام او ایمان خود را و خود را اصول John Lewis شد وجدان ملت است."

___

رئیس جمهور سابق جیمی کارتر

"او ساخته شده یک علامت پاک نشدنی در تاریخ از طریق تلاش خود را به ملت ما ، جان هرگز خودداری از آنچه که او به نام "خوب مشکل' به رهبری ملت ما در مسیر بشر و حقوق مدنی. همه چیز را, او در روح عشق است. همه آمریکایی ها صرف نظر از نژاد و یا دین مدیون John Lewis بدهی قدردانی."

___

کنگره حزبی سیاه

"جهان از دست داده است یک افسانه; جنبش حقوق مدنی دهکدهای از دست یک نماد شهر آتلانتا دهکدهای از دست داد یکی از بی باک ترین رهبران کنگره سیاه حزبی دهکدهای از دست ما طولانی ترین خدمت عضو. کنگره سیاه حزبی شناخته شده است به عنوان وجدان کنگره است. John Lewis شناخته شده بود به عنوان وجدان ما حزبی."

--

آتلانتا شهردار KEISHA لنس کف

"شهر آتلانتا در کنگره لوئیس است که یک قهرمان آمریکایی و یکی از ارکان جنبش حقوق مدنی. کنگره لوئیس نیز احترام به دین از گرجستان هیئت نمایندگان کنگره که پرشور در تماس با "را خوب مشکل" شد, نسل پاره ای به صورت مسالمت آمیز فعالیت در پیگیری عدالت اجتماعی و حقوق بشر است."

--

NAACP

"او مبارزه سخت تر و طولانی تر از هر کسی ملت ما را از ادامه نبرد برای حقوق مدنی و برابر عدالت است."

--

برگرد. جسی جکسون

"جان لوییس چیزی است که میهن پرستی و شجاعت مانند نگاه. او قربانی و مجسم عهد جدید بوده است.

___

برگرد. AL SHARPTON

"دوست من, نقش, مدل, و, فعال, فوق العاده را تصویب کرده است. Congressman John Lewis به ما آموخت چگونه به فعال. او به تغییر جهان بدون نفرت و کینه و یا تکبر. نادر و مرد بزرگ."

___

برنیس پادشاه, دختر, MARTIN LUTHER KING, JR.

"وداع با آقا. شما در واقع مبارزه با مبارزه خوب و به مقدار زیادی از خوب مشکل است. شما در خدمت خدا و انسانیت هست. با تشکر از شما. خود را استراحت."

___

سابق رهبر اکثریت سنا هری رید

"چند تا به حال به عنوان قدرتمند و الهام بخش یک اثر در کشور ما به عنوان کنگره لوئیس و امریکا بهتر و بیشتر در برابر محل به دلیل از خود گذشتگی و رهبری است. ملت ما مدیون خیلی به این مرد باور نکردنی. ما خدمت با هم در کنگره برای چندین دهه و من این افتخار را به او تماس بگیرید دوست من."

___

هرزه. ماکسین واترز

"این کافی نیست که می گویند او احترام حقوق مدنی آیکون. او یک مرد بی عیب و نقص یکپارچگی که اختصاصی زندگی خود را به مبارزه علیه نژادپرستی و تبعیض & بی عدالتی است. جان یک رهبر واقعی که الهام بخش همه ما به شجاعت به مبارزه."

___

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از گرجستان

"وقت و زمان دوباره او نشان داده اخلاقی و شجاعت فیزیکی در غیر خشونت آمیز مخالفت سفید supremacist رژیم در جنوب. او در طول عمر طولانی خود را در تعهد به برابری کامل برای همه مردم هرگز منحرف. او همیشه به یاد با قدردانی و تحسین است."

___

ایالات متحده SEN. دیوید پردو گرجستان

"هیچ کس تجسم کلمه 'شجاعت' بهتر از John Lewis. به عنوان یک حقوق مدنی آیکون جان الهام بخش میلیون ها نفر از آمریکایی ها برای مبارزه با بی عدالتی و رد وضع موجود. بدون شک عقل خود را و حل و فصل ساخته شده جهان به مکانی بهتر است."

___

ایالات متحده SEN. کلی LOEFFLER گرجستان

"به عنوان یک رهبر در جنبش حقوق مدنی او همیشه تحت فشار قرار دادند امریکا به زندگی می کنند تا به قول خود از آزادی و برابری. ملت ما بهتر است چون او در رهبری و شجاعت. ما می دانیم که میراث او هرگز فراموش نخواهد شد."

___

استیسی آبرامز گرجستان سیاستمدار

"مدافع عدالت است. قهرمان حق است. ما وجدان او griot از این عصر مدرن یکی را دیدم که از آن نفرت اما جنگیدند تا کنون نسبت به نور است. و هرگز او غبطه خوردن های زیبایی آن است."

___tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de